Jump to content
BulForum.com

Годишен преглед на МПС - къде е най изгодно?


hammar

Recommended Posts

Цените не са ли сходни във всички пунктове? Имам предвид +/- някой лев, за който не си заслужава да търсиш 'евтин' пункт?

Link to comment
Share on other sites

На бул.Южен, до входа на сервиз "Формула" - 35лв. Гледах на Карловско, до бившата Мототехника, една стара жигула с рекламен плакат на тавана - ГТП-20лв., ама къде се прави прегледа, не знам.

Link to comment
Share on other sites

На асеновградско влизаш във пресечката на митницата от там само направо, покрай паркинга за тирове и ще видиш едни халета. Цената през май 2011 беше 25 лв. Би трябвало и сега да е толкова. Дано съм бил полезен

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,колеги, предстои ми преглед та реших да се допитам..

Предварително благодаря!

Само гледай освен стикера за прегледа да ти дадът и разпечатка от прегледа от копютъра иначе може някъде да имаш пробле ми

Link to comment
Share on other sites

Само гледай освен стикера за прегледа да ти дадът и разпечатка от прегледа от копютъра иначе може някъде да имаш пробле ми

Всичко си дават хората там, даже ми правиха и проблем, че не бях взел квитанцията за платен данък :)

Link to comment
Share on other sites

Всичко си дават хората там, даже ми правиха и проблем, че не бях взел квитанцията за платен данък :)

Ама дадоха ли ти разпечатка от прегледа от компютъра където ги вадят

Link to comment
Share on other sites

На мен не ми дадоха.

Ама и това с данъка е пълен леш.

Ако искам ще си го платя сега, ако искам след два месеца. Чак един ми викаше платен данък за 2011...

Link to comment
Share on other sites

А някой знае ли колко време след като ти изтече годишния преглед, трябва да минеш наново? Върти ми се в главата нещо за 1 месец... И ако се окаже че нещо не ти е наред, гориш ли с таксата за прегледа, или те пращат да го оправиш и се явяваш пак, като не плащаш наново такса преглед?

Link to comment
Share on other sites

Не е СЛЕД като ти изтече, а ПРЕДИ да ти изтече.

И годишния преглед е различно нещо от стикера, който получаваш за ИЗПРАВНОСТ на колата.

По твойте думи - гориш. :)

Link to comment
Share on other sites

И ако се окаже че нещо не ти е наред, гориш ли с таксата за прегледа, или те пращат да го оправиш и се явяваш пак, като не плащаш наново такса преглед?

Да не взеха вече да гледат и такива работи :laughing: Защото обикновено гледат имаш ли всички документи и това е...Какви коптори минават преглед не е истина.

Link to comment
Share on other sites

Има и места където не си вкарваш колата за преглед.Даваш големият талон пиеш едно кафе и си готов,може и без колата да отидеш.

Link to comment
Share on other sites

Има и места където не си вкарваш колата за преглед.Даваш големият талон пиеш едно кафе и си готов,може и без колата да отидеш.

И къде са тия места в Пловдив

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Подхващам отново темата защото ми предстои преглед този месец на колата на жената. Миналия правих на моята и много неприятно ме изненадаха с цена за преглед 40 лв. и то на място където миналата година беше сравнително евтино.Та ако някой има актуално инфо за цени на определени места в Пловдив,а и като цяло къде се минава по лесно.

Ще започна аз-прегледа на моята кола миналия месец го направих в сервиз Мираж на Кукленско шосе зад Еконта-а. Цена 40 лв.+подарък ароматизатор. Всякакви проверки и измервания,камери.... - много спекана работа и то в ден в който имаха много работа. Нищо общо с този от миналата година.

Link to comment
Share on other sites

Ако може да споделите къде може да се мине без квитанция за платен данък,че ми представлява голяма трудност,ако въобще са останали такива места де. :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Може ли актуална информация за сервизи/цени ако някой е минавал скоро, че трябва да мина до края на месеца.. Мерси :)

Link to comment
Share on other sites

Аз ходих на пункта в нивата от ляво на пазарджишко шосе след лукойла. 35 лв леки, за камиончето ми 45

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...