Jump to content
BulForum.com

Counter Strike 1.5 ili 1.6


predatora

Recommended Posts

Xaxaxaxaxaxaxaxxaxax tva e smeshno ve4e 4esno  :lol:  :laughing:  :laughing:  :D  :P 

 

razlikata megdy 1.5 i 1.6 e mnogo golqma i e vapros na vreme 1.5 da bade izmestena i tva za 3d-tata e vqrno oba4e 4ak pak tolkova mnogo  :D

 

Vobshte 1.6 si e mnogo po golqma mazilka mene mnogo si me kefi zashtoto grafikata e po izpipana a i samata strelba e po-dobre napravena  :excl:

 

A za 1.5  :sick  :sick  :sick  :devil    :devil  :devil 

 

1.6 RulezZz  :punk  :punk  :punk  :punk

нека познаяя .. играеш в плей еврокм.нет и не оставяш щита? 1.6 беше яко като нямаше хора ,а не като Mr Black-Ops дето не пуска щита и за т'ва спрях да играя 1.6. 1.5 има повече привърженици. Ако ще говорим за графика / звук / гемплей цс:сорс ще ги изяде 1.5 и 1.6 :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply
нека познаяя .. играеш в плей еврокм.нет и не оставяш щита? 1.6 беше яко като нямаше хора ,а не като Mr Black-Ops дето не пуска щита и за т'ва спрях да играя 1.6. 1.5 има повече привърженици. Ако ще говорим за графика / звук / гемплей цс:сорс ще ги изяде 1.5 и 1.6 :)

ми можеш да играеш в сарварите на хеадофф-а като ти пречи щита там тои е забранен, а и по хубаво 1.6 с щит от колкото да ти играя там оня Quake наречен 1.5

Link to comment
Share on other sites

ок ве !

ти казваш че всички играят 1.5 а всички турнири са на 1.6 ??

защо става така !

на мене ми харесва 1.6 повече но има хора които предпочитат 1.5 !

ама според мене и те ще заобикнат 1.6 ,защото е по-яка :)

давам ГЛАС за 1.6 !

Link to comment
Share on other sites

ок ве !

ти казваш че всички играят 1.5 а всички турнири са на 1.6 ??

защо става така !

на мене ми харесва 1.6 повече но има хора които предпочитат 1.5 !

ама според мене и те ще заобикнат 1.6 ,защото е по-яка :)

давам ГЛАС за 1.6 !

Извини ме .. защо турнитите се правят по Warcraft3 TFT ,а не по Warcraft 1 ?! В хедолф даааа само на итали2 ... пречи ми щита , проблем? Там е работата ,че мога да хвана 3-4 дето играят само с щитове в еврокомсия сървар и те да ми играя без ще ги бия.. кво яко ли е кат се набутат 12 контри сичко с щит? Да ти имам реалността... 5.1 не го дупчи тоя щит.. аз го стрелям в гърба ,но нее той нали има щит.. Да ви питам аз вас кат' ми думате такиз' нИщицЪ за турнири ,да знаЙти ,че там е зЪбрЪнен ? АйдИ със здравИ дЪ си ползвУВАТЕ щитО.

Link to comment
Share on other sites

Dosta razbirachi se izvydiha tyka za tfa iskam da ostavq mnenie koeto verny a koito ne e syglasen - "Istinata Boli :bgrin: "

 

1.Razlikata mejdu 1.5 i 1.6 e Adski Ogromna

2.Vsichki svetovno izvestni geimyri predpo4ita CS1.6 pred CS:S

3.Otnosno shtita - emi ako imashe malko umni hora da izkliu4at shtita ot menu-to nqmashe da ima problemi ama sq izvinqvaite mnogo - vlezte v m3x:warxraft & respawn eto vi IP()i si kupete shtit - shte si kupite ama ne neska

4.Vsi4ko igraqt CS1.5 sa samo v taka nare4eniq masak - sa lameri (masak - server v koito "Igra4ite" zadyrjat i prafat nqkfi smisleni Headshot-i , Flash-vat te ei taka kogato trqq i ne trqq bluskat se - za Walk da ne govorim i t.n ima oshte 354654654654 pri4ini koito me karat nikoga da ne vlizam tam!)

5.Blagodarq za vnimanieto koito e mnogo nadyhan da play da pishe - 5vs5 s udovolstfie! :rolleyes:

 

IP-to na m3x-a :195.214.255.184:27015

Link to comment
Share on other sites

Аз пък давам глас за Source , 1.5 да ляга да спи :lol: изобщо не може да се сравнява нито 1.6 нито 1.5 със Source просто невероятна игра ... някой пита за ботове ... има си вградени в играта пускат се с команда bot_add съответно терористи или контри .

Link to comment
Share on other sites

CS1.6 i CS SOURCE RULEZZZZ shoto sa super po realisti4ni ot cs1.5 bati dyrvenata grafika deto vadi tva 1.5

Kakvo tyrsi geimyra-Hubava grafika i udoben engine=CS 1.6 CS SOURCE

Kakvo mrazi edin geimyr-Shibana grafika(primerno tova 4e kryvta e kvadratna :) ) i typ engine (primer hlyzgat se basi horata)=CS 1.5

 

RESHENIE:

 

 

CS 1.5 SUXX ve4e e ostarqla za novite pokoleniq pc-ta syjalqvam

 

 

p.p.

A tva za botovete na CS SOURCE te sa vgradeni we pich pishesh samo "bot_add"

Link to comment
Share on other sites

Значи с един приятел искаме да поиграем малко CS 1.6, но постоянно ни вади един и същи проблем- LAN servers are restricted for local users (class C) или нещо подобно... Той е на ЕК, а аз на Гигабит. Моля за съвети и предложения

Link to comment
Share on other sites

Значи с един приятел искаме да поиграем малко CS 1.6, но постоянно ни вади един и същи проблем- LAN servers are restricted for local users (class C) или нещо подобно... Той е на ЕК, а аз на Гигабит. Моля за съвети и предложения

 

Ако не се лъжа иска ъпдейт , но не знам откъде да го намериш :( ... ама ако искате да играете 1 на 1 би трябвало да стане ... освен ако единия от вас е с ъпдейт , а другия не е .

Link to comment
Share on other sites

Ако не се лъжа иска ъпдейт , но не знам откъде да го намериш  :(  ... ама ако искате да играете 1 на 1 би трябвало да стане ... освен ако единия от вас е с ъпдейт , а другия не е .

http://play.evrocom.net/dl/half-life/cs/v1...h_full_V18B.exe и двамата сме с това

Link to comment
Share on other sites

Значи с един приятел искаме да поиграем малко CS 1.6, но постоянно ни вади един и същи проблем- LAN servers are restricted for local users (class C) или нещо подобно... Той е на ЕК, а аз на Гигабит. Моля за съвети и предложения

Това клас Ц означава че сарвара е локален, и не може да играете. Имаше един пич от мирката дето правече сарвара да не е локален и трябжа да го питам как точно става номера, но пак като стане нелокален а интерент сарвар и влезнат повече от 3-ма човека и пинг-а става 300-400. За тва на 1.6 има специални ип-та който се наемат за месец и се оправляват с Ркон. За да си наемеш едно такова ип струва някаде 15-25 лева на месец.

Link to comment
Share on other sites

Nqma taka da stane vishte ako trqbva da ste na edin net parvo a posle trqbva da si vidite ip-adresite ili sha zapo4vat s 212 ili s 217 pri pologenie 4e i na 2mata igra4i sa ednakvi na4i sha stane ama trqq mai i da plashtat ednakvo po4ti 100 procenta sigoren sam 4e zatva pokazva class C :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...