Jump to content
BulForum.com

Обща тема за Audi


wbyte

Recommended Posts

Миии не! Всъщност не бяга.

Колка са хората, които ще я предпочетат пред А6? Добър въпрос нали...

Сега го видях това .. И , Най-Малкото Аз бих предпочел Хондата пред А6-ца :devil

 

Aaa и nx11 Напротив , Хондите бягат и без тунинг, да не говорим ако ги сравняваме с Ауди

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply
Сега го видях това .. И , Най-Малкото Аз бих предпочел Хондата пред А6-ца :devil

 

Aaa и nx11 Напротив , Хондите бягат и без тунинг, да не говорим ако ги сравняваме с Ауди

 

Ако все още говорим за А8, то последното нещо, което ще гледам е бягането ;). Санаториома е на първо място

Link to comment
Share on other sites

"Колка са хората, които ще я предпочетат пред А6" значи говорим за А6 , е то ако гледаме лукса ......направо си зимам един Ролс-Ройс Фантом и забравям всичко :P по тежък от Ауди-то,по луксозен от Ауди-то , и е по бърз от Ауди-то (не говоря за Майбах понеже той е в съвсем друг клас)

 

Ама ай стига с тея простотий и да оставим хората да си показват Аудитата :P :D :)

Link to comment
Share on other sites

Hyrbie пообразовай се малко, почети малко, поинтересувай се и тогава говори глуости! Чакам да видя Хондата, която ще надбяга Ауди. За луксозност въобще не говоря. Одеве сравнявахме А6 и Хонда Legend за неразбралите. А Ройс кой е включвал не знам. Получаваш факсове от горе ми се струва... ;)

Link to comment
Share on other sites

Сивик може да надбяга А8 , докато АУдито набере 180-200 , ХОндата вече ще финишира,а Ройса го намесих,понеже чефо каза че ако си зима Ауди то ще гледа комфорта , както и трябва....а не да ми го прави на състезателна кола нх11 , за това и казах че ще си зема ройс....понеже бие в всичко аудито.....Просто , ама като има толкова МАЛОУМНИ които не разбират (пример :нх11) и най простото нещо не проумяват

Link to comment
Share on other sites

еми то комфорта на едно и също ниво ли е ? , Мощноста една и съща ли е ? .......

Link to comment
Share on other sites

Herbye, мн се забавлявам с тъпите ти постове. Постове на 10 годишен. Може и аз да не съм някой кой знае кво ама не ръса глупости. Ролса е съвсем друг клас автомобил от А8. Тук сравняваме коли за простосмъртните и коли в един ценови клас. Все едно да сядат хора и да си говорят за спортни модели на VW да речем и да дойде някой да сравнява с Lambo. Сещаш ли си?И въпреки, че Сивик и А8 са два коренно различни автомобила все още чакам Сивика, който ще бие А8 на права! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ама и вие сте ми сладки с това надбягване :)

Аз с моето Меганче съм наказал доста Аудита и БМВ-та, предимно на извънградско. :) Мерило ли е това, че колата е супер? Не ги мешайте тези две неща - комфорт и бързина. По средата е само гъзарщина :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

e изкефи ме с тоя пост Albundy

 

абе какво се месиш в моя пример към Чефо някой да е намесил теб Нх11 ???

 

Бтв: Да спомена на тея които смятат да спорат с нх11,Върл Фен на Ауди е и няма смисъл да се спори.....щот ще стане като споровете на чефо и Раптора в темата за Ф1

Link to comment
Share on other sites

Хмммм. Bundy, останах недоразбран. Аз не меша двете неща и ги разграничавам съвсем ясно. С твоя Меган може да накачваш всякакви БМВ-та и Ауди-та и това ми е напълно ясно, но какъв е твоя Мега и Какви са БМВ-тата и Ауди-тата. Започнах да казвам, че Ауди няма нищо общо с Хонда и там където се борят Ауди Хонда никога няма да достигна и обратното разбира се. После моя добър приятел Hurbye каза, че когато А8-цата тръгне Сивик-а, ще е на финала вече и това ме раздразни, защото това са пълни глупости. После ми намеси някви Ролкс-ове, които дори и не искам да го коментирам. И разбира се, че ще си защитавам марката. Не я защитавам сляпо и когато не съм прав свалям глава, а не вярвам сляпо, но на теб това не ти е много позната мисля. И все още си държиш на думите си чакам Хондата, която ще бие А8-ца... Евентулано S2000 може да се пробва, разбира се ако си чувал за този автомобил...

 

ПС: За неразбралите, А8 е освен лимузина и мощна бегачка. Направете си справка с какви двигатели се предлага...

Link to comment
Share on other sites

Миии не! Всъщност не бяга.

Колка са хората, които ще я предпочетат пред А6? Добър въпрос нали...

Lexus е добър и луксозен автомобил и не съм оспорил качествата му!

Колега всеки прагматичен човек, който не го тресе гъзарията и е работил за парите, които ще дава за кола ще предпочете хондата пред аудито. Ако знаеш поне приблизително колко струва аудито с всички екстри, колко хондата и после колко е огромна разликата в поддръжката на двете ще разбереш какво имам в предвид.

 

r_a_p_t_o_r, има вече 3 броя LS 460 в Пловдив, като първото се появи почти веднага, като излезе модела :) Повозих се на едната и ....нямам думи просто. И паркира сама :)

Link to comment
Share on other sites

Колега всеки прагматичен човек, който не го тресе гъзарията и е работил за парите, които ще дава за кола ще предпочете хондата пред аудито. Ако знаеш поне приблизително колко струва аудито с всички екстри, колко хондата и после колко е огромна разликата в поддръжката на двете ще разбереш какво имам в предвид.

 

r_a_p_t_o_r, има вече 3 броя LS 460 в Пловдив, като първото се появи почти веднага, като излезе модела :) Повозих се на едната и ....нямам думи просто. И паркира сама :)

Не твърдя обратното пич! Твърдя съвсем друго нещо, но може би забрави, че Ауди има и нормални модели? Аз лично съм наточен за едно А3, но ще видим, имам временце ое доста... Иначе браво за Lexus-а! Завиждам ти благородно. Аз щях да се повозя на M3 E92, ама ми се размина малко....

Link to comment
Share on other sites

нх11 сам предложи да ги сравняваме по мощност...добре , Хонда около 200-300 коня (има такива и то не само S2000) като е двойно по лека...от ония тутмак,нали докато дигне прилична скорост , Хондата вече ще лети напред !

Link to comment
Share on other sites

Сивик може да надбяга А8 , докато АУдито набере 180-200 , ХОндата вече ще финишира,а Ройса го намесих,понеже чефо каза че ако си зима Ауди то ще гледа комфорта , както и трябва....а не да ми го прави на състезателна кола нх11 , за това и казах че ще си зема ройс....понеже бие в всичко аудито.....Просто , ама като има толкова МАЛОУМНИ които не разбират (пример :нх11) и най простото нещо не проумяват

 

аха сигурно , аз съм карал а8 4,2 quttro , карал съм и 2,5 тди и чесно казано не виждам как тоя сивик ще го мине , да може би първите метри ще мине пред аудито обаче от там нататък ..... не ми говори карал съм и сивик и то от последните и чесно казано не е чак такъв космически кораб

 

 

Ама и вие сте ми сладки с това надбягване :)

Аз с моето Меганче съм наказал доста Аудита и БМВ-та, предимно на извънградско. :) Мерило ли е това, че колата е супер? Не ги мешайте тези две неща - комфорт и бързина. По средата е само гъзарщина :bgrin:

 

а те знаеха ли че ги наказваш :D

Link to comment
Share on other sites

Колега всеки прагматичен човек, който не го тресе гъзарията и е работил за парите, които ще дава за кола ще предпочете хондата пред аудито. Ако знаеш поне приблизително колко струва аудито с всички екстри, колко хондата и после колко е огромна разликата в поддръжката на двете ще разбереш какво имам в предвид.

 

r_a_p_t_o_r, има вече 3 броя LS 460 в Пловдив, като първото се появи почти веднага, като излезе модела :) Повозих се на едната и ....нямам думи просто. И паркира сама :)

 

Казвали са ми(щото тука я няма), че в САЩ има реклама за тва самопаркиране и веднага след това реклама май на А8 беше. Ръчни крачни и френския гараж става много зрелищен, а после пише "за тези, които могат да карат". Ебавка един вид се получава :):)

Link to comment
Share on other sites

Колега всеки прагматичен човек, който не го тресе гъзарията и е работил за парите, които ще дава за кола ще предпочете хондата пред аудито. Ако знаеш поне приблизително колко струва аудито с всички екстри, колко хондата и после колко е огромна разликата в поддръжката на двете ще разбереш какво имам в предвид.

 

r_a_p_t_o_r, има вече 3 броя LS 460 в Пловдив, като първото се появи почти веднага, като излезе модела :) Повозих се на едната и ....нямам думи просто. И паркира сама :)

Ти май нещо не си в час.....

Я ми кажи кога немски автомобил който и да е има по-скъпа подръжка от японски?

Ти въобще подържаш ли някаква кола та да говориш изобщо за подръжка?

A колкото до А8-то има и S8 но едвали хондата ще му бъде достоен конкурент....

А да не споменавам за Ауди ТТ, камоли за R8 щом като ще говорим за бързина а не за лукс!

А само да вметна за ролса, че несъм убеден, че ще може да бие А8 куатро по каквото и да е ускорение!!!

Link to comment
Share on other sites

Някой Тайп-Р да кажем може и да окаже съпротива на S3, но до там. За лукс гледам адаша говори за Леджънд ли е........Ми пожелавам му да си я купи ;), а аз едно 3.0 ТДИ на А6 ако мога да подкарам :love

Link to comment
Share on other sites

Ти май нещо не си в час.....

Я ми кажи кога немски автомобил който и да е има по-скъпа подръжка от японски?

Ти въобще подържаш ли някаква кола та да говориш изобщо за подръжка?

A колкото до А8-то има и S8 но едвали хондата ще му бъде достоен конкурент....

А да не споменавам за Ауди ТТ, камоли за R8 щом като ще говорим за бързина а не за лукс!

А само да вметна за ролса, че несъм убеден, че ще може да бие А8 куатро по каквото и да е ускорение!!!

 

Много съм си в час даже :) Ако става въпрос за някви 15 годишни дръгели много ясно, че ще е по-скъпо. Е злобил да ти каже колко му е обслужването на а4ката, после аз ще ти кажа на хондата ми колко е, в един клас са колите и на едни години. Ауди е скъпа за поддържане кола и няма нищо общо с някой гоуф, дето целия е 100 лева в моргата. А ти като слезеш от маршутката ела пак се обади, или свиквай с мисълта, че в тоя форум не всички са 16 годишни ученици.

 

nx11, имат и нормални модели, новата а3ка е много яка, ама...много пари е. В смисъл много пари за кола от тоя клас. С мотора който исках и малко екстри стана един чувал пари, пък си е малка кола. Накрая се отказах, иначе ся щеше да се уредиш с едно кръгче :)

 

Адаш заеби тва ТДИ, аз ти пожелавам едно 159 :) Тва първия път като го минах на магистралата ми изтекоха лигите :) А аз не искам ледженд, искам а8 или с6, че ми е по по джоба в момента :)

Link to comment
Share on other sites

Много съм си в час даже :) Ако става въпрос за някви 15 годишни дръгели много ясно, че ще е по-скъпо. Е злобил да ти каже колко му е обслужването на а4ката, после аз ще ти кажа на хондата ми колко е, в един клас са колите и на едни години. Ауди е скъпа за поддържане кола и няма нищо общо с някой гоуф, дето целия е 100 лева в моргата. А ти като слезеш от маршутката ела пак се обади, или свиквай с мисълта, че в тоя форум не всички са 16 годишни ученици.

 

nx11, имат и нормални модели, новата а3ка е много яка, ама...много пари е. В смисъл много пари за кола от тоя клас. С мотора който исках и малко екстри стана един чувал пари, пък си е малка кола. Накрая се отказах, иначе ся щеше да се уредиш с едно кръгче :)

 

Адаш заеби тва ТДИ, аз ти пожелавам едно 159 :) Тва първия път като го минах на магистралата ми изтекоха лигите :) А аз не искам ледженд, искам а8 или с6, че ми е по по джоба в момента :)

 

Кач пара е тази Хонда? Ц6 видях за има няма 100 000 лв. Рекламираха я в едно списание :):).

 

Дано 159 няма нищо общо с предшествениците :):).

Link to comment
Share on other sites

Казвали са ми(щото тука я няма), че в САЩ има реклама за тва самопаркиране и веднага след това реклама май на А8 беше. Ръчни крачни и френския гараж става много зрелищен, а после пише "за тези, които могат да карат". Ебавка един вид се получава :):)

 

Този телефон нещо много развален бе, егати майтапа. Рекламата няма нищо общо с Ауди, а е на Hyundai Azera и правят сравнение с Лексъса (макар и според мен разликата между двата автомобила да е огромна). Та според тази реклама на Хюндай двете коли имат съпоставими екстри, като единствено Лексъса предлага автоматично паркиране тип френски гараж без намеса на водача. Рекламата завършва с тезата, че за повече от два пъти по-ниска цена, на Azera-та не й трябва автоматично паркиране, щото можеш винаги да си платиш на някой да ти паркира колата (всъщност доста тъпо, все е едно собственика на Лексъса си е похарчил всичките спестявания за колата). :D

Link to comment
Share on other sites

аха сигурно , аз съм карал а8 4,2 quttro , карал съм и 2,5 тди и чесно казано не виждам как тоя сивик ще го мине , да може би първите метри ще мине пред аудито обаче от там нататък ..... не ми говори
добре де поправих се,ХОНДА (без определен модел)

 

едит : А8 Ускорение : 5.1 до 100 хондите го прават за 4 и нещо ;)

 

Порових се малко за да се скъсам от смях

 

Тази кола :

http://www.carpw.com/pictures/alfaromeo/Br...5_32_C_06_2.jpg

Спецификация :

Alfa Romeo Brera Autodelta J5 3.2 C (2006)

Engine Type :

V6, 3.2

Acceleration :

0-62 mph , 0-100 kmh 5.1 s.

Top Speed :

162 mph, 260 kmh.

Power bhp at RPM :

348 / n.a

Torque Nm at RPM :

430 / n.a.

Driveline :

All Wheel Drive

 

Тази Кола :

http://www.carpw.com/pictures/audi/A8_S8_2006_4.jpg

Спецификации:

Audi A8 S8 (2006)

Engine Type :

V10, 5.2

Acceleration :

0-60 mph, 0-100 kmh, 5.1 s

Top Speed :

155 mph, 250 kmh

Power bhp at RPM :

450 / 7000

Torque Nm at RPM :

540 / 3500

Driveline :

All Wheel Drive

 

нали бяха мн. мощни,Алфа Ромео Брера е по бързо от Аудито

Link to comment
Share on other sites

Абе Herbye ти случайно да знаеш че Аудитата, Мерцедесите както и BMW-тата са електронно ограничени на 250км.

А защо са ограничени сам можеш да стигнеш до този извод.

И престани да кълвеш неща от нета, ами сподели твоя опит, ако имаш такъв изобщо, а не си поредния превъзбуден геймър ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...