Jump to content
BulForum.com

Обща тема за Audi


wbyte

Recommended Posts

Проблема е решен, трябвало е настройка на газ анализатор, сега работи добре. Само разхода не ми харесва, 13-14 литра газ на 100 километра. Малко се обезмисля цялата работа при положение, че на бензин ми гори 7-8л.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Проблема е решен, трябвало е настройка на газ анализатор, сега работи добре. Само разхода не ми харесва, 13-14 литра газ на 100 километра. Малко се обезмисля цялата работа при положение, че на бензин ми гори 7-8л.

Извънградско ли? Ако е градско 13-14 е супер разход (разбира се зависи за кой град говорим). Ако е извън - много е. Бензин 7-8 литра извън града е нормално, но градско е просто грешка в сметките. :)

Link to comment
Share on other sites

Никой не пише в тая Ауди тема...

Я кажете, някой слагал ли е Blow off клапан?

На каква кола мислиш да слагаш? От това, което съм чел из форумите няма голям ефект.

 

А да отговоря на Zaharieff, разхода който съм посочил е смесен, понеже градско/извънградско ми е горе долу по-равно, даже извънградското е повече. И този проблем го реших, текстолитовата плочка на моно инжекциона, първият газаджия не я бил махнал и оттам го даваше високия разход. Сега като я няма гори 10-11 смесен разход, нормално каране.

Link to comment
Share on other sites

Ами на моята исках да го слагам - А3 1.8Т, ама се отказах.

Ще си взема оригинален от ТТ. Няма го звука от изпускането, ама поне ще знам, че съм с оригинална част.

Скоро ще се чипва, то се е видяло... Само да се поопарича малко.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Напоследък няколко пъти се случи след като запаля лампите на маслото и акумулатора да не загасват докато не подам газ. Това от какво може да бъде и да се занимавам ли да го оправям или е някой дребен бъг.

Link to comment
Share on other sites

Ами в Ауди форума сигурно ще получиш по-компетентна информация.

Иначе - или диагностика, да се види дали записва грешки и какви, или на неделната сбирка на Ауди клуба, ако някой носи кабел.

Link to comment
Share on other sites

Ами на моята исках да го слагам - А3 1.8Т, ама се отказах.

Ще си взема оригинален от ТТ. Няма го звука от изпускането, ама поне ще знам, че съм с оригинална част.

Скоро ще се чипва, то се е видяло... Само да се поопарича малко.

http://www.youtube.com/watch?v=HblCEQXQ8Q4 - ей тоя BOV не вярвам да е по-зле от на ТТ, но ти си знаеш най-добре ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Препоръчайте някаква удобна седалка за Б4-ка. Сегашната нещо се и изръбила яко и направо си е мъчение с нея. Интересуват ме някакви хубави и комфортни, нещо като на S класа :P само да не е рекаро.

Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте някаква удобна седалка за Б4-ка. Сегашната нещо се и изръбила яко и направо си е мъчение с нея. Интересуват ме някакви хубави и комфортни, нещо като на S класа :P само да не е рекаро.

във форума на ауди търси "emsi audi" той ще ти препоръча и може да ти достави.пича е много точен и продава части втора употреба от ауди,както и колегата "море".поздрави :)

 

ей как щях да забравя!добре дошъл и на мен б4авант 140 магарета 16 клапана :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Telsho е виждал "Пенчето" Audi A6 2,4 V6 30v. С газов инжекцион, разход при смесено каране 11- 11,5 литра газ при нормално каране, при спортно скача на15, а може и да прехвърли. На лаптопа като я закачим и при мръсна газ в движение, на 6000 оборота дава моментен разход 60 литра на 100 :lol: : lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

това ауди на bulgaran е уникално и като визия,и като возия.имах удоволствието да врътна едно кръгче-намразих си колата!а що се отнася до сбирките от година се каня да ходя,но само се каня.иначе хората си ги организират редовно-поне така пише във форума.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

A някой от вас ходи ли на сбирките на Ауди форума?

Аз например :)

Всяка неделя са сбирките от 18:30 на бившшата бензиностанция Итали (сега ЛукОил) няма как да ни сбъркаш !!!

 

това ауди на bulgaran е уникално и като визия,и като возия.имах удоволствието да врътна едно кръгче-намразих си колата!а що се отнася до сбирките от година се каня да ходя,но само се каня.иначе хората си ги организират редовно-поне така пише във форума.

заповядай !!! не ядеме хора :D с жените обаче е друга работа :wub: :lol:

Link to comment
Share on other sites

И какво се прави на тези сбирки, че ми е интересно?

Чоплят се семки :)

Какво могат да правят 10 15 20 Audi оунъри на една маса според теб ?

Обменя се информация за каляските и се разтягат локуми :) че дори има и какво да се види на паркинга на бензиностанцията, до като се чоплят въпросните семки :laughing:

 

пс: за повече информация следи тази тема http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=12454&st=2640 след кратка регистрация

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...