Jump to content
BulForum.com

eMule


tankis

Recommended Posts

И аз съм на сървър Razorback ма не знам на кой точно иначе...

ed2k://|server|193.200.15.140|4661|/

Това е сървъра на bol.bg за България

иначе вижте http://mp3.bol.bg/edonkey/

 

Някои от линковете които предлагат там са:

http://www.sharereactor.com

http://www.peerweb.org

Списъци с ed2k адреси на филми, mp3, игри, конзоли (PS2, XBOX), DVD-rip и др.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Нищо не ще да ми сваля, портовете са ми наред..

Намирам си файловете които търся, но не ще да зацепи да ги свали :(

Данеби защото не съм шернал нищо.. между другото как се шерват файлове и директории..

Link to comment
Share on other sites

Нищо не ще да ми сваля, портовете са ми наред..

Намирам си файловете които търся, но не ще да зацепи да ги свали  :(

Данеби защото не съм шернал нищо.. между другото как се шерват файлове и директории..

Слагаш ги в папката "incoming" на Мулето и си ги шернал ;) Ами изчакай,то не става веднага...Понякога съм чакал с дни да зацепи да сваля това,което съм избрал :sick

Link to comment
Share on other sites

Абе има ли нещо вярно в това, че като си отвориш UDP порта и ти се качва по-бързо рейтинга? Защото аз със триста зора успях да си го отворя от firewall-а и в крайна сметка се получи, че за 1 седмица свалих по-малко от 20МБ. Помислих, че е от новата ми тарифа (max upload 9), но после реших да затворя порта за да видя какво ще стане и когато вечерта погледнах вече беше свалило 70МБ :blink: .

А относно опашките... никога не ми се е случвало да сваля от над 3-ма човека наведнъж.

Link to comment
Share on other sites

Kак се вдига този рейтинг и от каде да видя какъв ми е рейтинга, защото свалям с 0.1к ако въобще тръгне да сваля, не съм свалил и една песен, просто не ще да зацепи..

Link to comment
Share on other sites

Kак се вдига този рейтинг и от каде да видя какъв ми е рейтинга, защото свалям с 0.1к ако въобще тръгне да сваля, не съм свалил и една песен, просто не ще да зацепи..

 

eMule е крайно неподходяща за сваляне на песни! Файлове от по няколко мегабайта може да ги влачи със седмици. Ако искаш да сваляш mp3-ки, по-добре си потърси друга P2P програма - например Kazaa или LimeWire.

 

Или направо сваляй цели албуми - отнема горе-долу същото време :laughing:

Link to comment
Share on other sites

muleto si vurvi samo vi tryabvat 90-100 dl v opashkata i shte poddurja 40-50KB postoyanen download.

 

Da drupnesh neshto konkretno si e mukaaaaaaaaa obache. Imam si edin wallpaper koyto ot 4 dena stoi na 99.9% pri uslovie che ima 10-15 sources

:angry1 "mule" kvo da iskash ot nego.

 

a da poslednata sedmica sum drupnal kum 9GB prez mule-to :)

Link to comment
Share on other sites

Абе нещо мулето ми прави номера с портовете. От две седмици не може да вдигне даунлоад над 1-1,5 кб. Смених ги, но пак не помага :(

Кажете ми някой подходящ номер на порт (към Еврокома съм).

 

EDIT: Няма нужда, сам се оправих. :)

Link to comment
Share on other sites

Въртете портове докато стане.

Не чакайте на първия си ден от инсталацията на мулето да започнете да сваляте с нормална скорост.

Собствения си рейтинг не можете да видите.

 

Мулето - президент! :D 12.3 gb download за 16 дни

 

stats5lx.png

Link to comment
Share on other sites

Въртете портове докато стане.

Не чакайте на първия си ден от инсталацията на мулето да започнете да сваляте с нормална скорост.

Собствения си рейтинг не можете да видите.

 

Мулето - президент! :D    12.3 gb download за 16 дни

 

stats5lx.png

 

 

 

na kvi portove si ?

Link to comment
Share on other sites

em8yy.jpg

ВИНАГИ е On Queue и Waiting... да му е... :censored2: !!!!

 

Някаква идея. Сигурно го имам от повече от 6-7 месеца и винаги е правило така. Максимум съм свалил сигурно 400МБ за толкова време.. ОМГ... кажете как става на Д+ съм.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ами в моята версия на мулето си има специален бутон за това в настройките, до номерата на портовете, на него пише "Open these ports on internal WinXP firewall". Ако ползваш само файъруола на WinXP, достатъчно е просто да кликнеш на него и да дадеш Yes, когато WinXP те попита дали да отвори портовете. Ако обаче имаш допълнително инсталиран файъруол, тогава трябва да си ги отвориш от съответната програма.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

глупости са това че мулето прилича повече на torrents отколкото на DC++ :sick вярно е много е бавно но има абсолютно всичко :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Нещо не мога да разбера.Как да направя така че да търся едно нещо от много сървъри а не да се connect само към един сървър.

В Search избери опция Global Servers, тогава сървърът препраща заявката и към другите, така че ти фактически търсиш във всички!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

имам въпрос

Значи аз сам със Емуле 1.1Ф плюс гледам че дарпам от хора с Емуле 0.47Ц това означава ли че дарпам по бавно от тях и да питам каде точно се намират портовета за нагласяне аз сам на ГГБИТ и кои порт е най подходящ Благодаря и да питам колко е максимума за схернати фаилове

ЕДИТ: само хора с LOW|ID свалят от мен :|

Link to comment
Share on other sites

1. Последната официална версия на мулето е 0.47c. Другите, които виждаш са модификации на оригинала. Не оказват влияние на скоростта ти.

 

2. Портовете са в Options -> Connection. Ако ще ги сменяш, пробвай със случайно избрани четирицифрени числа. Най-подходящ порт няма.

 

3. Максимума за шернати файлове зависи от сървъра ако не се лъжа. Не шервай повече от 10 хиляди. Не шервай музика на отделни mp3-ки.

 

4. Няма никакво значение, че от теб свалят low-id хора. Важното е ти да не си low-id ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...