Jump to content
BulForum.com

Играх ... открих, че е боза


po_taka

Recommended Posts

Spored men Diablo2 i warcraft3 sa bozi,tova si e moe li4no mnenie.Ako vi se igrae rpg igraite NwN ili niakoe dobro mmorpg,ako vi se igrae strategia igraite medieval:total war,Shogun:total war,Rome:total war e tova sa strategii,ne razbiram kakvo i e strategi4eskoto na warcraft.

 

PS:Tova si e moe li4no mnenie ne iskam da obidia nikoi (da ne zeme sia nekoi lud fen na blizzard da doide da me zakoli v grub :hump: :sad2: :nugget: )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply
Spored men Diablo2 i warcraft3 sa bozi,tova si e moe li4no mnenie.Ako vi se igrae rpg igraite NwN ili niakoe dobro mmorpg,ako vi se igrae strategia igraite medieval:total war,Shogun:total war,Rome:total war e tova sa strategii,ne razbiram kakvo i e strategi4eskoto na warcraft.

 

PS:Tova si e moe li4no mnenie ne iskam da obidia nikoi (da ne zeme sia nekoi lud fen na blizzard da doide da me zakoli v grub :hump:  :sad2:  :nugget: )

 

:) to4no tova 6tqh da napravq kak 6a kaje6 taka za warcraft. Kak koe i e strategi4estkoto we ti igral li si warcraft nqkoga. Igrai Battle.net i togava govori taka we 4ovek. Strategiq tehnika si4ko iska taq igra. Dokato tiq strategii deto si gi izbroil za ni6to ne stavat. Nikoga ne sym haresval takiva bavni strategii nqkvi. 1000 godini evoliuirat tam kato age of empires minava6 vyv vekovete gluposti i polvina. I pravi6 tam 30000000 limit i togava napada6 dori nqma upravlenie na edinicite ne6to malki bitki tva onva rushove. I kato sybere6 qko armiq e ostava6 da ubiva sama ako moje ! Dori i geroi nqma v igrata da razvie6 ne6to tam NO FUN.Az prosto blizzard mnogo gi uvajavam. Makar 4e Diablo ne igraq bih kazal 4e i diablo e edna super qka igra. Prosto trqbva da probva6 B-net. Tva e v b-net ne6tata izglejdat syvsem razli4no.

Link to comment
Share on other sites

So sory basten но аз СЪМ играл доом 1 2 3 така че мога да дам мнение.Говориш глупости.Е за някои може ида се отнася но... :wacko:

Hubavo, mnenieto ti hi4 ne beshe polezno za men i smqtam da ne obrushtam vnimanie pove4e na tvoite mneniq, sled kato qvno ne biha mi bili ot polza izobshto.

 

PS: Kato kazvate, 4e neshto ne vi haresva moje pone da se argumentirate.

Link to comment
Share on other sites

Soul_Fly az imam warcraft i tft na originalno i mnogo puti sum igral v battle.net i zam men e tupo.A sega az da te pitam ti igral li si tezi strategii koito az izbroix gore 6toto te niamat ni6to ob6to s age of empires.Igrai gi i 6te razbere6.

Igrite koito ti izbroix imat mnogo strategia v tiax i mnogo triabva da se misli dokato v warcraft kato napravi6 pove4e armia ili po silni uniti i pe4eli6 tova za men ne e strategia,za men strategia e da moje6 da pobedi6 vraga s po-malobroina armia kato izpolzva6 gorite,hulmovete,formaciite na voiskata tova e strategia.

Link to comment
Share on other sites

Soul_Fly az imam warcraft i tft na originalno i mnogo puti sum igral v battle.net i zam men e tupo.A sega az da te pitam ti igral li si tezi strategii koito az izbroix gore 6toto te niamat ni6to ob6to s age of empires.Igrai gi i 6te razbere6.

Igrite koito ti izbroix imat mnogo strategia v tiax i mnogo triabva da se misli dokato v warcraft kato napravi6 pove4e armia ili po silni uniti i pe4eli6 tova za men ne e strategia,za men strategia e da moje6 da pobedi6 vraga s po-malobroina armia kato izpolzva6 gorite,hulmovete,formaciite na voiskata tova e strategia.

 

Qvno nikoga ne si igral warcraft ... sorry ama tova deto go kaza si4koto go ima v warcraft a otsystva pri gore izbroenite strategii ot teb. Az sym fen na strategiite glavno i po4ti si4ki izvesni zaglaviq sym gi igral. Tezi koito izbroi sym gi igral za da ti kazvam 4e ne mi haresvat. To4no tam e taka kakto kaza sys mnogo armiq i pe4eli6 i tam nqma i geroi i ni6to ne moje da vkara6 i unit control ni6to. V warcraft ima i geroi i ot levela na geroq zavisi igrata moje s ogromna armiq da si a toi s geroite i spellove da te uni6toji za 0 vreme. Vyob6te nqma zna4enie kolko silni uniti si iskaral moje sys focus fire da go uni6toji ti mai dosta malko razbira6 ot strategii. Sq ne mi sa spori 6toto ti 6te si govori6 tvoito az moito taka 4e... Ama pone ne si drynkrai prazni prikazki za6toto tova be6e absoliutna izmislica deto go kaza. Ot tova si proli4a kolko si igral warcraft. Ili moje bi ako si igral ne znae6 za taka nare4enata sgrada Altar. Sqka rasa ima tva da ne e broodwar. Tuk to4no tova e prekrasnoto na taq igra HERO-tata. A kato ne igrae6 moje da podade6 nqkoi drug orginalen cd-key nasam :) i bez tva kato gledam ne ti trqbvat.

Link to comment
Share on other sites

лошото на темата е ,че ще има много противоречиви мнения .. хора които просто не могат да играят Хероус 3 примерно ще кажат ,тая игра егати тъпата ... хора които познават играта знаят ,че винаги когато имат време ще си я цъкат .. така ,че ще има противоречиви мнения

сега по темата :

моето мнения за игра бозичка UT2004 хората който са играли UT2003 очакваха повече от продължението ,уви играта не ми хареса изобщо

Link to comment
Share on other sites

V warcraft osven spellove kvo drugo moje6 da pravi6?Imam go na originalno pak povtariam,a v onezi igri koito ti kazax ima control tva 4e niama geroi ne ozna4ava 4e niama trupka v igrata,a da i na koia karta na wc3 moga da skriia uniti v gora?Ili puk kade na wc3 zavisi ot kade se chargvat unitite,primerno da ne bi ako trugna s nekoi knight ot hulm kato se sblaska s drug unit da go ubie?

 

Za cd-key 6te pomislia :D

Link to comment
Share on other sites

lol... mnogo gluposti ste izgovorili. typi igra sa lego constructor. neshto tavova ili barby nestho si;) ne moje da kazvate typi giri na igri deto ne va kefat. Herosite i mene ne ma kefat shtoto sa mi skuchni obache ne kazvam che sa typi. Prosto ne mi haresvat. Tova mejdu skapana igra i lichen vkus ima razlika. Warcraft 3 e velika igra kakto sicki na blizzard. te niamat slabi igri. Typi igri : Hired Team Trail (nesto takova) boza! Doom 3 syshto mislai che ne e mnoo dobra (ne sym ia igral dostatacno no se pak v neia niama nisto novo, uvi) sega ne moga da se setia mnoo ima mnogo skapani igri koito ne zaslujavat da se kachvat na servera.

 

tova ot mene :)

Link to comment
Share on other sites

V warcraft osven spellove kvo drugo moje6 da pravi6?Imam go na originalno pak povtariam,a v onezi igri koito ti kazax ima control tva 4e niama geroi ne ozna4ava 4e niama trupka v igrata,a da i na koia karta na wc3 moga da skriia uniti v gora?Ili puk kade na wc3 zavisi ot kade se chargvat unitite,primerno da ne bi ako trugna s nekoi knight ot hulm kato se sblaska s drug unit da go ubie?

 

Za cd-key 6te pomislia  :D

 

Tva si4ko go ima na sqka karta moje da si skrie6 unit v gorata. No ot tova nqma nikakyv smisyl prosto tova ne e igra a lamerstvane. Da sa krie6 iz gorite da krie6 glavni bazi za da ne ta iznesat i ei takiva gluposti mnogo me draznqt. Ina4e kvo ti pre4i primenrno da izkove6 dyrva i da se skrie6 v gorata. I bez da kove6 pak moje6 da se krie6. Prosto ne si igral po glemi karti na FFA da vidi6 kyv fun e s 12 4oveka. Super qko stava si4ko jivo se duelira. Ima mnogo fun a tova za hylmovete to4no moga da ti kaja 4e ot warcraft idva o6te ot startie versii i si4ki drugi sgrategii ko prekopiraha ot wc3. Taka nare4eniq High ground demek ako knight-a pravi 35-50 dmg toi na normalna zemq pravi ne6to ~ mejdu tiq 2 cifri. Kogato e na vdlybnato mqsto demek po-nisko ot ravninite pravi 35 dmg a na high ground pravi 50 full dmg i pak spored zavisi moje da ima nqkoi curse za propuski miss tem podobni dokato v drugi igri ne se sre6tat takiva raboti. A kolkoto do spellovete tova e krasota we kvo 6te mi kaje6 4e sa typi li ? Razviva6 skill na geroq igrae6 RPG i Strategy v 1 ob6ta igra. Si4ko e super izpipano ne moje6 da kaje6 4e blizzard imat typa igra do sq vinagi sa gi maistorili super qko igrite mnogo dylgo vreme no Perfectni igri bih kazal. Do sega nqma firma koqto da e napravila 4-5 posledovatelno igri tolkova uspe6ni i da sa nai-igrani ot naroda. Na blizzard si4ki igri sa im super dobri i se igraqt mnogo ot horata. Aide CS sy6to mnogo se igrae, no cs e samo 1 igra a blizzard ima Broodwar,warcraft,diablo,world of warcraft koito skoro 6te izleze i silno se symnqvam da e prosta igra, Starcraft ghost. Samo za starcraft ghost ne sym 4uval ni6to nqmam mnogo informaciq no kato gledam E3 demonstration na igrata izglejda dosta dobra jalko 4e nqma da ima za PC. Tva e ob6to vzeto.A da i na warcraft moga da ti kaja 4e upravlenieto na edinicite pravi igrata. Ima takiva hora deto sys 2oino po malko limit ot teb 6te te napravat sam da si govori6 da zamyrzne6 pred monitora. KRASOTA.

Link to comment
Share on other sites

Tupi igri, koito sam DL i posle DEL

 

1. Age of Empires

2. American Conquest

3. Anno XXXX

4. Archangel

5. Army Men

6. Bikini Karate Babes  :sick

7. Blitzkrieg

8. Civilization 3

9. Deer Hunter

10. Diablo 2

11. Dungeon Siege

12. Emperor. Battle for Dune

13. Majesty

14. Master of Orion

15. Panzer General

16. Rage of Mages

17. Return to Castle Wolfenstein

18. Star Wars Galactic Battlegrounds

19. Star Wars Starfighter

20. Syberia 2

 

Tova sa ot hubavite igri, drugite deto napravo  :sick  :sick  :sick  :sick  :sick  :sick

ne sam gi spomenal  :evil

друг е въпроса ,че примерно не може да ираеш Diablo 2 , Civilization 3 , Blitzkrieg,Age Of Empires нали ?

Link to comment
Share on other sites

Tupi igri, koito sam DL i posle DEL

 

1. Age of Empires

2. American Conquest

3. Anno XXXX

4. Archangel

5. Army Men

6. Bikini Karate Babes  :sick

7. Blitzkrieg

8. Civilization 3

9. Deer Hunter

10. Diablo 2

11. Dungeon Siege

12. Emperor. Battle for Dune

13. Majesty

14. Master of Orion

15. Panzer General

16. Rage of Mages

17. Return to Castle Wolfenstein

18. Star Wars Galactic Battlegrounds

19. Star Wars Starfighter

20. Syberia 2

 

Tova sa ot hubavite igri, drugite deto napravo  :sick  :sick  :sick  :sick  :sick  :sick

ne sam gi spomenal  :evil

6. Bikini Karate Babes :sick

na tova samo introto mu e qko .

10. Diablo 2

No comment

19. Star Wars Starfighter

tova oyk kakvo !? Hubava grafica , nqkolko koraba , kakvo pove4e iska6 ?

 

a drugite ne sa mi mnogo poznati ...

Link to comment
Share on other sites

Soul fly ne si me razbral za gorite znam na wc3 kolko e lamersko da krie6 zad gorite ama na medieval:TW primerno moje6 da skrie6 niakoi uniti v gorata sled tova s drugi uniti primamva6 vraga da doide do gorata i mu pravi6 zasada tva ne go moje v warcraft nali?

Link to comment
Share on other sites

Soul fly ne si me razbral za gorite znam na wc3 kolko e lamersko da krie6 zad gorite ama na medieval:TW primerno moje6 da skrie6 niakoi uniti v gorata sled tova s drugi uniti primamva6 vraga da doide do gorata i mu pravi6 zasada tva ne go moje v warcraft nali?

 

:) e tva ekstra li e we ? Kvo mu e unikalnoto na tova i az moga da skirq primerno malko armiq v gorata ponagore i primerno da te primama s geroq i posle da ti naprava iznenada. Tova go moje na vsqka strategiq ne znam kvo tolkova namira6 v tova.I tova li e sme6noto ne6to koeto koeto pravi goreizbroenite strategii po-dobri ot wara. Awe vikam stiga 4e mnogo se zatapva6 taka we pi4. Sq naumil si si 4e trqbva wara da e typa strategiq i si izmislq6 nqkvi opravdaniq koito sa bezmisleni. Prosto nqma smisyl ti si znae6... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Определено най-големите бози-игри са :

 

1.Age of Empires

2.NBA (всички)

3.NASCAR (всички)

4.Tony Hawk(всички)

5.DOOM(всички)

И още много други , но тези са най-главните !!! :punk

Link to comment
Share on other sites

So sory basten но аз СЪМ играл доом 1 2 3 така че мога да дам мнение.Говориш глупости.Е за някои може ида се отнася но... :wacko:

а бре играч ти кога игра дуум 1,2 когато излезнаха ли ? Така говорите щото играете тези игри след като са минали 4-8 години след излизането им .. Е не си мислете ,че сте иргачи ...

Link to comment
Share on other sites

dam...v total wara moje6 da pravi6 tova , za6toto gorata dava bonus na pehotata vs konnica...

medieval:TW primerno moje6 da skrie6 niakoi uniti v gorata sled tova s drugi uniti primamva6 vraga da doide do gorata i mu pravi6 zasada tva ne go moje v warcraft nali?

koeto ne pre4i na warcraft da e nai-velikata strategiq v realno vreme, dokato pri medievala govorim pove4e za taktika-dobyr na medieval moje da e vseki s logi4esko i takti4esko mislene, dokato za da si dobyr na wara , trqbva i byrza i to4na ryka (quake:) ) i mnooogo trenirovki

PS:Tova si e moe li4no mnenie ne iskam da obidia nikoi (da ne zeme sia nekoi lud fen na blizzard da doide da me zakoli v grub

spokoino , spasen si , za6toto sym fen i na total war seriqta :love

offtopic

1st day civilization 3- :sick

2nd day civilization 3- :rolleyes:

3rd day civilization 3- :woot

4th day civilization 3 :love :wub:

5,6,7,8...364 day ....warcraft 3- :love :love :love :love :love :love :love :love :wub:

koito ni moi da igrai civ3 , da se nau4i:)

(po nova godina igraq predimno civilization 3 ili quake 3 ) :)

Link to comment
Share on other sites

So sory basten но аз СЪМ играл доом 1 2 3 така че мога да дам мнение.Говориш глупости.Е за някои може ида се отнася но... :wacko:

 

Като гледам си роден 90-та година .. едва ли си оценявал трезво doom 1 и 2, като са излезли

 

Qvno nikoga ne si igral warcraft ... sorry ama tova deto go kaza si4koto go ima v warcraft a otsystva pri gore izbroenite strategii ot teb. Az sym fen na strategiite glavno i po4ti si4ki izvesni zaglaviq sym gi igral To4no tam e taka kakto kaza sys mnogo armiq i pe4eli6 i tam nqma i geroi i ni6to ne moje da vkara6 i unit control ni6to.

 

Морал да ти говори нещо ? Може да можеш да побеждаваш и с малка армия и в War3, но това далеч не отсъства в Total War сериите

 

 

Tva si4ko go ima na sqka karta moje da si skrie6 unit v gorata. No ot tova nqma nikakyv smisyl prosto tova ne e igra a lamerstvane.

 

Та значи наричаш стратегически скриване - ламерстване ? А кое е "стратегическо" според теб ? Да набъхтиш 1000000 работници в мината и да тръгнеш в стил "валяк ше те гази" ? Кефиш ме, стратег-е :)

 

Мислех да затворя темата, но ми е интересно, карайте се. Нека гледаме сеир ;)

Link to comment
Share on other sites

Определено най-големите бози-игри са :

 

              1.Age of Empires

              2.NBA (всички)

              3.NASCAR (всички)

              4.Tony Hawk(всички)

              5.DOOM(всички)

И още много други , но тези са най-главните !!! :punk

Tony hawks rulez, Това че ти не можеш да ги играеш си е ЛИЧНО твой проблем... Затваряйте я таз тема, че може и да има още постове като този

Link to comment
Share on other sites

Всеки с предпочитанията си .Аз повече сам ретро фен...1 че машината ми е слаба и съм принуден да играя на нещо по-старичко.....2 не виждам толкова често игри които да зарибяват .....3 харесвам повече игрите за ценители отколкото за масата народ.Така ,че всеки избира какво да играе.Каквото и да става аз Tycoon не бих си инсталирал на машината.Едва ли бих си губил времето с това да се правя на мама и тати. :sick

Doom 1 , Doom 2 са нещо уникално поне хората които пишат че не стават за нищо да сложат една обосновка. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Всеки с предпочитанията си .Аз повече сам ретро фен...1 че машината ми е слаба и съм принуден да играя на нещо по-старичко.....2 не виждам толкова често игри които да зарибяват .....3 харесвам повече игрите за ценители отколкото за масата народ.Така ,че всеки избира какво да играе.Каквото и да става аз Tycoon не бих си инсталирал на машината.Едва ли бих си губил времето с това да се правя на мама и тати. :sick

Doom 1 , Doom 2 са нещо уникално поне хората които пишат че не стават за нищо да сложат една обосновка.  :angry1

 

i az haresvam igri ama klasika v 3d-action to pove4eto igri tam sa za ceniteli ama ei tva e HL-to CS-to AVP-to(na AVP ne sum igral purvata versiq ama mislq 4e 6a mi haresa kato razglejdah film-4eta) awe klasika kolkoto 6te6 samo harda da e golqm tva e SCraft-BW TVA da e D2lod e na4i i igrite za ceniteli i na men ne mi puka kakvo mislqt drugile az si haresvam AVP2 vsi4ki serii tva 4e cql narod mi se isipa do nas i kaza e samo deto q hvale6e smqtam 4e ne e taka AWE DRUGITE REZBIRAT LI IZOB6TO OT IGRI 6tot az mislq 4e igraqt samo tva det izliza

 

mislq 4e teq igri nikoi nqma da gi nare4e boza ili da kaje e ne si struva6e

Link to comment
Share on other sites

Tony hawks rulez, Това че ти не можеш да ги играеш си е ЛИЧНО твой проблем... Затваряйте я таз тема, че може и да има още постове като този

 

 

A na teb si e li4no tvoi problem 4e q haresva6 tazi igra  :P .Ot neinite serii mi haresa samo Tony Hawk2 ot tam natatuk trugna na dolu igritzata.

Може би N_Igma е прав.Стана по-сложна игричката и май май ти идва в повече.Аз си признавам че също не я играя ,но геймката е чудесна ако намериш нещо по-добро ми са обади ;) .Тя е уникална за жанра си.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...