Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

да ама пишело 2006 :D и един мой приятел го видял

 

:blink: :angry1 :argue

 

Вече започвам да се чудя дали има смисъл да се чака до април.БТК настъпват яко и мисля,че без warez-и а само с торенти до година-две ще превземат пловдивските абонати ,които 80% са били клиенти на ЕК.Ясно е ,че warez-ите не могат да останат под старата форма - ОК, обаче поне скоростите да са ОК и то не в далечното бъдеще.Мисля да погледна тарифите на БТК

Link to comment
Share on other sites

В София отдавна са прескочили повечето момента с локалите при условие че за 25лв получаваш 2.5-3.5МБ/с 1:1 никакъв проблем нямаш да сваляш от торентите :D но и тук трябва като замрът локалите доставчиците да компенсират с нещо.

Link to comment
Share on other sites

и ся кво?купиха софианци евроком,изнесоха апаратурата,уволниха администраторите и пловдивчани духат супата :angry1

 

ай сиктир бе

не мога он-лайн да цъкам

не мога да гледам клипчета в youtube и video.google.com

не мога да цикля в имидж бордове

и току що открих,че и от вън не мога да дърпам с торент??!!? :angry1

 

при наличието на цяла кохорта пиъри дърпах с колосалните 30 кб/с,при положение,че преди и при 50 сиидъра смучех с около 100.

Link to comment
Share on other sites

И аз вече не виждам никакъв смисъл в тоя ЕВРОКОМ .... Плащаме , а какво получаваме това е въпрсът ?!? Аз не мога да разбера как има още некви будали като нас да седят на евроком при положение , че излезнаха някви ПУНТАМАРА доставчици от рода на БАЙ МИТКО или БАЙ ТОШО дето цената е същата , а нета е 2 пъти по-бърз.Тоя евроком в момента преее....ха и локалния (то един локален дфето дърпам с 40-50 кб/с ДОСТЪПНА СЪМ ) простооооо ..... нимоа си изтегля един ши...н сериал ... аве пълно безубразие .... знам , че никой нема ме излуша ама поне некой ми даде некъв съвет ..... да ги махам ли тия ЕК и да минавам на нешо друго или и аз незнам вече кво да права .... от 5 години съм на ЕК наа времето дадохб 120 лв за некъв ш..ан модем и сия кво ? айде да са ският баси безубразието е тва :angry1

Link to comment
Share on other sites

Като цяло в моментното си състояния Достъпната тарифа на евроком за мен лично е една гавра единственото и хубаво е международния за мен лично си е гавра...и като се има предвид с кви темпове дигат скоросите на тази тарифа ....

Link to comment
Share on other sites

Писна ми тотално от тия леваци ЕК!!!! :angry1 Предлагам да организараме нещо,като протест срещу лошото качество на предлаганите от тях услуги!Сетих се за оня пич дето си плати тока само с жълти стотинки,ако има мераклии може да си направим уговорка и дружно да им се исипем с по една торбичка с жълтеникави монети(колкото по дребни по добре) да видим колко ще им стане приятно!!!Ако има желаещи нека пишат и в края на март ще им сипем да папкат,както те на нас ни сипват.... :devil

Link to comment
Share on other sites

Имам към 4-5лв. по 1ст., 2-3 по 2ст. мързи ме да отида до БНБ.

И аз имам 3-4лв по 1 и 2ст. :). Жалко че майка ми похарчи предишните 4-5лв, които бях събрал в магазина и то без да го заснема на видео :D

Link to comment
Share on other sites

Аз все още нямам никакви събрани,но ако се организираме бързо ще намеря!Така,като гледам явно не сте чак толкова недоволни от нета и от кабеларката без Диеми или греша.....?!

Edited by Breez
Link to comment
Share on other sites

a e ... евроком /.... що не си е******** майките! Писна ми от вас ... ей ся се мъча да си пусна да гледам Ливърпул-Манчестър ... и кво .....един мек ... нищо не става. Баси .. толкова ли е трудно да се нарпави малко по-качествен интернет, Взимате колкото другите, а кво предлагате ... един shit!

Link to comment
Share on other sites

Еми пълна трагедия. В момента тегля един 30 мегабайтов файл от на убисофт сайта и познайте... вече 30 минути е на 70 процента... Трагедияяяяяяяяя. Жалкото е че им платих за март. За април няма да им платя каквото и да ми говорят, махам се от тях... Нищо вече не може да ме задържи при тях, нито локали имат, нито нета е качествен, нито обслужване...

Link to comment
Share on other sites

а бе, кой е номера на поддръжката?

Номера е 607360 и задръж повечко, ако трябва се обади два пъти. Като ти вдигнат им кажи, че си от Пловдив и ги напсувай и от мен:-)))

Edited by petst
Link to comment
Share on other sites

Просто твърдят някакви безумни неща от маса време никой не е излезнал с официално становище на какво се дължи скапаното положение не само при евроком и при ггбит...а от цялото положение само ние сме губещите

Link to comment
Share on other sites

Какво става бе нета е пълна боза ! Тегля 1 файл 40 мб по час и половина и скороста играе от 28 на 14 на 2 ей така ! СУПЕР НАСРАН СТАНА НЕТА и ще се махам май май ! Поне като не увеличават скороста да я оставят каквато си беше ,а не да не мога да изтеля 1 файл нормално !

Link to comment
Share on other sites

Номера е 607360 и задръж повечко, ако трябва се обади два пъти. Като ти вдигнат им кажи, че си от Пловдив и ги напсувай и от мен:-)))

 

Тегли им една майна и от мен. Поне 3-4 пъти съм се опитвал да се свържа с тях и така и не ми вдигна никой. Добре че имам и ADSL / 2mbps тарифата и не ми пука особено когато ЕК спре, но е взело да ми дотяга от всичко - не само от нет-а ами и цифровата им ТВ не струва. Съжалявам че им предплатих за 7 месеца напред и сега до май (или юни беше) месец, но още малко ми трябва и минавам на булсатком а нет-а ще видим откъде че и от АДСЛ-а не съм особено доволен...

 

 

------------------

 

без да ви дразня ама ето така е през АДСЛ-а:

 

94393432.png

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

За кво път всички разправяте че като се махнете ще се върнете ... да не би кат се върнете нет-а да е по-добър едва ли ... кат се махнеш от нещо най-често е завинаги. Да имаше начин да имам нет и да не се махам от ЕК няма проблем ама няма така че най-скоро време пътя чантата и ....

Link to comment
Share on other sites

Аз визирам в моя случай(ггбит) ако ги оправят защо да не се върна :) не че Easy-Lan са лоши напротив рядко ми спира нет-а не както беше при ггбит.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...