Jump to content
BulForum.com

Barclay's Premier League


Mockingbird

Recommended Posts

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Арсенал още си стъпва на краката, след построяването на Емиратс. И определеноа това е търговски отбор. Отбор, който изравя неизвестни никому дечурлига, прави ги футболисти и ги продава. Около кой да гради тоя отбор. Тия са безгръбначни лузъри. Да се свлекат при средняците и да почнат от начало. Както направиха Тотнъм. Че с тия претенции и медиен шум - само се дънят, като като кифладжии.

Link to comment
Share on other sites

Можеш ли да ги виниш, че искат да се махнат? Сигурно е доста фрустриращо толкова пъти да бъдеш близо до отличие, но все да пропадаш в края на битката. Дано не съм прав, но оттук нататък не виждам как Арсенал може да се задържи в топ 4-5-6 на първенството.

 

Специално за Насри много ми е чудно като се забоде в Сити какво толкова ще спечели. Този отборец в най-добрия случай ще извърви пътя на Челси- ще спечели няколко титли на Англия и нищо повече. Та ако на Насри му се печелиха чувствително много титли според мен това не е правилния отбор.

 

Арсенал още си стъпва на краката, след построяването на Емиратс. И определеноа това е търговски отбор. Отбор, който изравя неизвестни никому дечурлига, прави ги футболисти и ги продава. Около кой да гради тоя отбор. Тия са безгръбначни лузъри. Да се свлекат при средняците и да почнат от начало. Както направиха Тотнъм. Че с тия претенции и медиен шум - само се дънят, като като кифладжии.

 

Мисля, че вече едва ли стадиона им е проблема. Мина доста време от тогава и почти са го избили вече, както и да продадоха бая звезди :D Истината май е, че Венгер се оказа по-твърдоглав и глупав от колкото е очаквал който и да е .

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че вече едва ли стадиона им е проблема. Мина доста време от тогава и почти са го избили вече, както и да продадоха бая звезди :D Истината май е, че Венгер се оказа по-твърдоглав и глупав от колкото е очаквал който и да е .

Определено вече стадионът не може да е оправдание, но не смятам, че и проблемът е в мосю-то. Просто шефовете на Арсенал искат с минимални средства да печелят титли. За съжаление практиката не показва подобна тенденция и докато не се закупят 2-3-4 качествени играча > 25 години, за да може покрай тях да се гради отбор и да се обиграват младите Арсенал ще са един посредствен отбор,борещ се за зона ШЛ.

 

Иначе вижте какво правят Шити, направо отнесоха Тотнъм, тази година май ще се намесят в битката за титлата :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

Арсенал ще са един посредствен отбор,борещ се за зона ШЛ.

Каква зона ШЛ :laughing: Аз ви казах, че ако Арсенал влезнат в топ 10 трябва да празнуват все едно са спечелили титлата :laughing:

 

http://www.sportal.bg/news.php?news=322481

Link to comment
Share on other sites

Арсен с тея насрани гащи за 24 като турпилка накупи 4-5 футболиста. И пак според мен от всички най-добре е само Мертезакер. Сега сигурно на новите ще им трябва поне месец.

 

А в последните минути Пул дадоха на Челси Мейрейлеш за 15-тина млн.

Link to comment
Share on other sites

Арсенал взеха Артета, Бенаюн и Мертезакел. Отделно и Сантош, Парк Чу-Йон... Дано това малко ги върне в играта...

 

Мдаа, сега може и да паднат само с 6:2 на ОЛд Трафорд....примерно. Мертезакер вкарва доста голове за защиник, но няма да им реши дефанзивните проблеми на Аресенал. Артета е класен играч, но често страда от контузии. Бенаюн за мен е минал най-добрите си години, а другите двама не съм ги гледал. Количеството не значи непременно и качество. Аз съм много по-впечатлен от трансферите на Стоук Сити, примерно. И все пак е добре за 'артилеристите', че поне си разшириха късичкия състав, но с тези трансфери не се доближават за мен до нивото на двата отбора от Манчестър и на Челси и Ливърпул.

Link to comment
Share on other sites

Тази година Ливърпул демонстрират доста находчива пазарна политика. Според мен се очертава доста интересен шампионат. Което може и да доведе до засилване на качеството на английския футбол и да го направи малко по-конкурентоспособен на испанския...

Link to comment
Share on other sites

На Франсенал според мен им трябва един добър и качествен дефанизвен полузащитниик, който в голяма степен да им реши проблемите отзад и да стабилизара играта им. И като се беше емнал в последните часове Венгер панически да купува на кило футболисти, поне да се беше сетил да вземе някой и за този пост. '

 

Мисля, че последния сезон на тоя пост Сонг се справи добре и има възможност да израства още и да става по-добър и да се превърна в ключова фигура за Арсенал, но е хубаво да имаш и още един равностоен футболист.

 

При положение, че Венгер постоянно купува знайни и незнайни футболяги Франция се чудя как не е обърнал внимание на Ян М'Вила, който го водят много песрективен и талантлив опорен полузащитник и вече се утвърди в нацоналния отбор под ръководстовото на Блан. Мисля си, че ако се беше осетил да извади 15-20 млн. за него щеше да го привлече и до голяма степен да запълни дупката в тази зона с един перспективен футболист, който напълно попада в неговата философия.

Link to comment
Share on other sites

Емануел Фримпонг, като изключим проблемите му с дисциплината, които ще оправи като натрупа малко опит, е страхотно перспективен играч на тази позиция. Всички коментатори на Арсенал го виждат като напълно способен да измести Сонг, при това още в течението на този сезон. Според мен покупките бяха далеч от "панически". Управляващите клуба просто решиха да оставят нещата за последния момент, за да избегнат ситуации като тези с Рикардо Алварез, Фил Джоунс и Хуан Мата, при които, след показан интерес от клуба, конкурентен такъв излиза с по-добра оферта и прибира играча. Абсурдно е да се твърди, че шефовете на Арсенал са били толкова невежи, че чак след загубата от МанЮ да се усетят, че са нужни пет нови покупки.

 

Аз лично съм доволен от привлечените играчи. Сантош е титуляр за Бразилия, във Фенербахче вкарваше гол на всеки пет мача (за сравнение - Клиши за цялата си кариера в Арсенал имаше общо два гола) и със сигурност ще е голямо подобрение за левия бек спрямо миналия сезон. Мертезакер, в комбинация с Вермален, който отсъстваше целия минал сезон, и много по-добрата игра в защита като цяло (изключвам последния мач, очевидно - там проблемите бяха съвсем други) ще направят Арсенал много различен отбор от този, който сме свикнали да гледаме. Артета и Бенаюн са добре познати на всички и ако успеят общо двамата да играят един цял сезон би следвало да се комбинират добре с Уилшър и Сонг/Фримпонг. Парк ми е непознат и на мен, но вчера вкара хеттрик като капитан на националния си отбор и всичките голове бяха добри изпълнения, така че според мен ще е добър, или поне достатъчно добър заместник на ван Перси. Та поводи за оптимизъм има много, но фактът остава, че като цяло лятото за Арсенал беше провал. Не обаче заради това, което ръководството направи, а заради това как го направи.

 

Впрочем това "Франсенал" отдавна се изтърка - в момента в списъка на първия отбор има всичко на всичко четирима франзуци, като те включват Скилачи, който едва ли ще играе някога повече за отбора, и Диаби, който също с настоящия състав е доста дълбока резерва. За сравнение - британците в същия отбор са 9.

Link to comment
Share on other sites

Рано е да се говори, но искрено се съмнявам Арсенал да играят някаква сериозна роля в първенството. Клубната политика е под всякаква критика, собствениците имам чувството, че умишлено работят против отбора.

 

Та моите наистина искрени съчувствия на феновете на този отбор.

Link to comment
Share on other sites

Рано е да се говори, но искрено се съмнявам Арсенал да играят някаква сериозна роля в първенството. Клубната политика е под всякаква критика, собствениците имам чувството, че умишлено работят против отбора.

 

Та моите наистина искрени съчувствия на феновете на този отбор.

И в Чемпиъншип играят с кръгъл "Стрaйкер" номер 5. Няма страшно. По-малки премии от следващия сезон и така.

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля, че колкото и да са им големи проблемите не трябваше да пуска веднага в игра Мертезакер. Колкото и добър и стабилен защитник да е, все пак идва в нова първенство, не знае езика, няма никъв синхорн и никви навици с останалите.

Link to comment
Share on other sites

На следващия мач в агитката на Арсенал ще има огромен плакат: "WENGER - BUY KEOWN!" Отборът има чудесни ирачи поотделно, но им е нужен треньор, различен от Венгер, който да ги научи да се защитават. Докато това не стане ще гледаме подобни комични голове и подобрени антирекорди.

Link to comment
Share on other sites

Съдята картоните ги раздаваше като бонбони.

 

Искам Челси да бият, много да бият, първо защото Вияш-Боаш ми е симпатичен и второ, като не играе Бербо, нека им е сек :D Иначе и двата отбора въобще не ги харесвам.

 

Едит: Неска в дербитата съдийте са бомбаа....

Link to comment
Share on other sites

Не знам за съдиите, но Манчо правят интересен мач от гледна точка на статистиката.4-ри удара към врата - 3 гола.А има още цяло полувреме.Дали няма да станем свидетели на поредното унижение на отбор от топ 4.

Хах, а Манчестър Сити се спънаха във Фулъм.От 0:2 - 2:2.

Link to comment
Share on other sites

Иначе като игра Челси са страхотни, само ония пън Рамиреш.....

 

Едит: Нееее, Торес надмина Рамиреш, Божееееее, за първи път виждам нещо такова 0_o

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...