Jump to content
BulForum.com

VOLVO


muggsy

Recommended Posts

Предполагам, че от този сайт сме малко притежателите на ВОЛВО.

Аз съм представител на "ВОЛВО-Клуб БЪЛГАРИЯ" за ПЛОВДИВ и региона.

Ако има съмишленици сред Вас или Ви интересува нещо, свързано с ВОЛВО - Моля заповядайте на

Официалният ни сайт :

ВОЛВО-КЛУБ Там сме много :D

моят емайл за контакт е: v40fen@abv.bg

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Трябват ми Врътки за парното на В40 - 98г.

Писал съм в форума на Волво но без отговор вече седмица.

Та ме интересува дали въобще някъде в Пловдив (или региона) могат да се намерят нови.

Говориха ми за някакъв човек в софия който внасял неща за волва... ама за 2 врътки специално до София не ми се разкарва.. (като се отвори работа може и да ида) Та ме интересува и дали може да се поръчат евентуално от някъде. и колко ще струват.

Link to comment
Share on other sites

Трябват ми Врътки за парното на В40 - 98г.

Писал съм в форума на Волво но без отговор вече седмица.

Та ме интересува дали въобще някъде в Пловдив (или региона) могат да се намерят нови.

Говориха ми за някакъв човек в софия който внасял неща за волва... ама за 2 врътки специално до София не ми се разкарва.. (като се отвори работа може и да ида) Та ме интересува и дали може да се поръчат евентуално от някъде. и колко ще струват.

 

Провери в ebay.com

попита ли и в Мото Пфое, а в ЕВРО 07?

Link to comment
Share on other sites

В Е-bay няма такива каквито трябват. В мото-Фое на баща ми са му казали доставка от чужбина (40лв) едната. а каде е това ЕВРО 07 ?? Щото оня ден пообиколихме половината и повече град и не си спомням дали сме минали оттам. Във повечето магазини кадето влизахме и имаше обопзначение на волво... имаха само Емблемите или Чистачки... направо ме убиха.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...