Jump to content
BulForum.com

Има склад за дрехи?


Recommended Posts

Моля ако някой знае къде в Пловдив има склад за дрехи да пише.

 

 

 

 

ami i az molq, ako -Grosmaster- sas nad 700 posta ne e razbral 4e tazi tema ne e za buy/sell nqkoi da mu pripomni.

a otnostno temata podobni driip shopove ima na vseki 100 m.napravo se 4udq na nqkoi kato postvat.

Link to comment
Share on other sites

Коматевско шосе срещу старческия дом. Пише Peter

 

Това е магазин, знам го него.

 

Иначе до 4к има, и имало някви складове на Брезовско ама не знам къде са точно...

 

И тези до 4К ги знам

 

ami i az molq, ako -Grosmaster- sas nad 700 posta ne e razbral 4e tazi tema ne e za buy/sell nqkoi da mu pripomni.

a otnostno temata podobni driip shopove ima na vseki 100 m.napravo se 4udq na nqkoi kato postvat

 

Последния пост ме разби?!

Примерино искам да взема 50 чифта дънки и още 100бр. , блузи от магазинче ли да ги взема с над 50% печалба а?

То ако става на въпрос за една или две бройки знам откъде да си взема не се притеснявай ;)

Link to comment
Share on other sites

За какви дрехи склад? за маркови дрехи?

 

Ми такива каквито са по ценръта, всички знаем че не са маркови всичко е made in Turkey ;)

Ама инече блузки, дънки, якета такива неща ме интересуват.

Link to comment
Share on other sites

Защо не отидеш да си ги купиш в Столипиново.

Ще ти ги дадът с намаление.

Публична тайна е, че циганите са най-голямите вносители на така наречените маркови

дрехи.

Каквото излезе при тях като мода,после се пуска по главната.

По принцип те диктуват модата.

За сравнение купих си дънки оттам за 20лв, които на други места вървят по 35лв.

Link to comment
Share on other sites

според мен трябва да отскочиш или до Турция, или поне до Димитровград. там са ниските цени. питай някой познат търговец кога е пазара НА ЕДРО в Димитровград, мисля че беше в сряда срещу четвъртък през нощта, ама може да те излъжа. (всичко е осветено, няма страшно :) ). цяла нощ зареждат търговците и на сутринта вече са по родните си места :) .

Link to comment
Share on other sites

Последния пост ме разби?!

Примерино искам да взема 50 чифта дънки и още 100бр. , блузи от магазинче ли да ги взема с над 50% печалба а?

То ако става на въпрос за една или две бройки знам откъде да си взема не се притеснявай ;)

Чудя се какво ли купуваш/продаваш та постваш?

Link to comment
Share on other sites

Заминавай за Димитровград, не знам за какво ще си губиш времето да обикаляш по разни складове.

Хората за два чифта дънки и едно яке ходят до там, ти за 50 100 броя ще обикаляш складовете ...

Link to comment
Share on other sites

Най-добрия склад е ж кючука до кафе малибу.Братовчедка ми го държи склада.Цените са горе долу евтини и ако решип да зимаш на едри ще ти направи отстъпка.И най-важното при нея дрехите са ограничени бройки.Всмисъл толково много дрехи сам си зимал от нея и до сега не сам виждал никой с такива.За разлика от главната кадето всеки втори се облича от там(за пример марлата Harisson 95% от момчета на възраст 12-18 години имат поне по едно яке или суичър с тази марка)

Link to comment
Share on other sites

Най-добрия склад е ж кючука до кафе малибу.Братовчедка ми го държи склада.Цените са горе долу евтини и ако решип да зимаш на едри ще ти направи отстъпка.И най-важното при нея дрехите са ограничени бройки.Всмисъл толково много дрехи сам си зимал от нея и до сега не сам виждал никой с такива.За разлика от главната кадето всеки втори се облича от там(за пример марлата Harisson 95% от момчета на възраст 12-18 години имат поне по едно яке или суичър с тази марка)

 

И къде по-точно е тоя склад до Малибуто??

Link to comment
Share on other sites

Аз само ще кажа че най много си струва да ходиш ди Илиенци в София, там може да вземеш някой неща по 5 -6 лв. стига да имаш усет с дрехите, виждал съм как там се продават дънки по 12 лв., а на центара в Пловдив са по 50 лв. как става :wacko: . По принцип много хора зареждат от там, отиват с еин бус делят парите за нафтата и взимат кокото могат, като се зареждат някоко магазина може да се вземе добра отстъпка.

 

Мисля че вече нещата (по ефтините) се произвеждат в Китай а не в Турция. Но също има и добри български производители аз мога да те свържа с фирма MAZE ако си чувал. Предложения колкото искаш само да знаеш какво точно търсиш, общо взето изглежда лесно но не е ДА ЗНАЕШ

Link to comment
Share on other sites

според мен трябва да отскочиш или до Турция, или поне до Димитровград. там са ниските цени. питай някой познат търговец кога е пазара НА ЕДРО в Димитровград, мисля че беше в сряда срещу четвъртък през нощта, ама може да те излъжа. (всичко е осветено, няма страшно :) ). цяла нощ зареждат търговците и на сутринта вече са по родните си места :) .

Петък с/у Събота е пазара (на едро) и НАИСТИНА е много-голям пазара и далаверата е голяма ..... ваштай колата и ходи до там .... Има ВСИЧКО от чорапи до зимни якета .... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...