Jump to content
BulForum.com

Тенис на маса


Recommended Posts

... тъй че може да се играе, обаче е адски студ

Или ще изчакаме да се стопли малко или слагаме шапки , якета , ръкавици , ботуши и отиваме да цъкаме :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply
Или ще изчакаме да се стопли малко или слагаме шапки , якета , ръкавици , ботуши и отиваме да цъкаме :)

 

Няма да са ти необходими. С такава разлика ще те бия, че ще се изпотиш от срам и по тениска да си :D

Link to comment
Share on other sites

Здравейте !!

Играя тенисче за разпускане и за запълване на свободното време !! Преди бях доста зарибен,

но не се е стигало до нещо по-сериозно. Играя с хилка с бодли от едната страна ! :D Незнам марка

или някакви характеристики на гумите. Не мисля че са толкова важни .

Както и да .. интересно ми да е дали МГ-то ще имат отбор на това градско... и дали някои от този

отбор иска едно 'спарингче' !!

Ако се прави турнирче на warez-a бройте ме !!!

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да питам от къде мога да си купя хубави хилки и мрежа, щото старите ми са вече за хвърляне.Искам да е нещо свястно, но да не е и безбожно скъпо.Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да питам от къде мога да си купя хубави хилки и мрежа, щото старите ми са вече за хвърляне.Искам да е нещо свястно, но да не е и безбожно скъпо.Благодаря предварително :)

 

Зависи колко свястно ти трябва, но в МЕТРО има разни подобни изпълнения на Active. Хилките са отврат, ама за толкова пари толкова :)

Link to comment
Share on other sites

Зависи колко свястно ти трябва, но в МЕТРО има разни подобни изпълнения на Active. Хилките са отврат, ама за толкова пари толкова :)

А къде има по-свястни :)Хубави да кажем и колко струват примерно?

Link to comment
Share on other sites

А къде има по-свястни :) Хубави да кажем и колко струват примерно?

 

В спортни магазини, не мога да ти кажа точно кои, но като тръгнеш по главната 100% ще видиш някой. Цени...от 30ина лева има прилични хилки за аматьори, дооооо...места където ще ти сглобят хилката по поръчка с каквито искаш елементи. Моята хилка е Kettler от Метро. Там мисля, че са 3 модела и са на доста прилична цена. Според мен любител не може да оцени достойнствата на хилка, по-добра от тези, така че за мен този ценови диапазон е най-добрият вариант.

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да питам от къде мога да си купя хубави хилки и мрежа, щото старите ми са вече за хвърляне.Искам да е нещо свястно, но да не е и безбожно скъпо.Благодаря предварително :)

Срещу халите има един спортен магазин, моята от там ми я купиха.Имало свястни.Ако не се лъжа беше Формула...или някакви други магазини бяха Формула :blink: ...

И за по-малко от 30 можеш да си купиш що годе свястна

Link to comment
Share on other sites

не че много ги разбирам цените и къде какво се продава , но да кажем моята е кучи марка

т.е дърво от Gold Cup+ гуми (баща ми ги бе купил) но мисля че са към 40 лв двете. Варианта

да си купиш всичко отделно е малко по-скъпичък от готовите хилки,но мисля че ако малко се позамислиш каква хилка искаш и съответно избереш добри гуми(според показателите на гумата няма да ти е трудно) - за 60-70 лв можеш да си вземеш нещо доволно. За аматъорска игра по-добра ракета мисля че не си заслужава.

Магазин в който знам че има(поне преди имаше) гуми на сносни цени има с/у ТЕТ-а . Спортен магазин се водеше.. успех с избора !!

Link to comment
Share on other sites

До гребната база, там, където обръща 10-ката има едно спортно магазинче. По принцип стоките са много качествени и скъпи. Наскоро минах и ми направи впечатление че хилките не са от най-добрите, но за около 30-40 лева можеш да земеш една доста добра гума. Комбинирани са: лошо дърво + добра гума, за да може да е приемлива цената. Тъй че проверете там. Не знам как се казва. Някой ако може да хелп.

Link to comment
Share on other sites

Неска направих 42 гейма по 11 точки и установих, че съм GodLike :pirate !Айде да се организираме и да ви подпуквам... :sayjin

 

 

brei ti si se razglobil.Az tolkova ne sum igral prez jivota si .. Ako imash vreme i jelanie moje da 4uknem niakoi den,samo me e strah da ne te depresiram neshto ! :P

Link to comment
Share on other sites

brei ti si se razglobil.Az tolkova ne sum igral prez jivota si .. Ako imash vreme i jelanie moje da 4uknem niakoi den,samo me e strah da ne te depresiram neshto ! :P

Тц, вероятността от депресия е малка.Повече се притеснявам за теб...Но като си решил да поемеш този риск...

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D

heh..ne se boi za men,az igraia za udovolstvie i pobedata ne e ama nikak vajna za men !! Iska mi se da razshiria kruga ot hora s koito igraia i zatova hvurlqm predizvikatelstva,ne 4e sum neshto osobenno kato igra4.

Ako si navit nedelq moje da cuknem v panaira. Az li4no ne sum hodil nikoga(neznam dali i otkolko raboti),

no da kajem v 11 (sutrinta) bi triabvalo da e otvoreno !!

Do nedelq imash vreme da se otkajesh s dostoinstvo..sled tova .. znam li ! ;)

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D

heh..ne se boi za men,az igraia za udovolstvie i pobedata ne e ama nikak vajna za men !! Iska mi se da razshiria kruga ot hora s koito igraia i zatova hvurlqm predizvikatelstva,ne 4e sum neshto osobenno kato igra4.

Ako si navit nedelq moje da cuknem v panaira. Az li4no ne sum hodil nikoga(neznam dali i otkolko raboti),

no da kajem v 11 (sutrinta) bi triabvalo da e otvoreno !!

Do nedelq imash vreme da se otkajesh s dostoinstvo..sled tova .. znam li ! ;)

Еми аз принципно съм навит, само че в неделя няма да мога вероятно...Но виж примерно утре съм навит?Който иска също може да дойде.Аз ще домъкна още един човек и ако се съберем достатъчно хора може да си спретем турнирче :punk

Link to comment
Share on other sites

И аз разцъквам тенис за удоволствие :) Мернах някои пише с к'во играем :P :P Еми цъкам с хилка Gold Cup,имам още 2 Shield Brand :P ,топчета преди имах Gold Cup ама ся нещо са останали 2-3,иначе другите не са лоши :) :) :P

 

Posted Mar 5 2006, 19:28

Неска направих 42 гейма по 11 точки и установих, че съм GodLike !Айде да се организираме и да ви подпуквам...

 

Лятото няколко дена се бях подлудил и от 10 до 18-19 часа разцъквах :P :) :P :D после поспрях като почнахме даскало и ся напоследък в даскало по физическо цъкам когато мога :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Професионалист съм,8 години тренировки около 20 състезания,имам три професионални хилки-butterfly off- с гуми tibhar supra,yasaka с анатомична дръжка и карбон с гуми yasaka mark V и дърво tibhar 4s с гуми buttefly Fx

.Който иска да играем да казва,но ще е на вързано.Не тренирам от 2 години и от тогава почти не съм играл.

Link to comment
Share on other sites

Професионалист съм,8 години тренировки около 20 състезания,имам три професионални хилки-butterfly off- с гуми tibhar supra,yasaka с анатомична дръжка и карбон с гуми yasaka mark V и дърво tibhar 4s с гуми buttefly Fx

.Който иска да играем да казва,но ще е на вързано.Не тренирам от 2 години и от тогава почти не съм играл.

абе хората разцъкват само за кеф.ако си отворен и на тенис на корт там веча мога да те хвана на вързано-никога не съм тренирал и съм самоук :D

Link to comment
Share on other sites

тенис на корт не съм играл нито веднъж в живота си :(

тенисът на маса ми е любимият спорт за практикуване.

Link to comment
Share on other sites

незнам на кво ниво е обучението там,но аз си тренирах първо при бат гоче в олимпиада,после при ростислав в академик и накрая ни тренираше една от тенисистките на "стоянстрой еър виа"

в панаира май заро е тренер ?

Link to comment
Share on other sites

незнам на кво ниво е обучението там,но аз си тренирах първо при бат гоче в олимпиада,после при ростислав в академик и накрая ни тренираше една от тенисистките на "стоянстрой еър виа"

в панаира май заро е тренер ?

еми точно мен ме тренираше ростислав..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Днес бяхме да играем в "Академик" и какво да кажа ...

1 - 2 левчета на час .

2 - Хилки и топче трябва ти да си носиш .

3 - Дори нямат мрежи на масите .

Иначе останалото става ... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...