Jump to content
BulForum.com

Олимпийски игри Лондон 2012


Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Wow, даже и конете с допинг :D

 

Чудя се колко тъп/нагъл/отчаян трябва да си, за да се надяваш, че няма да те хванат, ако се надрусаш и постигнеш добър резултат.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Федерер и Дел Потро - лудница :)

Link to comment
Share on other sites

Браво на Ивет! Влезе в полуфиналите. :punk :beer: :bowdown:

 

И Иван Марков вдигна 172кг, браво на пича.

И Фелпс е баси торпедото. Евала, голям спортист наистина.

Link to comment
Share on other sites

Полуфиналът на Ивет е може би най-силния. Стискам палци да направи по-добър старт, да успее да слезе под 11:00 сек и да влезе по време във финала, което ще си е огромен успех.

777.jpg

 

А с Иван Марков се получи много гадно, ако беше вдигнал 209 кг щеше да вземе бронза, видя се и в двата опита, че има възможности. Все пак две пети места в щангите, пак е прогрес в сравнение с предишните години когато изобщо отбори нямахме.

Link to comment
Share on other sites

Полуфиналът на Ивет е може би най-силния. Стискам палци да направи по-добър старт, да успее да слезе под 11:00 сек и да влезе по време във финала, което ще си е огромен успех.

777.jpg

 

А с Иван Марков се получи много гадно, ако беше вдигнал 209 кг щеше да вземе бронза, видя се и в двата опита, че има възможности. Все пак две пети места в щангите, пак е прогрес в сравнение с предишните години когато изобщо отбори нямахме.

 

аз така и не разбрах зашо не му зачетоха единия опит.

Link to comment
Share on other sites

Wow, даже и конете с допинг :D

 

Чудя се колко тъп/нагъл/отчаян трябва да си, за да се надяваш, че няма да те хванат, ако се надрусаш и постигнеш добър резултат.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Федерер и Дел Потро - лудница :)

 

То не опира до това да си тъп/нагъл/отчаян. Нещата опират до това да ти е хубава лабораторията, дето ти правят изследванията и да са ти кадърни лекарите, за да те изчистят правилно, преди да идеш на състезание. Не случайно ние имаме най-много хванати с допинг. Щото не ми се иска да се заблуждаваш, че има професионален спортист, дето просто тренира и спазва хранителен и общ режим и постига зверските резултати по състезанията. Всички зобат мъжката, просто едните имат кадърни треньори и медицински екипи, съвременни лаборатории и ги чистят качествено преди състезанията. Да не говорим, че проби се взимат на "уж" случаен принцип, определен от хората в Олимпийския комитет, както и от разните му там други федерации, дето отговарят за световни и европейски първенства. Имам предвид, че може да си надрусан до ушите, може даже и на кокаинче да си, но пак да станеш световен шампион, без да те проверят.

Link to comment
Share on other sites

Кофти се получи с Ивет, ама боксьорчето добре сипа на оризовата питка. Точно обяснявах на баща ми, че ако свалят ръкавиците, нашия ще го смачка. Не знам къде ги видяха тея точки първите два рунда, ама само на корейчето главата му се мяташе наляво-надясно като шамандура. Сума ти хубави плътни удари му вкара нашия. Браво!

 

За волейбола няма да коментирам, нашите пуснаха мача...

Link to comment
Share on other sites

Никой не му се коментира след излагацията вчера? ... Втори супер посредствен мач, но Аржентина не са Австралия, то не бяха сбъркани сервиси, "уникално" посрещане, "невероятни" вдигания. Айден Айденов е просто върха на сладоледа. Сега трябва да вземем най-малко 2 гейма на Италия, иначе ще играем със САЩ на 1/4 финал. То не че с тази игра имаме шанс срещу когото и да било, но все пак, жабарите са ни удобен съперник, трябва да ги ударим.

Иначе вчера браво на Александър Александър в бокса при най-леките, направо чудо сътвори с тая победа. 5 от 5 сме в бокса. Довечера Тервел и Детелин играят за медали, време е и ние да се разпишем. Почва и борбата днес.

Link to comment
Share on other sites

Никой не му се коментира след излагацията вчера? ... Втори супер посредствен мач, но Аржентина не са Австралия, то не бяха сбъркани сервиси, "уникално" посрещане, "невероятни" вдигания. Айден Айденов е просто върха на сладоледа. Сега трябва да вземем най-малко 2 гейма на Италия, иначе ще играем със САЩ на 1/4 финал. То не че с тази игра имаме шанс срещу когото и да било, но все пак, жабарите са ни удобен съперник, трябва да ги ударим.

Иначе вчера браво на Александър Александър в бокса при най-леките, направо чудо сътвори с тая победа. 5 от 5 сме в бокса. Довечера Тервел и Детелин играят за медали, време е и ние да се разпишем. Почва и борбата днес.

 

Когато бият и играят добре, никой не коментира, но когато паднат, веднага се почва 'излъгация', 'нямаме шанс с такава игра' не знам ко си. 'Що ти не идеш да играеш всеки ден по един мач на такъв форум, ами само ги плюеш ??

Link to comment
Share on other sites

Когато бият и играят добре, никой не коментира, но когато паднат, веднага се почва 'излъгация', 'нямаме шанс с такава игра' не знам ко си. 'Що ти не идеш да играеш всеки ден по един мач на такъв форум, ами само ги плюеш ??

Ти мача гледа ли го? Не играха ли СУПЕР ЗЛЕ? Какво трябва да кажа - "Една загуба нищо не е, ще омажем всичко след това, момчетата имат невероятен потенциал, отборът е съвсем млад, велики са, герой са, ала бала, клише след клише" ли? Като утепаха Полша не ги ли поздравих, срещу Австралия също??? Като играят зле, ще кажа че играят ЗЛЕ - който иска да си гледа през розовите очила. Мен ако питаш е къде къде по-лесно да се пише когато бием, но вчера паднахме и какво - един коментар за мача няма, казах си аз мнението и веднага съм почнал да плюя, whateva...

Link to comment
Share on other sites

Вчера играхме много слабо в посрещането и от там дойдоха и проблемите в атака. Няма какво да ги обвиняваме волейболистите, даже да бяха Жеков и Матей не мисля, че резултатът щеше да е по-различен с това посрещане. Дано утре да бием италианците и да избегнем големите отбори, защото ще е неприятно на 1/4 финал да срещнем САЩ, Бразилия или Русия :)

Link to comment
Share on other sites

Дано утре да бием италианците и да избегнем големите отбори, защото ще е неприятно на 1/4 финал да срещнем САЩ, Бразилия или Русия :)

За жалост нещата вече не зависят само от нас за първото място. Трябва и да бием, и да чакаме помощ от австралийците.

Link to comment
Share on other sites

Като говорим за обективно рефериране, някой гледа ли мача на Детелин с Кембъл? Реферите здраво подпират домакините. Новото правило за определяне на точките в бокса е един насран КЕНЕФ!

Link to comment
Share on other sites

МНООО ГОЛЕМИ :bowdown: Показхме им на жабарите отново как се играе волейбол. Да му мислят немците на 1/4 финалите. БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...