Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 2010-2011


Stenli

Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Леле "НИЕ" в България сме пълни жалкари, а ти от къде си, от Ташкент ли? Като че ли си испанец от офицалния фенклуб на отбора.

 

Стресиращо си тъп, Саше. Ако ми погледнеш първия пост за вчерашния мач щеше да видиш, че мнението ми е обективно и похвалих Реал за добрата игра, ама не, ти трябваше да дойдеш и да се изсереш - ей за тва си жалкар! Относно къде съм бил при победните серии на Реал, ами явно тогава е нямало булфорум, за да съм тук:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ся не знам аз ли съм жалкар, ти ли си тъп или пък се мислиш за много оригинален, ама ми кажи моето първо мнение кво общо имае с твоето, та се оправдаш, че заради него ти на секундата тука ми изкачаш с някви заключение и квалификации.

Да съм се заял с твоето мнение, та да почнеш да ми умуваш, хубава, ама при положение, че няма нищо такова, тука кво си започнал да ми лаеш.

Не ми се обеснявай имало ли е Булфорум, нямало ли е. Света нито започва, нито свърша с него. Въпроса е, че такава победна серия каквато до преди няколко дни имаха Барса над Реал не е нещо ново и изключително, защото през годините е имало периоди на надмощие и за двата отбора и са си поделяли подобни серии, обаче всеки голям разбирач дето се пише заклет фен на Барса вместо да млъкне и да вземе и да попрочете малко като не знае,вади веднага феноманлния факт за победите и вече е горд колко жестоко е затапил този отсреща. Ей тва е жалкарство.

Link to comment
Share on other sites

Оф, не разбирам какво толкова сте се заджавкали. Реал би и взе купата, това е факт. Предстоят мачовете за ШЛ. Там, предполагам, и двата отбора ще хвърлят най-много сили. Там ще си проличи кой кого и как. Със заяжданията и обидите си няма да наклоните везните нито в едната, нито в другата посока.

Link to comment
Share on other sites

Ся не знам аз ли съм жалкар, ти ли си тъп или пък се мислиш за много оригинален, ама ми кажи моето първо мнение кво общо имае с твоето, та се оправдаш, че заради него ти на секундата тука ми изкачаш с някви заключение и квалификации.

Да съм се заял с твоето мнение, та да почнеш да ми умуваш, хубава, ама при положение, че няма нищо такова, тука кво си започнал да ми лаеш.

Не ми се обеснявай имало ли е Булфорум, нямало ли е. Света нито започва, нито свърша с него. Въпроса е, че такава победна серия каквато до преди няколко дни имаха Барса над Реал не е нещо ново и изключително, защото през годините е имало периоди на надмощие и за двата отбора и са си поделяли подобни серии, обаче всеки голям разбирач дето се пише заклет фен на Барса вместо да млъкне и да вземе и да попрочете малко като не знае,вади веднага феноманлния факт за победите и вече е горд колко жестоко е затапил този отсреща. Ей тва е жалкарство.

Реал все още няма победа над Барселона от 7 Май 2008. Вече 3 години. Тази победа беше извън редовното и най-вероятно ще бъде записана като X

Link to comment
Share on other sites

Ами най-вероятно, но не това е най-важното. Важното е, че спряха победната серия на Барса над тях, успяха да ги преодолеят и победят, дори и след продължения и спечелиха трофей.

Link to comment
Share on other sites

Реал изнасят Валенския с "Б" отбора. Само Карвальо (и Касиас)са в игра днес от мача с Барса в събота. Всички останали са резерви.

 

Валенсия - Реал: 0-4 /първото полувреме/

 

---

Второто полувреме са поотпуснаха нещо...

Link to comment
Share on other sites

Барса и съдиите са виновни за поредния феноменален мач на Насрал мадрид!

 

... както и за поредния червен картон.

Link to comment
Share on other sites

Играхме слабо - паднахме. Поне не се оправдаваме със съдията като някои други отбори (няма да казвам кои) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хе хе хе, колко сме оригинални, като селски джапанки. Споровете вече затикнаха, ние пак почнахме на нов глас със смешките и коментарите. Я пак кажи за жалкарите :?

Link to comment
Share on other sites

Хе хе хе, колко сме оригинални, като селски джапанки. Споровете вече затикнаха, ние пак почнахме на нов глас със смешките и коментарите. Я пак кажи за жалкарите :?

Аз тепърва започвам, жалкарче.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...