Jump to content
BulForum.com

Кецове


SnoopDogg

Recommended Posts

az мноо си се кефя на моите ADIO не са мръднали

само дето малко светли ги зех и ми се налада да ги пера

иначе като модел рулират

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Лице,вземи смени дилъра,сеш' ли се,че темата е пусната миналата година по това време.Вземи си купи АдиБас и радвай

Link to comment
Share on other sites

аз сега съм с кецове глобе-145 лв от 18g-shop...много са хубави а и са едни от новите модели!

 

бтв:откаде мога да си зема кецове "ADIDAS" тарсих но не намерих,ако някои знае откаде да казва(магазин в пловдив :))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ми аз иам на глобе кецоже4ени сас 4ержено и отзад е с конци ръкописни изписано глобе мн са яки 120 кинта са от 18г ама ся маъ те имат намаление стот са стар модел от преди 3 месеца някаде нз тряа да прожери6 и да си хреса6 някжи дет наистина та кефат

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Няма по здрави от мания - по скоро подметката ша се изтърка до дупка от ходене отколкото да се скъсат...

 

нещо такова се получи при мен :D

Link to comment
Share on other sites

На Мания им е най-гадно точно подметката.Колкото и Мании да съм имал до сега карам около 1 месец с тях и вече отдолу ми се показва чорапа...

Link to comment
Share on other sites

прав си,и аз имам Мания и се цепят около пръстите,но най съм доволен от онези платняните Мат Стар,вярно,грозни са,но ми скриха шапката издържаха повече от половин година на редовен крос,ходене на фитнес,бягане на пътека и тежка физическа работа с много километри ходене на ден

Link to comment
Share on other sites

вече карам половин година с едни булдозер.Играл съм футбол,хек,бягал съм по сякав терен,до половината са влизали в локви и са още в перфектно състояние.Много съм доволен от тях.Струван 46 лева :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

2 чифта на globe съм сменил, първия е на 2-3 лета горкият обаче за дворни и полеви условия върши много прекрасна ралта! иначе ся съм обадил адидаски и бях мн доволен до преди 2 седмици като им видях сметката на сгъвката точно.. ся се търси ново попълнение - конвърс или пак адидаски.

колкото до глобе, адио и т.н. - прекрасни обувки, удобни, айляк, обаче един голям недостатък - както всички кецове и те се порят точно на свивката, особено кожените..

Взимайте, няя да сгрешите, но просто клякайте по-малко :laughing: :laughing: :punk

Link to comment
Share on other sites

аз карам с Globe CT4 про модел зех ги за 50 намалени вече почти една година подметките са малко изтъркани ама обувките са бетон да чукна на дърво

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Adio са едни от най-добрите според мен нося ги вече 2 години и не са мръднали а съм минала през доста марки.

Link to comment
Share on other sites

Да наистина са яки ама мноо пари бе мамка му.Наще нещат да ми дадат 100 кинта за обувки.Викам му на баща ми:Тате дай ми пари за обувки верно че са 100 лева ама ще ги нося 2 години без да мръднат..

А бащата вика:100 ЛЕВА ЗА ОБУВКИ!!!Ти вред ли си бе аз хода с обувки за 25 лева ти за 100 искаш.

И така от 2 години си карам с разни Runners i Buldozer :P :P

Link to comment
Share on other sites

В България качват цената в най-добрия случай 2но... ако сте разглеждали сайтове от който може да си поръчаш кецове ще видите че те са по 50-60$ тва е далеч от 150 лева...

Link to comment
Share on other sites

Виж сеа сериозно много ми се иска да нося маркови кецове но наще няма да ми дадат 60 ЛЕВА камо ли 60$.Виж една тениска Адио, Ванс, Анимал многа да си позволя щото са по 20 лева.Но кецовете просто са твърде солени и затова ще си карам на български...Докато почна работа и си зема маркови със заплатата :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

А пък аз трябваше да си излея мъката :cry :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...