Jump to content
BulForum.com

X6 eXperience


INCINERATOR

Recommended Posts

Дадоха ни да покараме една Х6ца за 1 ден. В началото бях малко скептичен към тази кола, че ще има разлика спрямо Х5. Но още с качването имаш чувството, че си в "нещо по-спортно". Някак си те предразполага да се чувстваш в спортно купе вместо в джип както е при Х5.

 

Като возия разликата не е голяма може би има малка разлика в полза на Х6 за по-спортното чувство.

 

 

Точно тоя екземпляр беше с 3.0д двигателя и всички възможни екстри за модела. Само да споделя, че масажът на предните седалки е много приятно занимание :) Другото интересно нещо което Х5 го няма(поне нашето го няма, другите не знам) е мониторчето за мощноста на колелата в реално време. Доста интересно е да гледаш във всеки един момент колко сцепление има всяко колело.

 

За седенето отзад... аз съм висок 1,90+ и смея да кажа, че отзад става за пътуване на дълги разстояния.

 

Другото което винаги съм се чудел е на багажникът на Х6... той не просто е голям, ами е огромен. Даже има "скривалище" в което можете да скриете цяло агне или поне ако искате можете да наврете 20 цолова джанта.

 

Единственото нещо което не ми харесва в тази кола е шибедахът. Твърде е малък и седи грозно, но няма как да е по-голям...

 

 

Ето малко снимки, съжелявам за качеството, но ми е влезнало прах в камерата на телефона.

 

 

dsc00350f.th.jpg

dsc00349j.th.jpg

dsc00348zwj.th.jpg

dsc00347p.th.jpg

dsc00346e.th.jpg

dsc00345.th.jpg

 

 

 

P.S. Цветът на живо е много красив. Рядко се срещат Х6ците с този цвят.

 

P.S. Жалко, че за момента няма как да допълним гаража с едно такова добиче, нищо че офертата беше "ужасно грозна".

Link to comment
Share on other sites

Разкажи още дееее , какво се измъкваш само с 6-7 реда :laughing:

 

Аз пък изобщо не тача някакви си мониторчета , лсд дисплейчета и всички други работи отклоняващи ми вниманието от пътя , даже ако имаше начин и телефона нямаше да дигам , ама пустото хендсфрии изранява ми се ушната мида и го за*бах накрая . Агресивна е колицата , само дето продължавам да си мисля че джипките са за тея хора дето живеят на високо в балкана и се налага малко офроуд за да слязат в града ... или пък за тея със по над 10-20 декара обработваема земя , за да може да минава и през тръни и през гьолове ... всичкото джип дето се кара в града без да се ползва по предназначение "завещано" от прародителите му , си е чиста проба гъзария и тузарщина според мен :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Тузарщина или не, Х6 М 550 к.с. :) с едни асфалтови гуми и забравяш за всякакви камъни, калища и прочие :) А този цвят как го водят по каталог?

Link to comment
Share on other sites

Тузарщина или не, Х6 М 550 к.с. :) с едни асфалтови гуми и забравяш за всякакви камъни, калища и прочие :) А този цвят как го водят по каталог?

 

 

Mineral Silver се води цвета.

 

Х6 5.0 си има достатъчно добър звук, не ми се мисли какъв ще е на X6 M

 

 

Pazu, той дисплея не отклонява много вниманието, той се намира под километража.

 

 

Другото интересно в тази кола беше head-up display-a. Доста е странно в началото като гледаш разни цифрички на предното стъкло, но после като се качих на моята кола много ми липсваха.

 

 

Абе в БГ си е практично....то карането по пътищата ни си е чисто офроуд преживяване.

 

Което ме подсеща, че трябва да ида да ми сменят опорите за крик под праговете.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...