Jump to content
BulForum.com

УЕФА Шампионска Лига


Antares

Recommended Posts

  • Replies 631
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Упси, сбърках темите, ама това е от вълнение!

Edited by letalis
Link to comment
Share on other sites

МЮ си бяха повече от жалки.

Да се чуди човек срещу Атлетик Билбао ли играха, или срещу Барса!

 

 

Да си го кажем просто, че английските отбори в момента са жалки.

Link to comment
Share on other sites

1/4

 

Апоел - Реал Мадрид

Олимпик Марсилия - Байерн Мюнхен

Бенфика - Челси

Милан - Барселона

 

1/2

 

 

Байерн/Олимпик - Апоел/Реал

Бенфика/Челси - Милан/Барселона

 

финал:

Байерн/Олимпик/Апоел/Реал - Бенфика/Челси/Милан/Барселона

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Милан Барселона!!!!

 

Е т'ва ше е дуелът! Не мисля, че Милан са дорасли да могат да се мерят с каталунската машина, но все пак, смятам, че имат някакъв минимален шанс.

Link to comment
Share on other sites

Много забавен коментар имаше преди тегленето на жребия. Водещият попита човека, който теглеше отборите (забравих как се казваше), "Кой отбор ще спечели ШЛ" и отговорът беше доста описателен - "Този, който успее да победи Меси".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Получи се динамично първо полувреме като и двата отбора имаха своите шансове. Прави ми впечатление, че теренът е тежък и футболистите се пързалят доволно, което донякъде пречи да покажат какво наистина могатrolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Положението на Санчез не беше ли 100% дузпа? Хем имаше и допълнителен съдия на 2 метра от ситуацията. Честно, дори 1 такова решение може да ми развали кефа от целия мач. :(

Link to comment
Share on other sites

Положението на Санчез не беше ли 100% дузпа? Хем имаше и допълнителен съдия на 2 метра от ситуацията. Честно, дори 1 такова решение може да ми развали кефа от целия мач. :(

 

Беше, ама кво да го направиш - живот...

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Бахти слабия мач. Тия можеше и да не ходят през цялото време. Милан на какво се надяват, да играят два мача за 0:0 и да чакат на дузпи ли, какво ли. Умрях от скука тоя мач, няма майтап.

Link to comment
Share on other sites

Наричате тоя мач скучен??

И аз мразя резултат 0:0, но не бих го нарекъл скучен - положенията валяха едно след друго (малко повече за Барса), просто топката като наближеше гол линията, се отблъскваше като от магнитна преграда.

Има и такива мачове, но имам лошо предчуствие за следващия и за класирането на Барса на 1/2 финалите.

 

Къде ги видя тия валящи положения не разбрах. Барса стигне пред вратата на Милан и почва някакво безкрайно разцъкване. Милан чистят към оня паметник Ибрахимович, той от своя страна не може да се пребори, щото е смешен и го мързи повече от Бербо и айде обратно. Особено пък второто полувреме бяха жалки и двата отбора.

Link to comment
Share on other sites

Мача беше интересен. А Ибрахимович не знам как изобщо може да го сравняваш с Бербатов. В момента той има огромен принос за успехите на Милан и е в топ 3 заедно с Меси и Роналдо. Такава беше тактиката в тоя мач. Срещу Барселона ако тръгнеш да се надиграваш си загубил с поне 4 гола. Реал се усетиха и за това имат по-голям успех в последно време срещу Барса, защото не им играят открито, а точно обратното. Заради начина си на игра Милан успя да постигне добър резултат преди реванша.

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...