Jump to content
BulForum.com

Най-яката програма за WEB дизайн


g07h

Recommended Posts

HTML не е труден! За няма и седмица и можеш вече да правиш всичко което прави Dream Weaver-a с HTML :). Верно е че имат и други приложения тия Уеб Едитори, но не мисля че са са кой знае кво. В краен случай си помагай или с Dream Weaver или с Front Page примерно..

Link to comment
Share on other sites

Свали си Dreamweaver MX / 2004, но не и версия 4. Разликата е голяма и работата с МХ е много по-удобна и бърза.

Това е най-доброто.

А това за Нотепад не го слушай, действително HTML не е труден и бързо се учи, но производителността на Нотепад никога не може да е същата като тази с Dreamweaver. Доста рядко ще тръгнеш да правиш таблици директно в HTML (въпреки че е много лесно), като се има предвид че с Дрийма ги правиш в пъти по-бързо, МНОГО по-бързо променяш атрибути на клетки например, представи си да промениш атрибут на точно определена колона от голяма таблица, в Нотепад ще си играеш не знам колко, в Дрийма маркираш колоната и правиш промяната. Това е само малък пример, разбира се с кода можеш да работиш и в Dreamweaver, така че приказките за Нотепад са почти смешни. Който иска да се прави на майстор за себе си, тръгва и прави всичко в Нотепад, който гони срокове и качество (по-малко грешки, които в Нотепад неизменно се допускат повече), работи с Dreamweaver и разбира се накрая почти винаги се налага да се пипне в кода за да се пооптимизира това онова. :punk

Link to comment
Share on other sites

Svalix si MX2004.te v papkata v warez-a ima6e mnogo failove svalix si4ki ama MX 2004 ne moje da upgreidne>puskam dwmx2004_701update_en.exe i mi pi6e MX ne e nameran,a pak my pokazvam kade e :pirate

HomeSite+ 5.5 Installer.exe ne moje da se instalne :(

Link to comment
Share on other sites

Най- яката програма за уеб дизайн без съмнение е Флаш. Никоя друга не може да се мери с нейните възможности. Недостатъка е, че сайта може да стане малко тежък. Дриймуевър на мен не ми харесва.

Link to comment
Share on other sites

Аз специално ползвам AceHTML5(сега минах на 6,ама е още бета).

Програмата е многофункционална,лека,правят се хубави сайтове,научаваш ХТМЛ,не смяташ много.

 

Но всеки си има предпочитания :)

А най-доброто наистина е NotePad :punk

Link to comment
Share on other sites

Какво значи най-яката ?!?!?

Да научи кода вместо теб ... или сама да си направи FLASH-a ... или да събуди у теб естетиката ... ?

Според мен трябва да започнеш с основите ... а основите винаги са с разширение .pdf или .doc. След това сам ще намериш най-доброто за себе си ...

Така че дерзай и успех !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ами има стотици програми, но все пак уточни за кой език ти трябва HTML,Java Script,CSS,PHP..

А има и такива които сами генерират кода (като при посочените от теб:) )

Както са казали хората "задай точен въпрос, за да получиш точен отговор" :P

Link to comment
Share on other sites

Че ти изключваш две от най-разпространените и определено една от най-добрите в тази област. Може би искаш безплатна програма?!

А иначе CoffeeCup HTML, AceHTML, Notepad, TextPad, UltraEdit (последните 3 са текстови, като последните две ти оцветяват кода).

Има прекалено много програми за това, конкретизирай. А и има тема точно по тоя въпрос, в търсачката.

Link to comment
Share on other sites

За улеснение - днес се ровичках нещо из нета и ми изскочи една програмка - HTMLtexted 1.0 - изцяло на български.Много красива и опростена,с всички възможни екстри.Но е демо.И на всичкото отогре trial.В download.bg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Svalih si Namo Web Editor (5.5 mislq) no mi iska nqkuv serial i CD license key :angry: moje li nqkoi da mi kaje ot kade da si go namera ili da mi dade nqkuv link

(provah da namerq neshto s google-a ama tam ne sa verni a).Strannoto e 4e serial key-a trqbva da sudurja 14 cifri a navsqkude kudeto tursq sa s po 12. :cry

PLS HELP

Link to comment
Share on other sites

Svalih si Namo Web Editor (5.5 mislq) no mi iska nqkuv serial i CD license key :angry: moje li nqkoi da mi kaje ot kade da si go namera ili da mi dade nqkuv link

(provah da namerq neshto s google-a ama tam ne sa verni a).Strannoto e 4e serial key-a trqbva da sudurja 14 cifri a navsqkude kudeto tursq sa s po 12. :cry

PLS HELP

 

Влез ТУК и ще забравиш за въпроси като този! :beerchug

Най-доло е за 5.5.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...