Jump to content
BulForum.com

Музика, на която се разцепвате ;)


Valkyre

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
On 12/4/2020 at 2:31 PM, RaptoR said:

Оня ден Жоро (LifeFeel) пусна тва нещо във Фейса, трети ден се попиляваме от смях с него... И се разцепваме :laughing1:

Ричардгир са епични унгарски идиоти. Музиката им е супер идиотска и едновременно с това - имат доста добри попадения. "Kad" например. Гледал съм им цели концерти и добре се справят на живо.

Иначе днес разбрах, че е починал Алекси Лайхо, който може би освен @charmock може би няма да има много други които го знаят. Та в негова памет едно от най-любимите ми техни парчета:

 

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Antares said:

Ричардгир са епични унгарски идиоти. Музиката им е супер идиотска и едновременно с това - имат доста добри попадения. "Kad" например. Гледал съм им цели концерти и добре се справят на живо.

Иначе днес разбрах, че е починал Алекси Лайхо, който може би освен @charmock може би няма да има много други които го знаят. Та в негова памет едно от най-любимите ми техни парчета:

 

Вчера бях потресен като прочетох, че е починал. Разбрах, че е имал сърдечни проблеми от доста години. Снощи със синът ми сме слушали няколко часа Children Of Bodom в негова памет. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...


НА КОЛЕНЕ :)


ЕДИТ - заради тоя микс първи проблем с комшии от 15 години - "Той работи в ДАНС, внимавай!" :gangstah:
Направо се притесних - ДАНС with me - спомени отпреди седмица :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...