Jump to content
BulForum.com

с каква скорост сваляте торенти???


the___dog

Recommended Posts

с каква скорост сваляте торенти???

Въпроса ми е продиктуван от факта ,че преди(около три месеца ) си стигам до 2MB/s доста често ,когато има достатъчно сийдари. А сега независимо колко сийдара има не може да мине повече от 260KB/s.

Причината да не е в доставчика ggbit или както се нарича вече evrocom LAN или в биткомета и неговите настроики???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Странно щот аз преди няколко дена свалях едно филмче с близо 2MB/s . Иначе с изключение на тоя случай не сам минавал скоро 300К.

Link to comment
Share on other sites

А аз какво да кажа като от една седмица дори и 250кб е недостижима мечта-ако хвана 100-те викам ура.

В момента свалям със скорост между 0,4кб и 20кб. Просто вече полудявам. Незнам на какво се дължи това

Дали само за абонатите на Гигабит е това или на всички. Ако е така в най-скоро време просто ще ги зарежа. Те прекаляват :sayjin

Link to comment
Share on other sites

До 3 МБ ... Момчета минете на по-хубави нет-чета.

За сваляне са добри:

 

Nadejda.net

Megalan

Homelan

Sofiaonline

BOL.BG

 

Тези от приятели ги знам и казват че са много добри. Аз лично съм на надежда.нет но мисля да минавам към Speedy тоя месец щото надежда.нет не поддържат хубав ъплоуд ...

Link to comment
Share on other sites

До 3 МБ ... Момчета минете на по-хубави нет-чета.

За сваляне са добри:

 

Nadejda.net

Megalan

Homelan

Sofiaonline

BOL.BG

 

Тези от приятели ги знам и казват че са много добри. Аз лично съм на надежда.нет но мисля да минавам към Speedy тоя месец щото надежда.нет не поддържат хубав ъплоуд ...

 

ако не си усетил, сигурно 95% от форумистите са от пловдив :)

тук можеш да видиш какви са опциите ;)

Link to comment
Share on other sites

ММ лошо лошо ... Но вижте мтел предлага до 1 МБ връзка за 60 лева на месец :) :P

А Visio ти предлага до 1 Мб за 42 лева на месец + локална свързаност от 100 Mbit/s.Айде умрете от яд :devil

Link to comment
Share on other sites

не зная с каква скорост сваляти, но ако не почнате и да сийдвате след като свалите тракера ще умре...на мен спецеално взе да ми писва да съм си единствен сийдър на торентите, които качвам

Link to comment
Share on other sites

това на кой доставчик е

На Photoshop :D. Това трябва да е няква локална връзка? и аз на визио свалям с по 2-3МB, като има seeder от визио. Иначе от БГ торентите е най-често междъ 170-250, стига и до 300 ама рядко. международни ако фана 40 ша е чудо :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...