Jump to content
BulForum.com

Избор на телефон


charmock

Recommended Posts

В Кършияка са сега на Рилски 7 пощата където е там ,влиза се от към Левски.

 

Най-лесно пратката пратката минава ако не е адресирана до някой голям град ,примерно да кажем село или по-малък град около Пловдив.

Там лелките изобщо не се занимават да проверяват пратките ,а директно ги доставят. Докато тук тези нашите почти всичко вече го пускат

на скенера ,усетиха се и особено след нова година трудно минава номера с маркирана пратка като подарък с цена под 20 долара.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Е, мога да го поръчам на три места около Пловдив и още едно на майната си в Средногорието. Ако това е начинът...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Един познат е със Сони-то. Не е имал проблеми, добре работи, хубаво снима, доволен е. Като го позацапа и го приплаква на мивката, все още работи. :)

ХТС-то нямам наблюдения.

Айфон... тук е субективно мнението, но аз не бих си взел.

Link to comment
Share on other sites

Здр колега аз бих ти препоръчал htc а относно вега 2002 мога да ти препоръчам  и по-добри цени от тяхните виж ако искаш в този интернет магазин има също и два магазина във Пловдив до военна болница и   на Иван Вазов  http://mobitel.bg/catalog/product/promotion/1/bg.

Link to comment
Share on other sites

Iphone 4S, ми се вижда скъпо за тия пари, но нов от магазин - толкова. С такъв съм в момента и съм доволен, но 600 и кусур, не мерси.  2-ра ръка не е ли вариант? Размера на екрана е доста различен между айфона и другите. 4С е компактен с плюсовете и минусите от това.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

телефон за жена, която е свикнала със самсунг(galaxy core duos) и иска общо взето да е по-голям екрана и да прави хубави снимки. бюджет около 600 лв.

засега съм й казал LG G3, Samsung Galaxy A5 или Samsung S5 Neo(този май е по-скъп)

Link to comment
Share on other sites

тогава между LG G3 и Samsung A5 кой ще е по-добре? на мен като дизайн самсунга повече ми допада, но LG-то май е по-добре откъм снимки и видео

 

 

Xiaomi Redmi Note 2  за половината на тия пари от Alliexpress от TopOne магазина.Пращат го до Англия и след това до Вас. Цена около 300лв. 

 

 

може ли да разясниш как става това? щото пазарувам доста често от aliexpress, но не съм обръщал внимание за такава опция .. освен това UK е в EU и правилата за обмитяване на стоки извън съюза едва ли много се различават от тук при нас

Link to comment
Share on other sites

Бях питал хора в Androidbg и това е което ми отговриха.

 

Като версията трябва да е FDD, макар,че се оказа,че и TDD версията работи.От системното меню се избират честотите.

 

 

 

от AliExpress, търговец TopOne излиза нещо от порядъка на $191-199 (2GB/16GB) според цвета (бял гръб, сив гръб), като конкретния търговец го праща първо до UK и от UK го препращат до България - всичко по DHL. Няма мита и прочие, идва директно на адреса с куриера.  
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Я да видим, какво ще ме посъветвате.

LG Flex 2 / LG G3 / Oneplus one

 

Бюджета е до 500 лв.

 

Благодаря на отзовалите се.

 

Влече ме амолед дисплея, но това да ми стои като лодка телефона ми се струва, че бързо ще ми писне.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Мисля да си поръчам този Philips, гледам, че е с доста добри показатели, включително и 5000 mAh часова батерия. Тъй като не разбирам много от телефони, ще може ли някой да изкаже компетентно мнение. В смисъл, освен батерия и процесор, какво друго да гледам? Има още един вариант на Philips, обаче е с по малка батерия, но пък с по силен процесор.

Link to comment
Share on other sites

Втория е по-хубав, но тия телефони са бавни още преди да са излезнали от магазина.

 

По-добре си купи втора ръка някакъв сносен телефон висок клас.

Link to comment
Share on other sites

Даже аз дето нищо не разбирам от телефони никога не бих си взел в днешно време телефон с нищожната в момента конфигурация памет 1/8GB и който дори не е FullHD, че и струващ 400 лева! :online2long:  За доста по-малко от тия пари спокойно си взимаш някакво FullHD Xiaomi с 3/32GB, 8-ядрен процесор и един куп екстри. Оня ден даже (докато търсех модели за Лъки Лучано) ми направи впечатление един ASUS ZenFone 2, с конфигурация на паметта от 4/32 GB, който е на цена под $220, което реално е под 400 лв.

Link to comment
Share on other sites

Еми...който бърза и има излишни пари си купува от тук, а други (като Лъки), дето искат да купят няколко телефона наведнъж си спестяват немалко пари като си ги вземат отвън.

 

А на Лъки Асуса не му допадна, защото процесорът му е само 4-ядрен...иначе всичко останало (камера, 5.5" FullHD & Gorilla glass 3 и т.н.) е доста добре, особено с тая памет 4/32.

Link to comment
Share on other sites

При iPhone може и да нямат, но при Интелските процесори например - имат. :)

А и друго си е маркетинговия трик на по-голямото число...

Link to comment
Share on other sites

Мисля да си поръчам този Philips, гледам, че е с доста добри показатели, включително и 5000 mAh часова батерия. Тъй като не разбирам много от телефони, ще може ли някой да изкаже компетентно мнение. В смисъл, освен батерия и процесор, какво друго да гледам? Има още един вариант на Philips, обаче е с по малка батерия, но пък с по силен процесор.

Никаква файда няма от такъв клас телефони. Вземи си някой флагман на старо с остатъчна гаранция, който може да се ъпдейтне до андроид 6. Примерно от Сони-тата Z3 (за другите марки не съм запознат в подробности).

Link to comment
Share on other sites

Ядрата на процесора нямат никакво значение.

Единия ми телефон е Asus ZenFone 5 с двуядрен Intel Atom и работи много бързо, но пък го зареждам всеки ден. Аз се насочих към Philips щото на времето имах такъв от моделите им Xenium и беше с някаква умопомрачителна батерия. Държеше адски много. Тези също са от серията Xenium, и предполагах, че са висок клас с издържлива батерия. Синът ми има Lenovo P70 който е с 4000mAh батерия и издържа доста. P70 ми беше другата алтернатива, но просто гледах да са различни марки... 

Link to comment
Share on other sites

Андроид с 1GB RAM доста ще му се молиш за някои неща. Поръчах едно Xiaomi Redmi Note 2 за майка ми и сега го чакам с голям интерес. Преди да отиде при нея, ще го поръчкам няколко дни аз.

Чудех се за мен да си взема Asus Zenfone 2 с 4GB RAM или Xiaomi Redmi Note 3 с 3GB.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...