Jump to content
BulForum.com

Френско първенство


Botev1912

Recommended Posts

Симаптизирам на симпатичните отбори. От няколко години съм фен на Сошо, а на Лион малко по-отдавна. Тази година например Рен ми правят добро впечатление.

Link to comment
Share on other sites

Не сам фен на Франция и на Френския футбол в частност.Не знам защо може би ми се е набило в главата но не ми са приятни тия французи

Link to comment
Share on other sites

Само Лион!! :wub: Това според мен е най-якия отбор от франция :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм за "канарчетата" от Нант, ама са много слабички в момента горкичките:)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм за ПСЖ заради един приятел, който често ходеше до Франция...той ходеше до Нант обаче обичаше ПСЖ и аз така...заради него...

Link to comment
Share on other sites

Хаха интересни постове,аз съм за Лион и Монако,да a аз съм за Левски и ЦСКА :tongue

 

А иначе по темата,от малък съм за Бордо,тогава имаха страхотен отбор:Вилотр,Дюгари,Раме,Живет и още много много страхотни играчи...сега са в кризичка но са ми любим отобор от Франция :P :love

Link to comment
Share on other sites

Брех как всички сте за Лион...да ви бях питал преди 5 години като още нямаха нито една титла... Обаче случиха копелетата (никога не съм ги харесвал) на тренер. Пол Льо Гуен беше част от един голям отбор на ПСЖ и явно е насъбрал добър опит.

Link to comment
Share on other sites

Брех как всички сте за Лион...да ви бях питал преди 5 години като още нямаха нито една титла... Обаче случиха копелетата (никога не съм ги харесвал) на тренер. Пол Льо Гуен беше част от един голям отбор на ПСЖ и явно е насъбрал добър опит.

 

 

Бих казъл че Лион ги направи Жак Сантини,когато той взе отбора,беше средно отборче от средата на таблицата,когато ги пое,направи един страхотен отбор,взе първата титла и така Лион стана един от гигантите,а сега Льо Гуен също е много добър тренер :P,но и аз никога не съм ги харесвал :)

Link to comment
Share on other sites

Абе чак средно отборче не са били, но и чак за титла не са си мислили...а вижте ги сега... Евала им правя разбира се и все пак се надявам да се спрат малко, щото вече много стана.

Link to comment
Share on other sites

Az ot edno vreme sam si za Nant,kogato stanaha shampioni samo s edna zaguba ot drugiqt mi lubim otbor Strasbourg.....No naposledak kato stil na igra simpatiziram na Lyon....

Link to comment
Share on other sites

Аз съм си за Оксер от едно време..особено като Cisse играеше..аз в последно време харесвам и Лил..много са ми симпатични.Но определено Оксер са номер 1. :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Я, някой да ми обясни какви бяха тия изненада във Франция този кръг. Три 2ки на Аячо, Каен и Нант ?Малко съмнителни са тези мачове.Осеобено Ница-Каен 0-1 :)

Link to comment
Share on other sites

Марсилия - Аячо 1:2 е още по-изненадващо...

 

Ох красота - Лион - ПСЖ 0:1

Не че няма пак Лион да са шампиони, но ПСЖ първят напред след като го махнаха ония боклук Халилходжич.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Нант и това е...Нант-Лион 2-2 като "канарчетата" испуснаха победата...от там нататък незнам какво са направили другите си мачове...НО отбора на Нант имаше един футболист който беше за мен N1 това е не кой да е а сами Pierre-Yeves André!

Спомням си шампионският сезон на Нант,а на следващата година беше много забавно,на полусезона Последни в класирането във Франция,НО във Шампионската лига мачкаха :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Нант и това е...Нант-Лион 2-2 като "канарчетата" испуснаха победата...от там нататък незнам какво са направили другите си мачове...НО отбора на Нант имаше един футболист който беше за мен N1 това е не кой да е а сами Pierre-Yeves André!

Спомням си шампионският сезон на Нант,а на следващата година беше много забавно,на полусезона Последни в класирането във Франция,НО във Шампионската лига мачкаха  :D  :D  :D  :D  :D

Абе, и аз си го спомням,ама тая година вървим към изпадане май:)

Ужас, супер нещастие, Нант са с единият крак изпаднали след вчерашните мачове :cry (някои от тях доста съмнителни, а после мрънкаме, че само в Бг борещите се за изпадане бият последните кръгове наред).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...