Jump to content
BulForum.com

Colin McRae Rally 2005


Dreamer

Recommended Posts

Mi trqaa da izmislim na koe rally da bade i nqkoi znae li kak stava to4no online qvno 6te trqbva da izpolzvame nqkva programa det da ni svarje v nqkav sarvar sigurno 4rez koeto da simulirame lan-game vrazka ili ne6to takova dea znam q kajete kak stava :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

hamachi се казва програмата;),аз си я дръпнах от download.bg.Нямам претенции за рали,някой да избере едно и почваме.Нека и Krastnik се появи,предполагам ще е навит да играем,а и разбира как се правят нещата

Link to comment
Share on other sites

hamachi се казва програмата;),аз си я дръпнах от download.bg.Нямам претенции за рали,някой да избере едно и почваме.Нека и Krastnik се появи,предполагам ще е навит да играем,а и разбира как се правят нещата

 

 

 

Разбира се, че съм навит и се радвам, че ще поиграем. Значи първо ние като сме всички на евроком би трябвало да играем и без Hamachi-то, защото сме в мрежа, но това не е сигурно и трябва да се изпробва, ако не с хамачито няма проблеми.

 

edit: ако вече сте си инсталирали програмата създал съм мрежа: EGPLOVDIV pass: 46. Можете да се присъдините в нея. Програмата има и чат така че може да се разбираме да караме когато сме онлайн. Очаквам ви с нетърпение :)

Link to comment
Share on other sites

Аз я имам Colin MacRae 2005 и нямах никакви проблеми при инсталирането аз даже не минималните изисквания ги покривам на мен въобще не ми зацепва.Картата ми е 256 mb процесора ми е 2.8 а рама ми е 512.Нямам никви проблеми с играта.Супер е играта :P

Link to comment
Share on other sites

Мисля да се запиша за участие в рали USA,предполагам,че ще съм в края на таблицата,но важно е участието

 

П.С.Започнах да играя с ръчните скорости и верно доста секунди се спестяват на етап

Link to comment
Share on other sites

Мисля да се запиша за участие в рали USA,предполагам,че ще съм в края на таблицата,но важно е участието

 

П.С.Започнах да играя с ръчните скорости и верно доста секунди се спестяват на етап

 

 

 

Добре дошъл си. Няма значение, че ще си към края, а и това не е сигурно де, все пак. От някъде трябва да се започне. Участвай пък ще се види на кое място ще си. Само подай една заявка и си готов. Много добре, че си минал на ръчни и се радвам, че си разбрал колко се печели от тях.

Link to comment
Share on other sites

Имам няколко въпроса-незнайно защо етап 5 и SS на рали USA са ми заключени,всички други ралита са си ок.Как аджеба да ги отключа тея два етапа?

И за ралито в неделя-на heavy или на normal damage се играе?

Link to comment
Share on other sites

Имам няколко въпроса-незнайно защо етап 5 и SS на рали USA са ми заключени,всички други ралита са си ок.Как аджеба да ги отключа тея два етапа?

И за ралито в неделя-на heavy или на normal damage се играе?

 

 

 

Всички ралита се провеждат на Heavy. А относно тези два етапа не мога да ти кажа точно нищо. Пиши за тоя проблем в сайта на колина , на който има линнк малко по-отгоре някой по-точно може да ти каже. Ако някой е навитак да караме карам всяка вечер към 20:00-30. Като изключим днес, защото има мач, иначе съм на линия. снощи дори се събрахме доста хора :) и се получиха интересни гонки.

Link to comment
Share on other sites

А аз,например,може ли да се включа някак си,ако вие вече сте започнали нов сезон?

Ще има ли минуси,ако ви заваря точно по средата да речем? :)

Аз съм много зарибен,искам да цъкам с вас,пичове,ама бих искал само на по-горния въпрос да ми отговорите и ще се навия! :)

А и още нещо...velvet,ти откъде си дръпнал Колина?Щото имаше един рилийз,дето беше прецакан...ти от локалния (gamez.com.tw) ли я свали? :)

Link to comment
Share on other sites

От gamez го дръпнах.Май сложих замених и един файл за езика,а също и пач май.Ама не съм особено сигурен.От тази тема четох какво трябва да сложа.

 

А за ралито май няма проблем да се включиш когато поискаш,но в крайна сметка губиш шанс да вземеш точки.а и като играеш в мрежа си е по-голямо напрежение и е по-добре да се включиш в целия сезон/ако имаш възможност де/

Link to comment
Share on other sites

С огромно удоволствие ще се запиша да поджъткам с вас... :)

Още тази нощ даже ще се запиша... :punk

Link to comment
Share on other sites

Гледам,че от вчера сайтът е долу,а на мейла не съм получил никакво потвърждение за ралито в неделя,защото се записах преди 2 дни-та ако някой има информация какво е положението-да сподели

Link to comment
Share on other sites

Има ли подкарване на 1.1 версията на играта?

@velvet_underground

Успя ли да отключиш всички етапи? Ако си успял кажи по-какъв начин?

Link to comment
Share on other sites

Като се пусна да играя,точно преди да зареди докрай,ме изхвърля и ми дава Send/Dont Send !

Как се оправя тва.Дайте пак линк към ония англ пач

Link to comment
Share on other sites

doc,при мен само 2 етапа на рали USA бяха проблем,но ми пратиха програма за тая цел.Ако искаш пиши в ICQ и ще ти я пратя

 

Kenwood,виж последните няколко страници на темата-има ги линковете

Link to comment
Share on other sites

doc,при мен само 2 етапа на рали USA бяха проблем,но ми пратиха програма за тая цел.Ако искаш пиши в ICQ и ще ти я пратя

 

Kenwood,виж последните няколко страници на темата-има ги линковете

Видях,че ги има обаче не работят линковете.

 

Ето я грешката,която ми дава

4758.jpg

Link to comment
Share on other sites

Абе хора кажете доволни ли сте от вчерашното каране. Какво направихте по-точно, защото не успях да ви видя много много. Само мога да похваля Doc който не го знам кой е дори, но на няколко етапа мисля, че много добре се представи. Айде за другато рали повече.

Link to comment
Share on other sites

Моето представяне беше под всякаква критика.Нямаше етап,на който да не направя по една катастрофа,което ми отне доста секунди :( Но като цяло съм много доволен,че взех участие.Имаше си напрежение,поизпотиха ми се ръцете :D Само знам,че не съм последен :P Надявам се да успея да се подготвя по-добре за рали Финландия/въпреки че го мразя ужасно много/.И дано оправят по-скоро сайта,за да видим и резултатите

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...