Jump to content
BulForum.com

SSD 240GB Drevo X1 - Висок Клас - Топ Оферта!


Recommended Posts


Един Must Have Update за Вашата Система - без значение дали я използвате за забавление или работа. И двата харда са неразпечатвани, идват с 3 години гаранция директно от произродителя. Снимките ви дават останалата информация - получавате наистина качествен и струваш парите си SSD диск. Използвам същия модел откакто излезе и го обожавам, затова реших да ви предложа и вие да си вземете на изгодна цена. Мога дори да ви пусна тестове от моя личен (тези няма да ги разпечатвам), но по-натам, тъй като не съм от този компютър. 

 

Цена - 110лв за 240gb SSD!

За контакт: лс или 088 802 8361, за лично предаване - района на гр.Перник. Иначе изпращам по Еконт в същия ден с опция преглед за в офис или тест за във вас. 

 

Серия - X1 Series - Висок Клас

Скорост на Четене / Писане

Read: 550Mb/s / Write: 470Mb/s - от това по-бързо няма да усетите разликата.. 

Размери: 2.5" - 100x69.75x7 mm

Капацитет: 240GB, SATA III 

TRIM: Support

 


 

1_1.jpg

 

1_3.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

Link to comment
Share on other sites

И двата диска са неотваряни, на 4-тата снимка се вижда. Имат 3 години гаранция директно от производителя. Това е, че шанса SSD да се развали е нищожен, моя го използвам 3-та година и съм изключително доволен, преди това съм имал на Kingston. 

Link to comment
Share on other sites

На мен вече ми се развали един. Добре, че беше в гаранция.

Също и на мен - ADATA, подмениха ми го гаранционно. За това питах...

Link to comment
Share on other sites

Имат 3 години гаранция директно от производителя. Това е, че шанса SSD да се развали е нищожен,

 

Не заблуждавай хората, това са китайски ментаци и "гаранцията" означава пращане до Китай - съксес. Същият диск ми се скапа при първия опит за инстал на боза. Стигна до някъгде инсталацията, зацикли и след рестарт повече биоса не го видя - и то на работна станция...

Link to comment
Share on other sites

И двата диска са неотваряни, на 4-тата снимка се вижда. Имат 3 години гаранция директно от производителя. Това е, че шанса SSD да се развали е нищожен, моя го използвам 3-та година и съм изключително доволен, преди това съм имал на Kingston.

Би ли постнал тестове от твоя SSD?

Link to comment
Share on other sites

Чета тук условията на гаранцията и попадам на следното:
 

2. What isn’t covered by the warranty?
Purchases from unauthorized resellers

5. What is a valid proof of purchase?
An Amazon order number or eBay username for a purchase made through an authorized Drevo Reseller

6. What if I don’t have any proof of purchase?
If you made your purchase through an authorized Drevo Reseller, you may contact the Reseller to see if they can provide a copy of your receipt.

Какви документи ще получи купувача?

Link to comment
Share on other sites

Имам 1 оргинална гаранция от производителя за 2-те бройки НО ако му стане нещо на хард диска АЗ лично ще му върна парите на купувача (освен ако не вземе и 2-те та получава гаранцията), а той ще ми изпрати разваления за моя сметка - аз го връщам на производителя и се оправям. Така няма да се наложи купувача да чака подменяване! И за това какво е качеството на стоката - всеки може сам да си има мнение. Нещо друго да питате или някой друг злобен коментар? : ) 

 

ПС: Мога да изпратя снимки от тестове на моя, но чак като съм от този компютър.

Link to comment
Share on other sites

Едното SSD е вече продадено и човека е повече от доволен, написа ми че дори го е тествал и е оправдало очакванията му. Това, че не са тези скорости - преди това съм използвал SSD от прехвалените Kingston и на неговите тестове бяха по-ниски от тези на Drevo, а това че на повечето SSD-та не дават реалните скорости е така

 

Тъй като ми е наложително и другия да го продам по-скоро, и въпреки сегашната цена, която според мен е справедлива за пазара ни:

Нова Цена - 110лв, за 240gb SSD!

Link to comment
Share on other sites

Bump! Остана 1бр.

 

7. Абсолютно се забраняват постове, целящи да вдигнат темата по-нагоре или да я върнат на първата страница. 'UP' постванията са строго забранени !
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...