Jump to content
BulForum.com

бягането по гребната база


Recommended Posts

26 min е добре.То аз сега я бягам за 27.Бах му майката,да не отиваме на състезание  :) Преди 4 години я бягах за 21

 

бат Васко, аз съм мускетар - ти си дъртанян :P :lol:

 

ама пак евала - щото аз вече само за мускета се барам май...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

ех,хора браво на вас!аз кво да кажа,като ми е на 2 метра от нас и така да не ми се ходи да тичам по тая гребна...........

само за разходки я ползвам :tongue

Link to comment
Share on other sites

ех,хора браво на вас!аз кво да кажа,като ми е на 2 метра от нас и така да не ми се ходи да тичам по тая гребна...........

само за разходки я ползвам :tongue

Жалко,че не живеех в оня район :sick:

Link to comment
Share on other sites

щяхме да ходим да я гоним фарел за поличката  :lol:

az ще си се разкарвам бавно и спокойно,а пък вие си тичкайте ,като си нямате друга работа!

все някой ден ше се засе4ем на тая гребна,тогава ще видим кой кого :bgrin: :tongue :lol:

Link to comment
Share on other sites

ех,хора браво на вас!аз кво да кажа,като ми е на 2 метра от нас и така да не ми се ходи да тичам по тая гребна...........

само за разходки я ползвам :tongue

И аз живея доста близо - само моста трябва да мина и не съм ходил от 1-2 месеца, а да тичам не си и помислям, толкова ме е мързел, че не мога да отида до WCто :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ех,хора браво на вас!аз кво да кажа,като ми е на 2 метра от нас и така да не ми се ходи да тичам по тая гребна...........

само за разходки я ползвам :tongue

ООО farrell ми та ти живееш в моя кфартал фе :tongue :punk .Иначе и на мен не ми са ходи да бягам ама трянюра кат ма юрне и аз кфо да прая.Щъ не щъ бягам си сам кат гламаф и тфа е :bgrin: :D .Иначе наисина е зарибяшка да бягаш ама в тъмното.Особено когато бягаш с някой който толкова много го мързи че пада в канала :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

аз ходя пеша, много по яко е, и броя циците!

Винаги ги изкарвам четен брой :(

Пийни 4-5 бирички и ще започнеш и нечетен да ги изкарваш.

Иначе по темата... аз предпочитам да ходя по гребната, по яко е, една обиколка ходене е доста полезна за организма(само да не е голяма жега).

Link to comment
Share on other sites

А някой ходе ли на Младежкия хълм?

Мен там ме е шубе да бягам сама. Има едни чичковци, които са прекалено показни... :bgrin: , а всичките ми познати и приятели са от други квартали...мамка му!

Link to comment
Share on other sites

Пийни 4-5 бирички и ще започнеш и нечетен да ги изкарваш.

Иначе по темата... аз предпочитам да ходя по гребната, по яко е, една обиколка ходене е доста полезна за организма(само да не е голяма жега).

 

Хаха...да бе много ясно че е по-полезно ходенето .... я да си ХОДИШ у вас....

 

Аре бе кво стана тука кола щяхме да купуваме за гребната... дайте да вземем един трабант поне дотам да ходим с него...

 

EDIT: Аз бягах на тепето...много е изморително и се отказах... А и не е никак хубаво в тая жега по нанагорнището... Гребната рулира... Това естествено за моя изтормозен стар и болен организъм... За някое младо яре предполагам и Младежкия е добре... Поне горе правехме коремни и лицеви накрая... а и има лост...

Link to comment
Share on other sites

Аз успях един път да отида, ама човека с колата се отказа малко след моста ;) Сега много ми се ходи, ама транспорта до там хич го няма...Хайде измислете нещо

Link to comment
Share on other sites

За някое младо яре предполагам и Младежкия е добре... Поне горе правехме коремни и лицеви накрая... а и има лост...

Баш пък яре :wacko:

Лоста е як. Ние трябва да сме се засичали. Аз често ходех преди. Вече не...няма с кой :(

 

А между другото днес е перфектното време за бягане...супер хлад. Аз вечерта ще ходя на гребната. Ако някой е надъхан може да организираме нещо, щото иначе много скука сам да търчиш. :dry:

Link to comment
Share on other sites

Скучно, ама ако трябва да гониш някой или да чакаш някой е още по-скучно. За това трябва само дърти магарета да се съберем, поне си знаем, че всичките ще се задъхваме ;)

Аз преди бях много ревнив.. После си имах едно гадже, което ходеше едновременно с още двама и набързо се отучих от това ;) Което само ми помогна, ревността е адски смешно и жалко нещо...

 

Правим група за гребната, записвай се и ти. Само вноската не сме определили, че нали кола трябва да се купи ;)

Link to comment
Share on other sites

a kak ste se poznaem :) ,moge i da doida,v kolko gore dolu i ot kade trugwate

4 часа пред гаражите на лодките.Аз съм с черни гащета и червена фанелка на тънки бели ивици или черно долнище и червено горнище на анцуг adidas.

Link to comment
Share on other sites

Васко,колко смятате да бягате,защото и на мен ми се тича,хладно е,но пък от цигарите ми свършва въздуха за отрицателно време.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...