Jump to content
BulForum.com

Mp3 player-и


fullbloodfreak

Recommended Posts

Не, но само знам че е китайски (естествено) и ако се вземе от китайски продавач идва с десетина лева по-евтино (май не си заслужава заради по-дългото чакане). С подобен дизайн, пак 8-гигабайтови, дори ги има и още по-евтини. А ако ти се занимава със следене на търгове, дори и такъв 8-гигабайтов има шанс да го вземеш евтино (Time left: 23h 54m 44s / bid: US $0.98 / Shipping: Free).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

Не, но само знам че е китайски (естествено) и ако се вземе от китайски продавач идва с десетина лева по-евтино (май не си заслужава заради по-дългото чакане). С подобен дизайн, пак 8-гигабайтови, дори ги има и още по-евтини. А ако ти се занимава със следене на търгове, дори и такъв 8-гигабайтов има шанс да го вземеш евтино (Time left: 23h 54m 44s / bid: US $0.98 / Shipping: Free).

 

мисълта ми беше ... ако някой притежава/ползва такъв, да каже как е ... да не се скапва след 4-5 мес. ползване :))))

щото аз на търгове съм завардил "марковите", ама много вдигат цените и нещо за сега не мога да хвана някоя рибка(в интерес на истината преди 2 дни изпуснах един, който замина на 0,99 паунда; май беше някакъв филипс 8гб).

 

честно да ти кажа, ако ще взимам replica, по-добре да взема такова с бутони, защото вероятността тоя touch screen на "китайчето" да се прецака е по-голяма, отколкото бутоните на "китайчето".

Link to comment
Share on other sites

Да, знам че търсиш притежател на такъв, но ако случайно има, може би ще се обади. А към марковите винаги има интерес и затова е трудно да ги хванеш на ниска цена.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x unpinned this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...