Jump to content
BulForum.com

Видеорегистратори


RaptoR

Recommended Posts

  • Replies 656
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

По-добре да не разбира човек. Скоро един познат го засече някав... Колата тотал, виновния твърди пред полицията, че нашето момче карало със 100+++ км/ч. За щастие идва един бакшиш и им дава записа от камерата си в колата и вече всичко е ясно като бял ден,вписан си е в протокола баш който е виновен.

 

Та всичко става, ако си изряден камерата ти в плюс.

Link to comment
Share on other sites

Коста за 20$ отгоре няма ли да е по=-добре да вземеш като на Виден и на Пламен регистраторите ? ще ти мери всичко,а тая камера скорост не мери,което ще рече,че няма да се знае с колко караш ;) 

Link to comment
Share on other sites

По-добре да не разбира човек. Скоро един познат го засече някав... Колата тотал, виновния твърди пред полицията, че нашето момче карало със 100+++ км/ч. За щастие идва един бакшиш и им дава записа от камерата си в колата и вече всичко е ясно като бял ден,вписан си е в протокола баш който е виновен. Та всичко става, ако си изряден камерата ти в плюс.

В тези ситуации да, но с пияния пешеходец пак не разбирам какво ще помогне. Според "милата" ни съдебна система - шофьора е виновен - пресен пример за ударената при пресичане на червен светофар, дето шофьора го осъдиха нищо, че е карал под 50 и на зелено за него.

Link to comment
Share on other sites

Коста за 20$ отгоре няма ли да е по=-добре да вземеш като на Виден и на Пламен регистраторите ? ще ти мери всичко,а тая камера скорост не мери,което ще рече,че няма да се знае с колко караш ;) 

Ами може да я ползвам и като екшън камера от време на време. Ще видим какво ще се вземе накрая.

Link to comment
Share on other sites

Вие прибирате ли регистраторите? Аз бих си взел, ама като се сетя че ми разбиха колата за радио за 50лв и ми се отщява.

Link to comment
Share on other sites

Коста за 20$ отгоре няма ли да е по=-добре да вземеш като на Виден и на Пламен регистраторите ?

 

 

Какви $20? Моята няма и $50...

Link to comment
Share on other sites

Така ли :D Ми освен другия месец да ти пиша и на мен да поръчаш 1 :P

 

Абе хора...2015-та сме, дебитни и кредитни карти бол - що не си поръчвате сами? :laughing:

Ще ти поръчам, няма проблем, ама просто ми е чудно... :P

Link to comment
Share on other sites

Ясно де,но пък ти си Магьосник и твоите неща не ги задържат на митницата :D

 

Не се бъзикай - всички мои неща ВИНАГИ ги задържат на митницата, дори и да са на стойност $21...онази лошата лелка (която скоро няма да се пенсионира) явно ме е вкарала в компютъра и ме следи неотлъчно. :woot

Link to comment
Share on other sites

На практика лелката с нищо не ни притеснои със сина ти. Явно има специално персонално отношение към теб. Най-вероятно защото си постоянно присъствие там и те има за търгаш  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

А ти знаеш ли за коя лелка говорим (аз и дедо я знаем отдавна)? Да не е била в болнични или пък като е разбрала, че аз няма да ходя, да си е взела отпуска, а теб да те е обслужила някоя млада стажантка? :evil

Link to comment
Share on other sites

Не ти и трябва...а и ти си с връзки и твоите пакети не ги задържат! :lol:

 

Off/ Пуснал съм ти едно ЛС преди няколко дена - хвърли му един поглед.

Link to comment
Share on other sites

А ти знаеш ли за коя лелка говорим (аз и дедо я знаем отдавна)? Да не е била в болнични или пък като е разбрала, че аз няма да ходя, да си е взела отпуска, а теб да те е обслужила някоя млада стажантка? :evil

 

Баш тя си беше, една червенокоса усойница - едва ли са повече там.  :laughing:

 

Младите са вдясно дето се плаща. 

Link to comment
Share on other sites

Моят регистратор е все още в Сингапур, което не е толкова зле, като се има предвид, че е тръгнал от някакво китайско село и е минал през Хонг Конг. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тоя регистратор ми го дават да пристигне чак другата сряда. Видене, що спря да пускаш клипове?

 

Едит: Тъкмо се прибирам, отварям пощата и какво да видя - китайчето пристигнало. Почвам да го разучавам и този уикенд го инсталирам. :) :punk

mini0806.jpg

Link to comment
Share on other sites

Използвай го по предназначение. Направи гонка :-)

 

Тоя пък....к'ва гонка те гони тебе...нали знаеш, че печките са за топлене, за готвене и други подобни тривиални неща... :P

Link to comment
Share on other sites

Използвай го по предназначение. Направи гонка :-)

 

С глупости не се занимавам. Това са работи за дядо ти Пламен. Освен това колата ми не влиза в категорията - няма 30 години като неговата....

Link to comment
Share on other sites

Няма нищо за пускане, затова...  :grin:

Да не би да искаш да кажеш, че всички шофЕри по улиците са станали изведнъж адски прилежни и няма какво да се гледа? :lol:

Link to comment
Share on other sites

С глупости не се занимавам. Това са работи за дядо ти Пламен. Освен това колата ми не влиза в категорията - няма 30 години като неговата....

То за друго не става това... Освен ако не си моторджия :-D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...