Jump to content
BulForum.com

lazerna epilaciq kade i kolko ?


zlobil

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

ami neznam az sq namerix tuka v google nqkvi ama tam pa cenite sa ebati za 1-10mm radius - 30kinta

 

to ako e 200 lv na seans za cqloto cqlo i s 2-3 seansa si4ko iz4ezne 6te e perfektno ama siguren da si .....a i davat li nqkva garanciq 4e posle nqma da ima pak i da stane taka 4e vse 1 sam dal 100 pati pove4e otkolkoto s kola maska.... ?

Link to comment
Share on other sites

batka mai garanciqta be6e nqkolko meceka kam 3-4 ama nesam siguren

 

nai6 ko wzemi edin programka tam mai ima6e obqwa na tiq deto ti wikam w nowotela :ph34r:

 

to trqbwa pita6 na mqsto ako iska6 wratni se wo nowotela i tam direkno zapita6

kolko za kolko i kak B)

Link to comment
Share on other sites

Фотоепилация Енигма

032/967696

 

рекламата съм я чул по радиото и съм записал телефона, но не съм звънял да разпитвам. провери ги ти и после да разкажеш.

Link to comment
Share on other sites

ми естествено че може батка иди до нещо което излъчва яко радияция и няма имаш косми базик :)

 

ми чесно казано има траино иначе освен горния начин друг няма за вечно обескосмяване

Link to comment
Share on other sites

като си направиш 3-4 сеанса и космите ти изчезват за около 5 години

така е казала една козметичка на мой приятел

slu4aino ne6to ceni4ki da znae6 na 1 seans da kajem ?

 

... или до следващия цикъл :P  :rolleyes:

 

:D

ae s epilator e super dovolno kara po 2 sedmici pone pri men,no az ne sum mn kosmat;)pP

da ama bolkata e ujasna .... predpo4itam da dam pari i kakto kazva pi4a 5 godini (makar 4e se samnqvam da e tolkova) da ne se zanimavam

Link to comment
Share on other sites

ами високи са цените ... говореше ми нещо за 600-700лв на сеанс и като си направиш един държи около 2 месеца след тва си праиш пак и така 3-4 пъти и след това вече около 5 години няма да имаш :)

 

нещо такова ми обясни че му е казала оная

Link to comment
Share on other sites

Преди имаше едно такова студио близо до Новотела,но го затвориха по простата причина,че беше МНОГО скъпо (поне за нас,пловдивчаните).Цената обаче си заслужаваше(за този вид процедури) - беше най-съвършената епилация и излизаше доста повечко от 600 кинта - мога да ти кажа приблизителна цена - 1800-2000 лв. всички процедури (6,през два месеца се прави всяка) САМО за краката!!! Даваха "доживотна гаранция" след всичките процедури,но това не е вярно - след време пак излизат!

Аз на твое място бих се отказал специално за споменатия от мен вариант,но като се има предвид,че той е най-добрият и не продължава повече от няколко години ... :)

Link to comment
Share on other sites

В едно списание четох някъде по 10 Евро на сеанс за под мишниците. Нужни са 5-6 сеанса, премахването е за около 4-5 години, мах 6г.

За триъгълник беше 20 Евро. :bgrin: По тези женските списания за красота има 100%. Просто намери от някъде, дори и да е старо. Звънни тук там и ни уведоми какво е положението де. :P

Link to comment
Share on other sites

а бе ако изкарвах по 1000 на седмица нямаше да ми се виждат пари за глупости :)

ама наистина не е за всеки...но все пак е нова технология,а всичко ново е скъпо :) така че след някоя друга година ... може би :Р

Link to comment
Share on other sites

Ами скъпо е, определено не е за всеки ;) На мен лично ми се струват пари за глупости, купи си един епилатор и пак няма да ти растат много много

 

epilator :blink: tva e baxti bolkata predpo4itam kola maskata 1000pati

а бе ако изкарвах по 1000 на седмица нямаше да ми се виждат пари за глупости :)

ама наистина не е за всеки...но все пак е нова технология,а всичко ново е скъпо :) така че след някоя друга година ... може би :Р

 

da i az moje bi sled nqkoq druga godina kogato si4ki proceduri stanat ob6to 200lv ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...