Jump to content
BulForum.com

Кой какво кара?


Alien®

Recommended Posts

От Бургас съм си по принцип proboro къв е смисъла да ви лъжа а?Какво печеля от всичко това.хах :angry: Иначе в момента си бачкам в Италия със моите приятелчета.Имаме Tuning Shop Където вие само се запъвате за предната ми броня мога да си я сменя без проблем.А и кой знае колко парици не съм се оръсил за самата броня.Бе нещо като проект и една идея.Сега даже се спрях на едно моделче броня която сам драснах.Така,че чак толкова обиди от ваша страна.Извинявайте ама вие направо се оляхте.Явно не знаете кога да спрете ;) Няма какво да ви убеждавам в това което сте си наумили да хвърлити по моя адрес.Защо вие не си покажете и вашите коли а само знаете да осъждате хората във избора си?Да си оставя и аз мнението по вашите проекти. Останете със здраве...!

Link to comment
Share on other sites

От Бургас съм си по принцип proboro къв е смисъла да ви лъжа а?Какво печеля от всичко това.хах :angry: Иначе в момента си бачкам в Италия със моите приятелчета.Имаме Tuning Shop Където вие само се запъвате за предната ми броня мога да си я сменя без проблем.А и кой знае колко парици не съм се оръсил за самата броня.Бе нещо като проект и една идея.Сега даже се спрях на едно моделче броня която сам драснах.Така,че чак толкова обиди от ваша страна.Извинявайте ама вие направо се оляхте.Явно не знаете кога да спрете ;) Няма какво да ви убеждавам в това което сте си наумили да хвърлити по моя адрес.Защо вие не си покажете и вашите коли а само знаете да осъждате хората във избора си?Да си оставя и аз мнението по вашите проекти. Останете със здраве...!

 

Така и не ми отговори на въпроса, до колко си е напъвал?

Link to comment
Share on other sites

Направо чета и се чудя, защо в тема, в раздела Хонда пишат постоянно хора, които никога в живота си не са сядали в такава марка кола.

Всеки който поне веднъж се е докосвал до хонда с ви-тек двигател знае за какво става въпрос, а за всеки истински хонда фен двигателя H22 (2,2 V-TEC) е абсолютната мечта.

 

Само искам да отбележа за всички рейсъри които си мислят, че конските сили и/или максимално вдиганата скорост от дадена кола е най-показателния критерии - това не е така. Усещането в Хонда прелюд 2,2 Ви-тек е неповторимо и въобще не бих си позволил да го сравня с никое немско творение с 500 к.с.

 

Просто от тази кола слизаш и ти треперят краката :)

 

С радост бих се запознал с колегата с прелюда 5 генерация.

Аз в момента карам ето тази и бих казал, че съм влюбен в нея.

Не е рейсинг кола, даже е по-скоро слабичка (2.0i 133hp), но удоволствието от шофирането й е несравнимо.

 

770613841.jpg

 

630160435.jpg

Link to comment
Share on other sites

Затварям темата за 1-2 часа. Когато преместя голяма част от мненията в една друга тема тогава ще отворя тази.

 

R_a_p_t_o_R мерси за репорта.

 

 

Изтрих 45 мнения. Надявам се да не се стига пак до това положение. Темата е за каква Хонда карате...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 7 months later...
  • 1 year later...

:ph34r: 5 г. 1,5 90к.с. седанче,За прелуда на колегата :f1: ПРЕЛУД Е УНИКАЛНА КОЛИЦА със или без брони!Всяка година се организират ТУНИНГ КОНКУРСИ там се оценява реално на всеки труда.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...