Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

С това се оправдават! Безумни дебили!!! Просто не съществуват думи вече да се опише за каква кочина говорим!!! 
 

То не е задържане. Лицата са отведени в районното управление, тъй като на място, в една ливада няма как да бъде установена самоличността на едно лице по категоричен начин

 

 

МЕГАУЛТРАГИГАТУРБОХИПЕР ФЕЙСПАЛМ!!! 

 

=================================================

 

Уважаеми другари БАЛАМУРНИЦИ И ТЪПАНАРИ - мечета и букети имате ли???

 

https://www.youtube.com/watch?v=Mf76yyTY7Ss
 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ей такива мъже ни трябват!!! Щангата у главата,  майка ти циганска дееба!!!  :laughing1: 

И полицията блее... Гледайте, да не мислите, че са само наште... 

============================================================

 

 Мая Манолова

 

Във връзка с информацията за задържани от полицията в Радомир журналисти Димитър Стоянов и Атила Биро (Attila Biro) от RISE Project Romania проведох разговор със старши комисар Димитър Попов, директор на Областна дирекция на МВР – Перник, който ме информира, че те са били освободени в 4.30 тази сутрин. От предоставената информация на комисар Попов и изнесените в медиите данни по задържането им, както и освобождаването им в 4.30 часа, съм на мнение, че е налице неоснователно и противозаконно задържане на журналисти, по време на осъществяване на тяхната професионална дейност.
Категорична съм, че освен съмнение за противозаконно лишаване от свобода на двама журналисти, се нарушават човешки права, свързани със свободата на словото и правото на граждани да получават и търсят информация.

Настоявам за пълна информация и публичност по случая, адекватни действия и търсене на дисциплинарна отговорност, ако бъдат установени превишаване на правомощията от страна на служителите на МВР. Липсата на информация остава впечатление в обществото, че е направен опит за възпрепятстване на журналистическо разследване. 

Проведох разговор и с посланика на Румъния у нас – Йон Галя, който ме информира за предприетите действия от негова страна. Готова съм да окажа пълно съдействие и подкрепа за двамата журналисти.

 

 

 

Ей на това му се вика червени тарикати... Ей така лека полека като нищо ще си докарат някое мандатче. Колкото да поразбъркат купчината тор...   

Link to comment
Share on other sites

 

И после питаш как влезла в подлеза  :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

И после питаш как влезла в подлеза  :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:

Аз онази маневра от ляв завой дори с ръчна и да дам всичко от себе си, ще ми е доста трудно да я направя :D

Link to comment
Share on other sites

Тебе и милион евра да ти оставя долу в подлеза това не мож' го направи!!!  :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:

Абе ти изкарай еврата, пък ще видиш дали няма да мога, ще си натроша и хондичката за тия пари :lol:

 

 

Протестна пътна мрежа Агенция "Пътна инфраструктура" показа, че под натиск може да работи бързо
Link to comment
Share on other sites

Здравей, мила моя Ева Веселинова...  :laughing1:

 

Нещо ми се струва си объркал темите, мисирчо. :lol:

 

 

Никога не бих отишъл специално в сайта на парцала ПИК да им чета глупостите, но това заглавие съвсем случайно ми попадна от друго място. Абе тия изобщо нормални ли са или въпросния парцал се списва от някоя психиатрия? :Facepalm:

МЪЛНИЯ В ПИК! ДАННИ НА МВР И ДАНС: КЪРВАВ ДЪРЖАВЕН ПРЕВРАТ В СОФИЯ УТРЕ! Президентът може да обяви извънредно положение. Вижте как, с хаос и палежи, ще свалят Борисов. По улиците ще се стреля...

Link to comment
Share on other sites

Нещо ми се струва си объркал темите, мисирчо. :lol:

 

Ако знаеше коя е Ева Веселинова и какво и защо се случва нямаше да говориш небивалици, мисир  :laughing1: 

 

А ПИК са класици в подобни заглавия... Понякога наистина тъпотиите им са безумни. В тоя ред на мисли ти ще си идваш ли утре за преврата?  :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ако знаеше коя е Ева Веселинова и какво и защо се случва нямаше да говориш небивалици, мисир  :laughing1:

Ама гоУем си ми мисир! Доколкото мога да чета, темата е за прегледа на печата, а не за прегледа на най-напращелите цици. :lol:

 

В тоя ред на мисли ти ще си идваш ли утре за преврата?  :bgrin:

Мне, аз го организирам отдалече бе, нали така се правят гоУемите конспирации. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Ама гоУем си ми мисир! Доколкото мога да чета, темата е за прегледа на печата, а не за прегледа на най-напращелите цици. :lol:

 

Ами понеже си МИСИР и нищо не четеш освен промиваща информация, нямаш понятие коя е Ева Веселинова и защо точно сега изведнъж лъсна факта, че е била кандидат плеймейтка и цъфнаха голите й цици! Тотален мисир си!!! 

 

И преврата ти слаб!!! Никой дори не отиде до президенството, камо ли да влиза вътре, а на площада шепа хора! Резил!!! Толкова ли са ти възможностите? За сметка на това видях нещо ново - нови високи нива на тъпотия и дебилизъм в МВР - на протеста на първа линия изтъпанени жени в полцейски униформи, като на жилетките им отзад пише ... ПОЛИЦИЯ АНТИКОНФЛИКТ (!?!?!) Разпилях се от смях, но то е плачевна история... Поредни скоци към висините на малоумието...  

Link to comment
Share on other sites

Ами понеже си МИСИР и нищо не четеш освен промиваща информация, нямаш понятие коя е Ева Веселинова и защо точно сега изведнъж лъсна факта, че е била кандидат плеймейтка и цъфнаха голите й цици! Тотален мисир си!!! 

 

 

Заради На кафе ли? 

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно!  :laughing1: 

 

Сега кой й е изпил акъла да деградира така е друга работа... Явно се продава и тя за пари. 

Ха сега де, кой е МИСИРА в случая? ОткъдЯ накъдЯ всички трябва да знаем какво точно се е случило с неква си кифла бе? Нали затова темата се казва "Преглед на печата". То циците хубаво, ама да беше пуснал поне линк към неква статия ли що ли? Мисир с мисира. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ха сега де, кой е МИСИРА в случая? ОткъдЯ накъдЯ всички трябва да знаем какво точно се е случило с неква си кифла бе? Нали затова темата се казва "Преглед на печата". То циците хубаво, ама да беше пуснал поне линк към неква статия ли що ли? Мисир с мисира. :lol:

 

Ейййй - абе като си се осрал не мажи бе...  :laughing1: 

 

Всички тук знаят за какво става въпрос. Само канадските мисирки още не са научили. 

Link to comment
Share on other sites

Уникална мисирска логика вадиш значи! Ми дай затварим тогава темата бе, за кво е тая тема ако всички са чели за всички възможни глупости? :Facepalm: :lol:

 

Продължавай дебело да подчертаваш точно колко тотален мисир си, не че са останали тук хора да го не знаят...  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Който не гледа телевизия няма как да му помогна - купете си тогава в-к Уикенд. Аз също не гледам телевизия, но познавам екипа на Господари на ефира. Това е единственото, което понякога гледам. 

Link to comment
Share on other sites

Ем, не.

  

Ем,хептен не.

  

Па и аз не знам кое е момето...

  

Аз също научих за тази от тук.И като че ли няма причина да я знам  :))

Което за пореден път иде да покаже кой е мисира в случая, дето и него трябва да го пуснат по Господарите. :lol:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...