Jump to content
BulForum.com

ЕВРО 2016


RaptoR

Recommended Posts

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Италия и Германия няма как да играят на финал. Ако преодолеят осминафинала са един срещу друг на четвъртфинал. 

Link to comment
Share on other sites

Унгарците са направили баси и якия отбор! :bowdown:

 

Великите тежкари от Португалия барабар с главния майстор на жални физиономии Роналдо, за малко да издухат супата и продължават буквално на косъм - очаквам хърватите да ги направят сами да си говорят.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

ако ще Мики Маус да играе за Португалия.... само Пепе, Карвальо, Роналдо и Нани играят прилично... аз за отбори от от 3-4 човека не съм чувал... нормалното е всеки да ги бие

Link to comment
Share on other sites

ако ще Мики Маус да играе за Португалия.... само Пепе, Карвальо, Роналдо и Нани играят прилично... аз за отбори от от 3-4 човека не съм чувал... нормалното е всеки да ги бие

Стига глупости! Тоя пък Пепе е най-големия некадърник и малоумник, който можеха да пуснат! Кои отбори са само от звезди? Испания, Франция, Англия и Германия. И какво само те играят ли? Не съм видял да покажат класи над другите отбори, така че това са измислени оправдания!

Link to comment
Share on other sites

не бе, не от звезди ами да си подават нормално

 

виж има головете през кои футболисти минава най-често топката... така излиза че те като си подадат стават нещата, другите като си подават не

 

аз не казвам, че трябват звезди, а трябват хора грамотни, мислещи и играещи на макс... за това унгарци, чехи, словенци се класират, играят а ние гледаме по телевизията с нашия национал, щото самочувствието идва в повече от акъла и умението - както в Португалия

Link to comment
Share on other sites

Много се пазят и двата отбора...голямо надиграване пада... А и ми изглеждат изморени...само да не падне някакъв тъп гол в последните минути...пълен резил като цяло...

 

Хахаха, казах ви. Тъп гол последните минути..Даже Роналдо не можа да вкара..

Link to comment
Share on other sites

Общо взето тъпо европейско и най-тъпия мач гледан в моя съзнателен живот. И тоя Ивайло "мексикото" Ангелов за нищо не става...

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно треньорски загубен мач. Ако искаш да печелиш, ще си играеш добрия футбол, който можеш и показваш до сега. А той, да се пази. Нямаш право да се пазиш срещу такъв съперник. Вижда се какви злета са португалците и вместо да ги намачкат, те им дадоха мача по най-глупашкия начин...

Link to comment
Share on other sites

Както вече стана ясно, хърватите са за трепане, защото заложиха на доказаната грешна тактика на балканския тарикатлък.

Link to comment
Share on other sites

тва момче с растите(от Португалия) е най-трагичния халф който съм гледал в близките 5г

 

иначе похвално за 2мата треньори, преди смените им и двата отбора играеха малко по добре - само крилото на Хърватия, което влезе последно беше добра смяна ама толкова късно в мача какво чакаха от него нз

Link to comment
Share on other sites

Според мен младокът Ренато Санчес май му беше името, доста освежи играта на португалците и внесе доста динамика в центъра. Иначе потресаващо скучен мач... Искам си двата часа от живота обратно...

Link to comment
Share on other sites

Човек почти всеки негов пас (без головата атака) беше брак ... а през останалото време фаулираше наред противниците. 

 

Иначе на някой не му ли направи впечатление, че имаше фал при головия пас за 1:1 в мача на Франция?

Link to comment
Share on other sites

Поради ЕВРО 2016, изпуснахме четвъртата поредна голяма излгагация на финала на Копа Америка. Меси изпуска дузпа, Аржентина пада и Меси се отказва от националния отбор. Последват го Масчерано и Агуеро...

Link to comment
Share on other sites

супер мач, муцуната на Пике се чудя дали да не си я принтирам и закача в офиса да ме весели... трагичен

 

чакам и Англия да ме зарадва и отпадне

Link to comment
Share on other sites

Forzaaaaa. До тук добре. Сега искам световните шампиони по равни резултати да си идат по живо, по здраво.

В някой сън вероятно. Но спор няма, че сблъсъка ще е жесток. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...