Jump to content
BulForum.com

Сервизи на Рено


break

Recommended Posts

Имам един проблем с централното заключване, но не знам къде са автосервизите на рено. Та понеже още не ми се е налагало да прибягвам до тях, ще може ли някой да ме упъти къде има?

Link to comment
Share on other sites

Има един на бул. "Мария Луиза", посока "Изгрев". Влиза се от Шела (или Лукойла, не си спомям точно), който е точно на ъгъла на кръстовището, където се отбиваш за "Метро" :) Влизаш в бензиностанцията от "Мария Луиза" и веднага вляво, покрай автосалона, се излиза на сервиза :)

Link to comment
Share on other sites

Омникар сервиз - официален сервиз на рено. Намира се в посока Карлово на светофара след надлеза свиваш вляво и после веднага пак вляво след което се вижда пред теб на около 100-на метра. Много съм доволен от тях разбират си от работата и цените им са добри.

Link to comment
Share on other sites

Отивай в Омни кар където описа колегата.

 

Иначе ако си се регистривал в форума тук има доста теми описващи проблеми с ключа,генериране код за централното и т.н. за Меган.

Link to comment
Share on other sites

Проблема е че като я взимах, някак си беше изключен имобилайзера и номера с кодовете не върви. Сетих се, че имаше един сервиз до новия надлез и отидох там. И те ме упътиха за Омни кар, че там се занимавали с това. Разбрахме се с човека да отида някой друг ден, че проблема ми е малко по-сложен. Не ми е болка за умиране, ама като знам че не мога да се възползвам от нещо което го имам и нещо почва да ме човърка. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ами накрая се оказа, че имобилайзера ми е бил изкормен и за това не ми е действало и централното през ключа. Иначе от копчето в колата си работеше. За това си сложих една аларма с имобилайзер и вързана с централното, с доживотна гаранция и сега съм спокоен. :)

Иначе за оправяне на имобилайзера в омникар, мисля че искаха 60 лв., но това е когато не иска да разпознае ключа, за да запали.

Link to comment
Share on other sites

Аз мислих, че е друг проблема ;) Трябваше да кажеш по-рано, че не ти свети лампата за имобилайзера хич или ако си мига колата си пали :)

Link to comment
Share on other sites

То не е точно така. Тази икона където я водят за имобилайзера не свети преди да запаля, а след като запаля започва да мига, докато не вдигна 1500 оборота, след което спира да свети. Мислех си, че просто са го изолирали имобилайзера някак си, пък то накрая какво се оказа.

Сега пак си е така, но тъкмо ми служи като регулатор да си поддържам минимум 1500 оборота, а хората като ме питат защо мига им казвам, че ми напомня да вдигна оборотите. :)

Link to comment
Share on other sites

Хитро си го измислил :laughing:

 

Поне сега си на кяр, че можеш да си изкараш резервен ключ за колата на стойност 10-на лв.Толкова е само желязото ;) Моя имобилайзер е здрав ама поне имам и 2-та оригинални ключа с чип.Работят си и 2-та :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...