Jump to content
BulForum.com

На w00x-а превозното средство с четири колелета (НА W00X-A АЛФАТА)


Psihara^^

Recommended Posts

  • Replies 808
  • Created
  • Last Reply

Липсата на вкус е право на всеки.

 

Искаш да кажеш различния вкус...малък си още, та затова така приказваш - ще те видя след 20 години, когато модата се измести кой знае къде, как ще си търсиш днешните тумбести купета... :zzz

 

@Midex: 210km/h

 

И аз веднъж пробвах моята на път към Виденовото село, дето все не мога да му уцеля името - пак на празна от коли магистрала и пак за около минута, докарах я докъм 240 и по километраж, и по GPS, но бях сам и едва после се усетих, че съм го направил с тесните зимни гуми/джанти (195х65х15), които още не бях сменил...и които на всичкото отгоре бяха със скоростен индекс до 190, добре че се сетих за това чак после, иначе никога нямаше да опитам дори и без грам кола около мене.

Link to comment
Share on other sites

Липсата на вкус е право на всеки.

Това го прочетох като "липсата на вукс" и ме напуши як смях. Верно в петък се случват странни работи. :lol:

 

По темата, тук по нашия край алфи не се продават, ама май имат желание да почнат с 4С, които се правят в завода на Мазерати в Модена. :)

Link to comment
Share on other sites

И аз веднъж пробвах моята на път към Виденовото село, дето все не мога да му уцеля името - пак на празна от коли магистрала и пак за около минута, докарах я докъм 240 и по километраж, и по GPS, но бях сам и едва после се усетих, че съм го направил с тесните зимни гуми/джанти (195х65х15), които още не бях сменил...и които на всичкото отгоре бяха със скоростен индекс до 190, добре че се сетих за това чак после, иначе никога нямаше да опитам дори и без грам кола около мене.

 

Моята я пише 210 по спецификация, но аз я видях, че не може да вдигне още много.

Link to comment
Share on other sites

 

Липсата на вкус е право на всеки.

 

 

 

Искаш да кажеш различния вкус...малък си още, та затова така приказваш - ще те видя след 20 години, когато модата се измести кой знае къде, как ще си търсиш днешните тумбести купета... :zzz

 

 

Аз и ся не искам да карам е36. Искам е28... Ама лафа за чергата важи. Та... нИ позна.

Link to comment
Share on other sites

Успех братле. Тир засичал ли те е с над 140...ама мъжката без мигач, без нищо? Кефите ме. Има темичка в БМВ форум батките колко вдигали. Под 230 няма. После гръка е изрод... Ааааахааа... Нали... _______________________ А да не си помисли, че съм ебахти моралиста. Нямам нищо против карането. Ама максималните скорости с асфалта е БГ, с шоферите у БГ... Мен ми се е случвало няколко пъти към 200 да карам за по няколко минути, винаги разума ми нашепва че не добра идея дори на магистралата новата, дори в малките часове. Нз, мен така ми се струва.

Има ли нужда да обяснявам, че се ебавах с горния пост, който беше ни в клин, ни в ръкав :). Отдавна съм приключил с тия действия, особено след като с 40 енд оувър има опция за година затвор ЕФЕКТИВНО + 4-ри цифрена глоба и т.н и т.н

Link to comment
Share on other sites

Моята я пише 210 по спецификация, но аз я видях, че не може да вдигне още много.

 

То и с моята е същото - докъм 190 набира бързо почти без лаг, след това започва малко да забавя и след 220-230 качва съвсем бавно - не че постоянно карам с такива скорости, говоря за оня случай като ходех към Виден - даже май не изчаках да стигне 240, а около 230-35 като видях с какво темпо върви стрелката едва-едва и след като педалът беше в пода, предвидих, че в най-добрия случай ще докара до 240. Даже в GPS-а се беше запаметил маршрута с междинните и върховата скорости, но вече съм забравил колко точно беше...иначе с широките джанти/гуми с които е излязла заводско (и които са и по-тежки) сигурно ще докара едвам до 230...така си мисля...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...