Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Търся една известна ретро песничка, която започва със саксофон. Предполагам всички я знаете.

 

Да не би да е

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Някакъв ориентир?

 

 

Ще хвърля един много WILD GUESS: Dire Straits - Your Latest Trick ?!

 

 

Да не би да е

 

Извинявам се за липсата на подсказки. Песента, която търся е eurodance. Чух я на едно видео от миналогодишните DJ награди във варна. Ако го намеря ще дам линк. Едит : видеото е затрито, беше тук

Въпросният саксофон отмерва ритъма в началото на песента.

Edited by Nitro
Link to comment
Share on other sites

Някой сеща ли се за една не-много стара БГ песен, в която една мадама припяваше "Лятоооо, нека бъде лятооо"? Стил поп или R&B

 

 

Осъзнах се... Пееше се "Нека, нека бъде лято" и песента е на BallFace & Лора Караджова - Нека бъде лято :)

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Моя проблем не е с името на песента, а с намирането и!

Става въпрос за VIllage people - Go West -

(това мисля, че е оригинал) плс помагайте не мога да я намеря
Link to comment
Share on other sites

Здравейте .Търся тази песен на Карас но не знам как се казва на гръцки Моя Грешна Любов - Василис Карас.thanks

Edited by Hard
Link to comment
Share on other sites

Търся песента от трейлъра на Cop Out - http://www.youtube.com/watch?v=o6t0dWo58jg . Става въпрос за тази на 55-ата секунда. Мисля, че и песента на Тони Стораро - Отличен 6 също започва по този начин. Благодаря предварително! ;)

KRS One - Sound Of Da Police

http://www.youtube.com/watch?v=1VRZq3J0uz4

Link to comment
Share on other sites

Търся ето това парче.

http://tehnologii.hi...qetazipesen.mp3

Записвал съм го от с вградения микрофон на лаптопа от някакво онлайн радио. Старо е, дано някой се сети.

 

Valentino Kanzyani - Leliwa

 

:thumbs-up:

Edited by Дочо
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен клипа й е анимация, но някакси така различна компютърна ли е каква е нз/ и главния герой е едно момче което записва песента и се обажда на някакъв продуцент и той го кани в града, и от време на време на клипа дават родителите му кадето само стоят като статуи и гледат телевизия, а на телевизора пее някакъв скелет, та накрая си спомням го взеха извънземните защото му чуха песента и го отвлякоха, ама него ли отвлякога или мишката на нашия герой нз. Това което си спомням и мисля че песента се казваше нещо от рода на supermen... :laughing: :rolleyes:

 

Edit: Supermen Lovers - Starlight намерих я.

Edited by Bruss
Link to comment
Share on other sites

Търся една ретро песен участват мъж и жена на припева пее жената нещо от рода на it's all for love ... Само това успях да чуя , ако някой все пак се сеща да помага мерси предварително.

Edited by diego1234
Link to comment
Share on other sites

Дааам възможно е дам.

Едно сетче си търся аз знам как се казва ама безплатно от никаде немога да го открия и съм сигорен че и никой от вас го няма.

 

Мисля че бг тата сме назад с тази музика а ?

Но незнам ако не съм прав опровергайте ме де.

DJ Pi - Trance Empire Volume 01 [2003]

 

 

Благодарен ще съм ви вярвам във вас и знам че този е правилния форум.....Е в един от двата случая ще съм прав а :D

 

 

Май ва болят патките за моята музика ама както и да е :(

Link to comment
Share on other sites

Имаш ли траклист на тоя сет?

Ооо аз просто го свалих и го качих. :) Но сигурно ще е този от поста на pcworm.

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Търся една рап песен /2ма негри пеят/, не си спомням какво се пее в нея, но знам мелодията :laughing:

Клипа е един негър си мие колата пред тях и тъкмо свършва, а колата му свети направо, и завалява дъжд и светкавици ала бала, удря му и къщата и колата или нещо от тоя сорт, помня че имаше и куче някво. Спомням си че имаше на едно място единия негър запяваше "...is this a / the real..."

Link to comment
Share on other sites

Търся една рап песен /2ма негри пеят/, не си спомням какво се пее в нея, но знам мелодията :laughing:

Клипа е един негър си мие колата пред тях и тъкмо свършва, а колата му свети направо, и завалява дъжд и светкавици ала бала, удря му и къщата и колата или нещо от тоя сорт, помня че имаше и куче някво. Спомням си че имаше на едно място единия негър запяваше "...is this a / the real..."

Outkast - Ms. Jackson

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...