Jump to content
BulForum.com

УЕФА Шампионска Лига


Antares

Recommended Posts

Заради начина си на игра Милан успя да постигне добър резултат преди реванша.
Добър резултат?! Добър резултата беше победата на Интер с 3:1. Да не би на Ноу Камп Меси и останалите да седят и да ги гледат?
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 631
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

0:0 у дома е добър резултат, защото не си допуснал гол. При един гол за гостите във втората среща, мача тръгва много трудно за домакините. Друг е въпроса, че може изобщо да не се развие така.

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Абе Милан ако играят по-същия начин, обаче тоя път не е ония анимационен герой с протезите Робиньо, току виж вече вкарали някой гол, щото се вижда, че Барса отзад са пропускливи бая, мача тръгва в една много неясна посока.

 

П.П. Да не забравя- не е темата, но РАУЛ- БОГ !!

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Милан просто си се прецакаха.... Реално можеха да бият.

Сега ще гонят михаля в Барца.

Този резултат, ама въобще не ги устройва милан, ако няма да гонят дузпи де, което им е единствения шанс за следващия етап.

Link to comment
Share on other sites

Начинът по който меси надбяга защитника преди дузпата беше просто впечатляващblink.gif

 

edit: точно си мислех, че ако Барса продължават да се разхождат по терена Милан ще изравнят и ето... Сега вече става много трудно, а доколкото съм гледал мачове на каталунците(а те не са малко) вероятно италианците ще продължатbiggrin1.gif

 

edit: wtf, беше тая дузпа blink.gif

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

ще им свирят толкова дузпи колкото им трябват, иначе трудно ...

 

ще коментираш ли двете дузпи, които не ни дадоха първия мач или ще го подминеш?

 

edit: сега като гледам повтореният при втората дузпа определено има фал на иниеста. коментаторите по jazzera sport channel също се обединиха около това мнение, друг е въпросът, че (ще цитирам един от коментаторите) "It's too harsh".

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Дузпите си бяха правилно обсъдени.Неста само дето не му скъса фанелката :laughing1:

Мача свърши според мен.Милан окапаха.

Link to comment
Share on other sites

Добра игра на Барса, бих отличил Масчерано, въпреки че направи грешка като покри засадата при гола на Милан. От няколко мача показва изключително стабилна игра, което ме радва, защото е голям мъж и заслужава да играе за каталунците! От друга страна цял мач се чудя тоя статист Алкантара защо не го смениха?! Да, момчето има талант, но точно в този мач не правеше абсолютно нищоunsure.gif

Link to comment
Share on other sites

От друга страна цял мач се чудя тоя статист Алкантара защо не го смениха?! Да, момчето има талант, но точно в този мач не правеше абсолютно нищоunsure.gif

 

Тоя "статист" както го наричаш не игра цял мач ,а влезе в 63-та минута като смяна на Хави.

Link to comment
Share on other sites

Тоя "статист" както го наричаш не игра цял мач ,а влезе в 63-та минута като смяна на Хави.

 

Да, извинявам се, за Куенка съм си мислел, а обвиних Алкантараbiggrin1.gif

 

edit:

Обаче Джудже не пропуска да се заяде, въпреки че няма нищо общо с мача между Милан и Барса

http://gong.bg/view_...ticle_id=263163

Между другото това е много добра тактика прилагана от СпециАналния, след стабилната обработка срещу съдиите неговите футболисти спокойно раздават шутове, разхождат се по крайниците на хората без наказания. Браво, Жозе, ти си истинска к*рва!!

 

Отговорът на Пеп заслужава адмирации

http://gong.bg/view_...ticle_id=263173

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

В полза на Арсенал не, но в полза на Юнайтед - доста вероятно.

 

което ме радва, защото е голям мъж
Харесваш го като мъж? :lol:
Link to comment
Share on other sites

В полза на Арсенал не, но в полза на Юнайтед - доста вероятно.

 

Харесваш го като мъж? :lol:

Харесвам го като личност! Имаше една песен "Къде изчезнаха мъжете", във футболния свят също не останаха много, повечето са гелосани оплакващи се лигли, докато Масчерано не се е оплакал нито веднъж - първо, когато дойде в Барса, беше твърда резерва (и как да не е при наличието на Бускетс и Кейта), но не се оплака, а каза "Ще си чакам шанса", второ, сложиха го централен защитник, където никога не е играл и отново никакви оплаквания играе със сърце и наистина в последните мачове той носи защитата. Колко такива футболисти останаха, Пешо?! Всички са от старата школа - Неста, Пуйол. Гигс, Скоулс, Дел Пиеро... със сигурност има и други, но не ми е целта да ги изреждам. А какво става от другата страна: Ибрахимович за 4 мача отбеляза един срещу Барса - обвини съдията, онзи португалски травестит - съдията е виновен. Някви фенбойчета също съдията им е виновен и така и никой не намира мъжество да коментира отсъжданията във вреда на Барса?! Коментира се само дузпата дадена вчера, за която и аз съм съгласен, че беше пресилена, но нарушението го имаше.

 

 

Между другото вчера в студиото гост беше Рууд Гулит и коментарът му относно ситуацията беше: Като нападател ми се е случвало много пъти да ме дърпат по подобен начин ако бях аз щях да искам дузпа.

 

Към абонатите на n3 бих ги посъветвал да си пуснат допълнителния спортен пакет, просто коментарното студио, което са направили арабите е нещо наистина професионално и хуморът няма нищо общо с този на Алексиlaughing.gif

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Стилян Петров и Скот Паркър са имената, които ми изскочиха в главата от раз. Фил Джоунс също бих го прибавил в тази категория. Сигурен съм, че ще се сетя и за още, но е факт, че са по скоро малцинство. И би трябвало да разбираш защо. Мото е "целта оправдава средствата". Гледал си клипа, в който тренират симулативна игра...

Link to comment
Share on other sites

Отговорът на Пеп заслужава адмирации

http://gong.bg/view_...ticle_id=263173

Е да бе те не се оплакват никога, само се оплакаха, че не им свириха 1-2 дузпи в първия мач и тревата не била много хубава.

 

Харесвам го като личност! Имаше една песен "Къде изчезнаха мъжете", във футболния свят също не останаха много, повечето са гелосани оплакващи се лигли, докато Масчерано не се е оплакал нито веднъж

Масчерано беше по-притяна личност докато беше в Пуул, после като отиде в Барселона и той стана едно леке, почна да се учи на педалски симулацийки и провокации и стана някак си доста неприятен. Нещо подобно се случи и с Фабрегас, който беше друг човек в Арсенал.

 

 

Без да навлизам в излишни заяждания аз до колкото видях не само Неста държеше Бускетс, ами и обратното, че и по едно време Пуьол се включи в цялата ситуация и бутна Неста. Обикновено в подобни ситуации съдиите спират играта, събират играчите и им правят забележка, за да спрат да се прегръщат и бутат.

Link to comment
Share on other sites

Къде ги видя тея симулации бе, човекlaughing1.gif

 

Иначе някое от хейтърчетата ще се наеме ли да коментира смешното съдийство на вчерашния мач на Челси, или ще се плюе само срещу Барса? В живота за съжаление е така - тези които са на върха са нак-мразениpirate.gif

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Какво има да се коментира за вчерашния мач? Дузпата беше подобна на барселонската... т.е. - спорна.

Червен картон за мен имаше....

 

Не че ти отговарям като "някое от хейтърчетата" , но аз не правя такива изводи за теб и не обиждам!!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Стенли си е трол и прекалено много барселонец на моменти :) Факт е, че футболната централа подпира отборите, които носят по-големи приходи в турнира. Щото кажи ми кой иска да гледа мачове на БАТЕ Борисов, или разни други отбори от ранга, за разлика от Юнайтед, Барса, Реал и подобен тип отбори, които се радват на фенска аудитория из цял свят. И не конкретизирам за този или онзи мач. Просто казвам, че е такава тенденцията. Финала ще е Барса - Реал, както всички искат.

Link to comment
Share on other sites

И какво става сега, Чел$и ги бутат много по-сериозно отколкото Барса, но това явно е напълно нормално и не се превръща в световна трагедия. Ей на този факт се опитвам да си дам някакъв смислен отговор - повечето веодещи отбори ги бутат, но се коментира само Барселона... Иначе и аз не искам да обидя някой просто сте си хейтъри както и аз си признавам, че ненавиждам Манчестър и Реалlaughing1.gif

 

едит: Пешо, за троленето си прав, но за финала не съвсем - според мен ще е Барса - Реал/Байерн :P Байерн като качества отстъпват на Реал, но да не забравяме, че са немциbiggrin1.gif Много се радвах, че не бяха в нашия поток!

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Ще се опитам да го напиша ясно, защото явно оставам неразбран. Аз не отричам това, че има съдийски грешки в полза на Барса, но също така има и съдийски грешки в наша вреда. Това, което се опитвам да изясня е, че съдиите не подпират Барселона с цел да ги добутат до финал - те просто правят грешки. Просто немислещите фенове не могат да го осъзнаят.... Ще дам и нагледни примери за думите си.

 

1. Барселона - Милан (1/4финал сезон 2011-2012) спорна дузпа в полза на Барса/ две несвирени дузпи във вреда.

2. Барселона - Манчестър Юнайтед (финал сезон 2010-2011) изравнителен гол от засада на Рууни

3. Барселона - Арсенал(1/8финал сезон 2010-2011) втори жълт картон на Ван Перси за разкарване на топката (тук поне аз не виждам нищо нередно, тъй като за това провинение се дава жълт картон, но критиците казва, че Барса е подпряна...)/ срещу Арсенал имаше незачетен гол на Меси, който си беше напълно редовен.

4.Барселона - Интер (1/2финал сезон 2009-2010) червен картон на Тиаго от Интер за удар без топка срещу Бускетс(тук също не виждам нищо нередно за удар без топка се дава червен картон, но съдията явно е подпрял Барса)/ във въпросните двубои Милито вкара гол от триметрова засада, а също така беше отменен редовен гол на Барселона в реванша за резултат 2-0

5.Барселона - Челси(1/2финал сезон 2008-2009) Челси претендират за три неотсъдени дузпи в реванша / В първия мач Анри беше съборен в наказателно с прийом от борбата (дузпа не беше свирена), в реванша беше показан директен червен картон на Абидал за спъване на Анелка, а всъщност Анелка се препъна сам и падна.

 

И всъщност излиза, че съдиите колкото са "помагали" на каталунците, толкова са и "пречели" и за мен наистина е необяснимо явление да се плюе толкова много по отбора, без да се погледне и другата страна на монетатаpirate.gif

Link to comment
Share on other sites

 

4.Барселона - Интер (1/2финал сезон 2009-2010) червен картон на Тиаго от Интер за удар без топка срещу Бускетс(тук също не виждам нищо нередно за удар без топка

И всъщност излиза, че съдиите колкото са "помагали" на каталунците, толкова са и "пречели" и за мен наистина е необяснимо явление да се плюе толкова много по отбора, без да се погледне и другата страна на монетатаpirate.gif

 

Засадата направо е 6-метрова, "удара" на Мота срещу Бускетс е случаен докато той пази топката пред него и го удря леко в гърдите, а не в лицето, за където се хваща Бускетс и умира. Такива ситуации с пазене на топката с тяло и размахване на ръце има по 10 сигурно на мач.

 

Че съдийски грешки има и в двете посоки ясно, но се коментира повече за едната посока, щото са по-явни и в повече.

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...