Jump to content
BulForum.com

Арена БГ


бат Ицо

Recommended Posts

A на някой направи ли му впечатление какво количество торенти са баннати заради "авторски права"? Бавно и славно май я утрепаха арената... не че я гледам кой знае колко но си беше алтернатива...

В арената аз гледах единствено раздели Филми, и Софтуер. В софтуер качват по един торент на месец, следователно там вече не влизам. Във филми по веднъж на месец-два проверявам за някой нов и интересен X264 HD, но общо взето само замундата остана за мен, и вече влизам почти само там, въпреки че доскоро (докато ъпдейтваха по-често Софтуера) арената ми беше фаворит. Не че и софтуер кой знае колко свалям, просто от интерес а в замундата е оживено откъм торенти, ща не ща. В Замунда и коефициента от години не ми го отчита правилно, сийдвам та се късам, и едвам ми мърда коефициента с някакви 0.2-0.3, а според сметките ми бая повече трябва да мърда. Не знам защо се получава, на различни виндовси и клиенти, затова и не си давам много зор вече да сийдвам баси. Добре че поне допреди 2 години направих що годе свестен коефициент та да подърпвам чат пат тва онва без да се притеснявам че няма да мога да го възстановя.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply
  • 2 months later...

Арена вече посреща потребителите си с това:

Скъпи приятели,

за пореден път нашия сайт е застрашен. Голяма е вероятността в скоро време да бъде проведена поредната атака срещу нас. Ние сме готови и този път да отстояваме правото на всеки за свободно споделяне на информация. Каквото и да се случи ще оцелеем. Каквото и да се случи Вие ще бъдете информирани. Лесния начин е още сега да се присъедините към Facebook групата ни. Чрез нея Вие ще знаете всичко необходимо за да ни откриете отново. Другия начин е да следите мейлите си за съобщения от нас. Не се учудвайте ако някой ден сайта ArenaBG.com не се зареди. Нека това не Ви притеснява. Въпрос на дни или дори часове е да "изгреем" отново. От нова дестинация или ако се наложи с ново име. И така толкова пъти, колкото се налага. За да ни има!

Внимание!!! Поради някои ограничения във Facebook се наложи да създадем нова група. Моля, тези които са се регистрирали вече в старата група да го направят и в новата.

Link to comment
Share on other sites

Арена вече посреща потребителите си с това:

Мне, бъркаш! Току що си се логнах, че и даже си свалям кат пич...

Link to comment
Share on other sites

Мне, бъркаш! Току що си се логнах, че и даже си свалям кат пич...

Той има предвид, че са си сложили това съобщение на началната страница. Според мен това е опит да си популяризират сайта чрез Фейсшит.

Link to comment
Share on other sites

и президента на Америка не може да спре пиратството ,пък кво остава тия нашите с качулките,където влизат с вратата :ghost

 

 

tia nashite sa dosta po opasni ot prezidenta na amerika :D za tiah prava niama butat vratata i tva e zakonno li e ne e li ne im puka i dori da ne e kvo moje da napravish nishto ! :D

Link to comment
Share on other sites

Оф аман....понеже изловиха всички престъпни елементи по целия свят и сега решиха,че е време да бастисат и тракерите.

 

"ГДБОП и МВР досега се справиха с цялата престъпност в "перфектната" ни държава. Пресякоха целия наркотрафик, спряха разпространението на наркотици на улицата сред децата ни, смазаха главата на мафията и организираната престъпност, унищожиха корупцията във вишия държавен апарат, спряха контрабандата, източването на ДДС и трафика на крадени коли и хора през границите. Изобщо справиха се с цялата престъпност в държавата и видиш ли останаха им само торент сърварите." С две думи - всичките бои боядисахме само алената несме...... И на края мисля че няма нищо престъпно в това да изтеглиш някой филм от някъде и то с качество далеч по-лошо от това което ти се предлага на пазара, да го гледаш и след това да го изтриеш, без да прабиш нищо комерсиално с него. Но явно на някои и това му пречи и затова чрез лобита и плащане тук и там ма високо ниво е успял да създаде интерес на винаги имащите право към това което съсипва държавната ни икономика а именно - ТОРЕНТИТЕ.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...