Jump to content
BulForum.com

Части за интериора?


jozo

Recommended Posts

Има ли някой запознат колега къде се продават части за интериора на колата?Търсих си прословутата ръчка, която сгъва седалките на Коуча в Дакар,Косер,Старс94 и т.н. и все ми вика в моргата.В моргата съм абсолютно сигурен, че ще ми продадат същата като моята шчупена...

 

Също така някой да е виждал масло ELF Competition STI 10W40 тубаа да продават, че сега като търсих ми го предлагат само наливно или в тубички по 1л. което ми е адски дебело....

Link to comment
Share on other sites

Има ли някой запознат колега къде се продават части за интериора на колата?Търсих си прословутата ръчка, която сгъва седалките на Коуча в Дакар,Косер,Старс94 и т.н. и все ми вика в моргата.В моргата съм абсолютно сигурен, че ще ми продадат същата като моята шчупена...

 

Също така някой да е виждал масло ELF Competition STI 10W40 тубаа да продават, че сега като търсих ми го предлагат само наливно или в тубички по 1л. което ми е адски дебело....

В Ауто ташев провери ли все пак са оторизиран сервиз на Рено и Дачия ама няма да се очудя да са кожудери

Link to comment
Share on other sites

За частите, са ти казали. Освен "АутоТашев" и "Омникар" са оторизирани представители на Рено.

За маслото, аз съм купувал 5л туба от сервиз "Ангелов" ( след моста на Гирджика, посока Филипово), но сигурно и на много други места ще продават.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ами за някакви подобни "глезотийки" трудно ще намериш и в моргите, обикновенно нямат или не се занимават да ги продават или ги продават в комплект с нещо друго. Аз за това съм се отказал и от тях. А в оторизираните представители ще те одерат толкова, че направо да се откажеш. На мен миналата година ми искаха 63 лв. за надписа Classic, който е отстрани (само за единия, а аз исках 2). :wacko: Ако имаш път към Стара Загора мога да ти кажа магазин, който продава части втора употреба само за Рено. Свърши ми идеална работа, накупих си куп неща и то доста евтино. Или да ти дам телефона им направо, да я поръчаш с куриер.

 

А за Еlf, до метро има един където има един където има доста марки, също и минерално Elf 10W40, но не знам дали е Competition. Ако не държиш да е точно това има и доста други добри марки, минерални и полусинтетични.

Link to comment
Share on other sites

Ами за някакви подобни "глезотийки" трудно ще намериш и в моргите, обикновенно нямат или не се занимават да ги продават или ги продават в комплект с нещо друго. Аз за това съм се отказал и от тях. А в оторизираните представители ще те одерат толкова, че направо да се откажеш. На мен миналата година ми искаха 63 лв. за надписа Classic, който е отстрани (само за единия, а аз исках 2). :wacko: Ако имаш път към Стара Загора мога да ти кажа магазин, който продава части втора употреба само за Рено. Свърши ми идеална работа, накупих си куп неща и то доста евтино. Или да ти дам телефона им направо, да я поръчаш с куриер.

 

А за Еlf, до метро има един където има един където има доста марки, също и минерално Elf 10W40, но не знам дали е Competition. Ако не държиш да е точно това има и доста други добри марки, минерални и полусинтетични.

 

Ами ако ми потрябва нещо по специално ще е хубаво да го знам.Сигурен ли си че пращат с Куриер???

 

Еми наумил съм си точно такова масло да сложа сега.Иначе алтернативи имам много наистина, но сега съм се заинатил да сложа това, което препоръчва производителят.Соленко ама ще се изръся :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Пращат с еконт. Миналия път ги питах за куриери, защото ми трябваше и капака на жабката (която в нашите морги я дават барабар с кората), а ми каза, че другата седмица ще имат. Така и не им се обадих де, но и без това от време на време ми щуква да се поразкарам до там. :) Иначе съм доволен от тях, всичко което взех изглежда запазено.

Ето ти телефона им ако имаш мерак: 042/600 325; 0887 823 591; 0896 615 675

На визитката им пише и че са основен дилър за elf моторни масла.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...