Jump to content
BulForum.com

Torrent Stream - Колкото повече, толкова повече... телевизия


plameni

Recommended Posts

Напоследък едно приложение "отхапва" все по-голяма част от интернет трафика (поне моя).
От доста време Sopcast все повече сдава багажа и потребителите на видео стрийминга търсят алтернативи.

Програмата, която на 99.9% при мен замести Sopcast, се казва Torrent Stream.
В основата отново лежи P2P-трафик, затова колкото повече хора гледат, толкова по-стабилно е "приемането".

До скоро се появяваха единични стриймове за някои спортни предавания, но за много кратко време се появиха сайтове с изключително много телевизионни каHали, с перфектно качество.
Ето няколко от тях:

torrent-tv.ru
tuchkatv.ru
www.torent-telik.ru
1torrent.tv
raketa-tv.com

Болшинството каHали са руски или с руски езиков съпровод, но мисля, че особено за почитателите на спорта, това няма да е от голямо значение. Забелязах и няколко български каHала: Ринг, bTV Cinema.
Надявам се, че технологията ще получи още по-голямо разпространение у нас, за да се появят нови наши каHали ...

Притежателите на смарт-телевизори и мултимедийни плеъри трябва да потърсят допълнитена информация как да "обработят" стриймовете, например през HMS за да могат да извадят стрийминга на телевизорите си.

ПП: Много ще се радвам, ако някой публикува стриймове за Mezzo Live HD и iConcerts.

 

ППП: Някой да оправи тъпата проверка в редактора, защото не мога да напиша "каHал" с малко "н" - става "ка*ал" и трябва да използвам латиница.

Link to comment
Share on other sites

Нямам представа какъв проблем има при теб.
При мен е така

 

http://www.youtube.com/watch?v=i1ePKEYCyHs

 

Накъсаното видео е заради възможностите на кепчъра. В действителност върви напълно гладко. 

Във fullscreen режим се вижда, че изображението е HD.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...