Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Uncle Fester spored men shte ti e nai lesno s NeroBurn nqkoq po nowa wersiq si izberi, izbor ima na wareza. Instalirash, sled towa kazwash na neroto 4e shte prawi AudioCD, narevdash par4etata i BURN. :punk :punk :punk.

 

P.S.

Neznam kak e pri ostanalite no az sym s TEAC CDRW 52x24x52 i kogato pisha audioCDta na pogolqma ot 8x skorost i sled towa nqkoi oredbi ne gi chetat.

Taka 4e az ti preporychwam da pishesh AudioCDta na 8x ili oshte po hubawo na 4x

Link to comment
Share on other sites

Mi az dokolkoto razbrah choweka iska da si naprawi AudioCD.

 

Praw li sym!!!

edin priqtel iska da mu zapisha pesni i mi e dal koi albumi iska i na koi izpalniteli (te v albumite sa po 18 do 23 max pesnichki) i iska da gi slusha NE na PC-to si a na Uredba ,a az znam che MP3 format gi chetat samo nai novite ureddbi(negovata ne e takava) i sega az trqbva da kacha vseki album na CD i da gi napravq vav format ,koito da se chete ot uredbite! :)

Link to comment
Share on other sites

ima mnogo programki, koito mogat da ti svurshat rabota za tazi tzel.pri edna ot naj-izpolzvanite(nero burning rom), kogato izbirash format vmesto Data CD(default) markiraj Audio CD.v otvoreliyat se prozoretz kopiraj(drag-and-drop) jelanite mp3-ki.disk ot 700MB=80 min audio music.naj-dobre gi zapisvaj na po niska skorost - 4 ili 8.uspeh.

Link to comment
Share on other sites

svalil sam si edni pesnichki ot wareza i sega mi trqbva programa s koqto da napravq ot MP3 format vav format za uredba(neznam kak se kazva formata za uredba :rolleyes: ) Nqkoi moje li da mi kaje kak se kazva programata :)

баси, тия блондинки никнат като гъби ! тва да не е заразно бе ?

Link to comment
Share on other sites

Mersi na trill i na samkijot!

A otnosno selqshkoto mnenie na kicko:Ama kak si gi obicham edni takiva mazni ovce deto samo po forumite se praqt na patroni!!! Do kolkoto znam forumite sa i za tova -da se pita za neshta koito neznaem.Tva che ti tova go znaesh ne ti dava pravoto da se pravish na mnogo otvoren i da obijdash na lqvo i na dqsno!Qsno li to e kicko

Link to comment
Share on other sites

POchnah da si instaliram XP Service pack 1 ,samo che predi tova trqbvahse da si smenq key-a na Windows!Sledvah instrukciite koito bqha dadeni,samo che mi dava che tozi noviqt KEY e nevaliden i mi dava gresha pri instaliraneto na XP Service pack-a :( Nqkoi moje li da mi kaje ot kade da si namerq key!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...