Jump to content
BulForum.com

Kak se opravia Flex Type


kokok

Recommended Posts

ami kak ochakwash niakoi da moje da ti pomogne kato nito si kazal koia e programata, nito si kazal dali drugi programi ti pokazwat kirilica korektno, nito si dal druga informacia niakakwa - nie kakwo da ne sme wrachki da otgatnem kakuw ti e problema ?!?!?

ami vsichki programi koito imat kirilica ne se rabira kakvo pishe i eto naprimer

taq novata programa kadetop jhohan e uplodnal sms-globul susto ne moje da razpoznava kirilica

Link to comment
Share on other sites

ami vsichki programi koito imat kirilica ne se rabira kakvo pishe i eto naprimer

taq novata programa kadetop jhohan e uplodnal sms-globul susto ne moje da razpoznava kirilica

Proveri si v nastroikie na kirilicata triabva da si na Code page conversion tables 21025 taka bi triabvalo da stane .A i iput locale=Bulgarian (tova se podrazbira)

Pi6i ako ima pak problem.

Link to comment
Share on other sites

ami vsichki programi koito imat kirilica ne se rabira kakvo pishe i eto naprimer

taq novata programa kadetop jhohan e uplodnal sms-globul susto ne moje da razpoznava kirilica

Proveri si v nastroikie na kirilicata triabva da si na Code page conversion tables 21025 taka bi triabvalo da stane .A i iput locale=Bulgarian (tova se podrazbira)

Pi6i ako ima pak problem.

blagodarq za pomosta :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...