Jump to content
BulForum.com

с каква скорост сваляте торенти???


the___dog

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

Глей' к'во нещо е човекът....едно време като бях с аналогов телефонен модем 33.6, свалях с 3 килобайта в секунда....после си купих 56К модем и вече свалях с главозамайващите 5.5 килобайта в секунда.....като се вързах в началото на ЕК, отново паднах на 3.5 килобайта в секунда, но пак бях доволен, защото не плащах по 100 лв месечно на БТК......сега все още съм на ЕК и свалям с максимално възможните за тарифата ми 64 килобайта в секунда и съм доволен в общи линии (в сравнение с преди 2-3 години)....а тези от вас с 300-тата килобайта като ми видят скоростта сигурно им става тъжно за мен....наистина всичко в този свят е относително...."да е жив и здрав" Айнщайн... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

5-те МВ вече са ми 30% от времето

другите 70% са с 2-3 МВ

(говорим за торенти и по специално Арена )

за дата-та писах - 500кб

но навремето рекорда ми е от локала

на евроком 14.8МВ/с.

Link to comment
Share on other sites

Това ти е локална скорост бе човек. Улучваш локални пиъри. Пробвай да сваляш от сървърите на арената, за да видиш каква ти е скоростта

Link to comment
Share on other sites

Е как ще му е локална, това е от АРЕНАТА :) Мани... като видите такива скорости вижте си пиърите и тогава казвайте с колко велики скорости дърпате от съседа.

Link to comment
Share on other sites

За това спор няма

но имам един въпрос защо като дърпам неща

с по 2-3 сийдъри и то от някакви измислени тракери

с по 50-100 торента скороста ми е 1-2МБ

(е не че не е била и 200-300 но рядко )

понякога от вън дърпам с 200

друг път примерно онзи ден Тликса ми го сваляше с 100

Link to comment
Share on other sites

Прав си :) . За съжаление хората делеч от нея патят ;) . Макарче като гледам БТК вкараха 2 Мегабита та май вървим към добре. Макар че мрежата на БТК от къде ли не е банната :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

БТК шит още повече... Казвам ти баннват масаво мрежите на БТ-ка защото няма как да баннат дадения човек ;) . Пък и съм се оверил че БТК ШИТ ВеРИ ШИТ :)

Link to comment
Share on other sites

БТК шит още повече... Казвам ти баннват масаво мрежите на БТ-ка защото няма как да баннат дадения човек ;) . Пък и съм се оверил че БТК ШИТ ВеРИ ШИТ :)

 

:) Де да знам мен ми харесва скороста иначе другото......

Link to comment
Share on other sites

Аз без порт немога да дърпам с над 90кб/с , иначе ся ще ми отворят порт в понеделник и вече ще е по-добре ... ще има едно 400 - 600 - 800 кб/с ! :/

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...