Jump to content
BulForum.com

Филм за Хитлер


KyPo

Recommended Posts

Абсолютно. Още повече, че тези филми боравят с широкоразпространените "факти". Аз не съм гледала филм, който да е "достоверен" и мисля, че едва ли някога ще бъде направен такъв...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък се обзалагам (но няма да го доживеем това време, за да спечеля), че след време Хитлер ще бъде амнистиран и ще бъде издигнат в култ като защитник на Европейската цивилизация, ще бъде въдхновител на бунтуващите срещу последиците на Глобализацията, която сега е само в началото на развието си. Предполагам, че в бъдеще правата и свободите или поне истинските права и свободи на хората все повече ще бъдат ограничавани, а животът им ще бъде следен до най-малка подробност от електронни системи. Изобщо маматасиджаса!

 

Единственият начин това да не стане е да се яви някой нов вдъхновител и водач!

 

 

П.П. Гледахте ли филма Stalingrad? Страшно много ме впечатли. Принципно не гледам много филми и може да не съм прав, но този филм е доста по-реалистичен от почти всичко, което съм гледа, особенно от американските простотии. Das Boot също е уникален филм, но не знам, на колко би им понесло това, че е почти 4 часа и 50 минути (версията в сървъра), но в него има такива подробности, каквито в другите няма и които за мен са изключително съществени за изобразяването на ежедневието на моряците.

 

П.П.П. Абсолютно достоверен филм за Втората световна война едва ли ще бъде направен някой ден, но когато и последният участник в нея измре, и когато измрат и още няколко поколения, ще цъфнат наяве много факти, които сега са скрити, така че сигурно рано или късно ще се появи някой "реакционер", който ще направи филм или напише книга, които ще бъдат доста пъти по-близо до цялата истина, от това, което ни се представя в наши дни.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ами то и без това прекалено много негативизъм има излят върху личността му.

Хитлер-геноцид

Сталин-диктатор

Малко нелепо ми се струва...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...