Jump to content
BulForum.com

Music Requests


Recommended Posts

Това е тема, в която можете да пишете ако търсите дадена песен, албум и т.н. От този момент всички requestи извън тази тема ще бъдат затваряни, а авторите им warn-вани (по 20%).

 

curidge каза: :)

 

Отсега нататък, всеки един рикуест трябва да бъде поискан точно и конкретно. Какво ознавача това ? Означава, че трябва да се пише името и песента/албума на състава/певеца/блабла. Без разни поустове от сорта на "Ония чух една песен дето се пееше тарарара. Как се казва?". Та, всичко трябва да е поискано както си му е реда. Да има някакъв ред. Ясно !!! :D

 

Съжалявам, че изтрих поустовете на повечето юзъри, но просто почваме отначало и всичко трябва да е шест. Нов топик, нов късмет :) . Моля запишете вашите рикуести отново. Благодаря. Аве, що ви благодаря ве :))

 

EDITED by chicatillo: Също така престанете с репликата "искам нещо", казвайте какво точно искате, все пак ако самите вие не знаете какво искате, аз ли да знам? :P. И още едно нещо. Не пишете рикуест, преди да сте ползвали търсачката, за да сте се убедили, че това, което поръчвате, наистина липсва в базата. Ако поръчате нещо, което го има, 20% warn. Когато решите да се захванете с някой рикуест, задължително post-вайте в темата, за да не се дублираме. После вашият поус ще бъде изтрит от мен или curidge и в request-a ще пише, че е found by еди-кой-си. Това нововъведение е с цел да се избегнат многобройните post-ове, свързани с изпълнението на requesti. Когато всички поръчки от даден поуст са изпълнени, post-а се трие, а линк към качените файлове можете да намерите в темата MP3 Uploadz. Новите правила не се коментират, без мрън, мрън, моля.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Има една песничка,много често я пускат по радио сити и много ме зарибява,ако може някой да е качи:

 

 

Daniel Bedingfield-Wrap My Words Around

 

10x предварително! :) :P

Link to comment
Share on other sites

много ми трябва на Tom Jones-Kiss някай може ли да я ъплоудне в уареза или да даде линк :cry

Link to comment
Share on other sites

трябват ми песните от филма "твърда игра". Ако някои ги има или може да ги намери нека да ги ъплоадне.Ще съм му много задължен :excl:

Link to comment
Share on other sites

aide nqkoi ako moje da ka4i pulnata diskografiq na KALMAH mislq 4e imat samo 2 albuma, 10x predvaritelno

 

ftp://mm.gen.wazzzup.net/3/Kalmah/

 

 

много ми трябва на Tom Jones-Kiss някай може ли да я ъплоудне в уареза или да даде линк :cry

 

http://warez.ru:8080/FTP/MP3z/*TEMP/Tom%20...%20-%20Kiss.mp3

някой я е качил :)

 

Trqbva mi pesen na Jenifer lopez - Waiting for tonight i koito q ima da q prati na mail: stoian88@abv.bg ili da mi prati PM s link otkedeto da q svalq.

 

ftp://mm.gen.wazzzup.net/3/Jennifer%20Lop...r%20Tonight.mp3

Link to comment
Share on other sites

От извесно време търса една песничка - Stabbing Westward - Save Yourself

Ако някой ми я намери ще съм му благодарен...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...