Jump to content
BulForum.com

Docs Requests


Recommended Posts

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Не съм сигурен това за тук ли е, но ако може някой да качи диск с много шрифтове, че ми трябва спешно ! :(

На рар-чета или на .bin

10x!

Link to comment
Share on other sites

George Orwell — 1984

 

Някои има ли тази книга.

 

Ама и нашите издателсвта са много тъпи, сега ще пускат The big brother а те още се услушват и не я преиздават.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ако някой разполага с някакви материали по Физика II в електронен вариант ще му бъда много благодарен ако ми ги предостави. Става вапрос за Техническия университет, ще почерпя :)

Link to comment
Share on other sites

Пичове искам да питам някой да знае случайно къде мога да си изтегля книга за Alias MAYA ама да е за версия 5.0 или 6.0 . Аз търсих много ама намерих само за 4.0 :(((

Предварително благодаря

Link to comment
Share on other sites

търся книги в електронен формат за програмиране на SHADER-i... DirectX и OpenGL

 

конкретно книгите ShaderX, Shaderx2, ShaderX3.... и т.н.

 

а също книгите на LaMothe за 3D

 

и всякакви други книги за графика - real-time и не-real-time, чисто теоретични книги, книги за програмиране на CAD, etc...

 

на този сайт има някои неща и вече съм ги свалил... други препоръки? откъде могат да се намерят?

Link to comment
Share on other sites

:bgrin: Tursq nai-noviq ukazatel na plovdiv kato textov fail ako moje za da tarsq samo po nomera ako nqkoi moje da mi pomogne da pi6e :confused

 

Бях писал подобна програма, можеш да я видиш тук. Но за съжаление БД е стара от преди 5 години някъде.

По едно време се бяхме решили да сваляме със скриптовете новата но си останахме само със мерака.

Но все пак погледни тази може да ти свърши работа. Можеш да търсиш по номер, име, адрес...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...