Jump to content
BulForum.com

Помощ относно rent a car в София


mitak1984

Recommended Posts

Здравейте,

 

в София има 1000 фирми за rent a car, но понеже никога не съм се възползвал от подобен тип услуга питам вас.

 

Някой може ли да ми препоръча нещо и да ми даде малко подробности, как се случва самото вземане на автомобила.

 

Имам набелязани няколко фирми, които произволно намерих в нета, но по-добре питай патило - както се споменава в поговорката.

 

Ще се радвам на всякакви отговори, тъй като ми е спешно.

 

Поздрави!

Link to comment
Share on other sites

Ами няма нищо страшно в рент а кара :) аз съм го ползвала и то успешно...

 

Именно чрез интернет съм си намирала фирмите, като повечето се намират на аерогарата.

 

Разбира се, цените не са ниски, но няма кой да ти даде кола да си "дрънкаш" безплатно.

 

Прави се оглед с човек от фирмата, протоколира се и се плаща, няма нищо сложно.

 

Дано съм била полезна, а ако има нещо друго питай.

Link to comment
Share on other sites

Наборке аз знам как да си намеря фирма :))) все пак има 1000 фирми за rent a car в България!

 

Просто исках да питам как стоят нещата, няма значение де тъй като се оказа, че има още малко време, докато я взема.

 

Нищо лично, просто ти казвам, че нещата са малко по-особени ти ги знаеш, а аз не.

 

Жива и здрава ... мерси за отговора!

Немрих фирма на име irent.bg и мога да кажа, че съм адски доволен от услугите й. Препоръчвам на всеки!

P.S. - темата може да бъде заключена!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

За да не отварям нова тема, пиша в темата на колегата. Предложете ми фирма за коли под наем в Пловдив и каква е цената на наема на автомобил? Също така ме интересува дали има избор на икономични горива, в смисъл газ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...