Jump to content
BulForum.com

Испания: Primera Division


slick

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Официално Моу е аут от Реал. Почти сигурно отива в Челси. Интересно е кой ще поеме Реал.

Гафа Бенитез..мейби :)

Link to comment
Share on other sites

Който ще да отиде, Реал никога няма да са това което бяха през 20-ти век. Нищо чудно и да не спечелят ШЛ още 20 години.

Link to comment
Share on other sites

Който ще да отиде, Реал никога няма да са това което бяха през 20-ти век. Нищо чудно и да не спечелят ШЛ още 20 години.

Големи анализи правиш.

Махни Роналдиньо и Меси през последните 10 години - Фарса е минус 10-15 трофея и в борба за Лига Европа.

Link to comment
Share on other sites

И това е лъжа. Меси игра в първия мач, а и не се знае какъв щеше да е резултата на Байерн срещу който и да е друг отбор. Просто са много добри.

Link to comment
Share on other sites

Е какво, аз самия казах, че Реал се осраха на финала и че заслужено отпаднаха с оглед на целия сезон. Не е нужно фен на барса да ми го посочва. Достатъчно ясно е. Но генерелезациите, че Реал нямали да спечелят ШЛ 20 години и, че нямали да бъдат като в 20 век са прекално нагли каталунски помии, при положение, че целия ви отбор се крепи на една въшка, която като се контузи (мачовете с байерн) и резултатът е 7:0. Преди Меси беше Роналдиньо. Когато и той се контузише - фърца падаше - винаги. Махаме ги тях двамата и фърца е -15 титли за последните 10 години. Емпирични доказателства колкото искате. Стига да иска да ги види някой.

Link to comment
Share on other sites

Извинявай много, но единствения хейтър в тази, а и в други спортни теми си ти. Обиждаш Барселона, Меси и други хора от другата тема като ги наричаш какво ли не, а в същото време всичките са много над твоето ниво. А тези смешни твърдения за минус колко титли АКО еди какво си станало не само, че не са никакви доказателства, ами са само в твоите болни фантазии и абсолютно никой не може да каже какво е щяло да стане АКО еди какво си се било случило. Ти първо се научи да уважаваш противниците като ги наричаш както се казват, а не с някакви измислени прякори и епитети.

Link to comment
Share on other sites

Рядко поглеждам, но като изчетох нещата, може и да не продължава още дълго. Подобни простотии знаем рано или късно до какво водят, особено във футболните теми. И винаги проблемите са предизвикани от хора с ниско възпитание и култура. 

Link to comment
Share on other sites

Оо, да, феновете на Реал и Барса спрятат такива циркове, каквито никой друг не може... Поне по форумите де, не съм имал честта да набллюдавам футболния спектакъл на живо.

Link to comment
Share on other sites

Големи анализи правиш.

Махни Роналдиньо и Меси през последните 10 години - Фарса е минус 10-15 трофея и в борба за Лига Европа.

 

Ми то по тая логика ако махнеш Ривалдо и Ромарио, и те Барса трябва да са в Б група...

Link to comment
Share on other sites

Извинявай много, но единствения хейтър в тази, а и в други спортни теми си ти. Обиждаш Барселона, Меси и други хора от другата тема като ги наричаш какво ли не, а в същото време всичките са много над твоето ниво. А тези смешни твърдения за минус колко титли АКО еди какво си станало не само, че не са никакви доказателства, ами са само в твоите болни фантазии и абсолютно никой не може да каже какво е щяло да стане АКО еди какво си се било случило. Ти първо се научи да уважаваш противниците като ги наричаш както се казват, а не с някакви измислени прякори и епитети.

Мислех въобще да не се занимавам с плоските ти въпроси, но хайде да пробвам. Я кажи КОГО съм обидил в други теми КОНКРЕТНО?

Обиждаш Барселона, Меси и други хора

Не знам как е възможно да си толкова много елементарен, чудно ми е дори. Обиждал съм бил Меси? Ти да не си му адвокат или мениджър или гадже? Обиждал съм бил Барселона? И какво сега накривих ли ти го, трудо ли спиш нощем? А това, че всичките тук сте про-барселонска група и 'обиждате' Реал (и ти на първо място - нямали да бъдат като в 20 век)? Да не съм тръгнал да търся сметка на всеки по отделно? Боли ме мен кой кво мисли за Реал. Бърз преглед тук показва моята достатъчно остра оценка към Реал. "И други хора..." тук вече :laughing:

а в същото време всичките са много над твоето ниво

Кои са тези 'всичките', по какъв конкретно способ определи какво е моето ниво и както какъв точно даваш оценки, ти? По-скоро, по така изложените от теб факти и съждения, става ясно, че IQ-то ти започва с негативен знак отпред, но към това после. Сега чакам да ми дадеш отговори на въпросите, за да мога да те поиронизирам още малко, по-ленсо ми е отколкото да обясянвам защо "Обиждам Меси". Веднага да му телефонираш, да му дадеш форумните ми данни тук, че да заведе дело в Страсбург против мен!

 

Ми то по тая логика ако махнеш Ривалдо и Ромарио, и те Барса трябва да са в Б група...

 

Хората, които споменаваш се асоциират с така наречения Дрийм Тийм. Ключовата дума тук - Тийм. Защото освен тях в онези времена играеха още Роналдо, Клуиверт, Савьола, Куман, Стоичков и дурги. Всичките заедно те правиха отбора. Ако махнеш единия, останалите можеха да поемат тежестта. Сега махнеш ли Меси - останалото е плява.

 

Колкото и да са добри Байерн, 7:0 на полуфинал в ШЛ е срам и позор за всеки един отбор. По няква случайност в тези мачове Меси беше контузен, следователно и резултата и по-скоро "0" на резултата. Как пък един гол не вкараха за 180-190 минути поне малко срама да измият? Мачовете на Барса, особено важните мачове с топ противници без Меси и Роналдиньо преди това са пълен резил. Всичко вие го знаете. Няма нужда да се правите на ощипани и на неразбрали.

Link to comment
Share on other sites

Поредният "Ибрахимович" и "Сеск" и "Анри" и "Виля" и да не изброявам още.

Много се радвам, че не дойде в Реал. Последният път когато бразилец и арцентинец играха в Барса (меси-рони) нещата свършиха доста зле, най-вече за бразилеца. Та да видим.

Link to comment
Share on other sites

Според мен Неймар е способен да сложи Меси на резервната скамейка...

Аз лично много се съмнявам,но да видим де.Гледал съм му мачове само с национала,не ме грабна с нищо.Струва ми се доста прехвален като цяло.

Link to comment
Share on other sites

Според мен Неймар е способен да сложи Меси на резервната скамейка...

 

Той може и да е способен, но никой няма да се нагърби да го сложи резерва, дори и само на ротационен принцип. Дори няма да се осмелят да го преместят от любимата му позиция в центъра

Link to comment
Share on other sites

Не виждам никакъв проблем да играят и двамата. То в схемата на барса и без това позициите са доста размити. Според мен ще е доста интересно да се види отбор с двама толкова изявени техничари, които освен това умеят да бележат от всяка удобна възможност. Е, ако Неймар се адаптира и оправдае очакванията, разбира се.

Link to comment
Share on other sites

Е това едва ли някой го е очаквал - Фалкао преминава в .... Монако. По последни данни - за 60 милиона евро.

Лично аз съм много разочарован, искаше ми се да го гледам в някой от грандовете.

Link to comment
Share on other sites

Преди време си спомням едно интервю с него, в което казваше, че избрал да играе нападател, защото баща му му казал, че нападателите печелят повече пари. Така че това не ме изненадва...

Link to comment
Share on other sites

Нищо чудно, няма да е първият, нито последният, който избере по-тлъстия чек.

 

Но кой знае, може да има и някаква врътка:

 

Rumours abound that his contract contains a clause which would allow him to join Real as of January 2014, or summer 2014 at the latest; the time for Atleti fans’ disappointment to dissipate; for the pain in seeing him in white to be lessened.

 

В крайна сметка няма голямо значение къде играе, важното е да играе така:

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...