Jump to content
BulForum.com

Кой DC Клиент използвате?


Sudden

Кой DC Клиент използвате?  

227 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Не използвам DC. Тегля от сайтовете. :)

 

1 това какво общо има с темата

2 излиза че си някъв много по умен от нас щото теглиш само от сайтове ли :confused

 

 

Бтв като по голямата част от хората и аз ползвам dc++

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Използвам StrongDC++ и смятам ,че е доста по-добро от DC++. Само ще дам 1 бърз пример - когато с 1 име има 10 файла не ти излизат и 10-те юзера , а само 1,на които пише,4е в момента са го шейрнали 10 човека и ако някой няма слотове автоматично ви прехвърля към другите - А да трябва ли да споменавам , че и когато дърпате 1 такъв файл скоростта се увеличава колкото повече юзери имат шейрнат същия този файл. Малко сложно ,но като цяло това е най-голямото предимсво на StrongDC++

Дерзайте :)

Link to comment
Share on other sites

По тази ти логика, NetLimiter2 Pro трябва да бъде забранен като "програма вредна за интернет обществото".

Не прави такива крайни класификации.. StrongDC++ позволява голяма гъвкавост на управление,

от потребителя зависи как ще ги използва тези опции.

Това е като.. "вредно е да имаш кола, 'щото ще прегазиш някого"

Единственото му дразнещо качество е че си прави auto-rehash на около 2 часа, и все още не му намирам опцията за спиране на това нещо..

 

Да, StrongCD++ е много вредна и полезна програма, но наистина е трудно да си в някой сериозен хъб с нея, щото те банват веднага :zzz Мислиш ли, че създателя на програмата DC++ е бил толкоз тъп и ограничен, че да не може да сложи "удобствата" на StrongDC в оригиналната програма ? Просто е осъзнавал вредата от тези неща. А що се отнася до NetLimiter2 Pro, използвам тази програма много преди да излезе 2ра версия, полезна е много обаче в големите хъбове също те банват ако имаш лимитер на компа, тия работи явно има начин ботовете да ги усетят, но рано или късно всеки човек ще използва лимитер на компа и ще гледа да си дава ъплоуда там където има системи за коефициент, като торентите например и аз колкото глупаво да звучи използвам NetLimiter най вече за да си ограничвам скоростта на даунлоуд за да може да не ми се прецака коефициента като сваля нещо за супер кратко време, но доволно съм си сложил 5 кб/с лимит на DC-то тъй като ъплоуда ми е ценен за други работи, а сега си представи всички направят като мен да си сложат по 5 кб/с ъплоуд на клиентите си, на къде отиваме ? :) Отиваме към системата ratio коефициент ... вече тази системата действа в хъбовете с над 100 ТБ шеринг .

Link to comment
Share on other sites

1 това какво общо има с темата

2 излиза че си някъв много по умен от нас щото теглиш само от сайтове ли :confused

Бтв като по голямата част от хората и аз ползвам dc++

redmadman samo si tursi6 s koi da se zaqdesh vuv vsi4ki temi - Ami ne vijda6 li 4e ima i otgovor - Ne izpolzvam DC - Da te uputq posleden e ot vuzmojnite otgovori ...

Link to comment
Share on other sites

Аз от днес пък вече ползвам LDC++ Много ми хареса нещо. Хубавото е, че може да се тегли един файл от няколко човека едновременно, също и ако сте забелязали по хъбовете, в чат листа как се изписва еди кой си какво слушал на Winamp, това може да си го направите с тази програма (днес малко се погаврих с останалите в хъба на дата.бг, с тази функция :P ) и разните му други там екстри.

Само където фона е малко педалски, ама надявам се, че може да се смени от някъде с някой друг скин. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Да знаете някой клиент, който да върви под 98 защото DC++ crash-ва веднага щом влезна в някое хъбче. Тествал съм 2 клиента(не помня кои обаче) на 10тина компютри с 98 и все същото..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...

баннват ли още по хъбовете ако ползваш strong dc?

искам да я пробвам и да не земе да стане фал да ми баннат ай пи-то :unsure:

Link to comment
Share on other sites

баннват ли още по хъбовете ако ползваш strong dc?

искам да я пробвам и да не земе да стане фал да ми баннат ай пи-то :unsure:

Това за първи път го чувам.Ама да ти кажа аз нямам достъп до хъба на Евроком от 15-ина дена и съм с Стронг ДЦ . Останалите вървят и никой не банва ,ама може в Еврокома да са ме баннали заради това :blink: та виж дали ти можеш да се джойнеш там и сподели да знам от мене ли е :)

Link to comment
Share on other sites

ама може в Еврокома да са ме баннали заради това :blink:

Никой не те е баннал, просто dc.evrocom.net не работи вече..

 

сега се събираме във wrzru.mine.nu

:D

Link to comment
Share on other sites

Никой не те е баннал, просто dc.evrocom.net не работи вече..

 

сега се събираме във wrzru.mine.nu

:D

10x @afx Веднага се джойнвам в тайфата :tongue

 

ЕДИТ: Ама вие сте много малко там,все пак ще се джойнвам като пускам дц++ . Идвайте и в dc.ggbit.info Там има много потребители на ггбит и евроком и по-бързо ще дърпаме ... пък и винаги има около 200 човека в хъба.

Link to comment
Share on other sites

ЕДИТ: Ама вие сте много малко там,все пак ще се джойнвам като пускам дц++ . Идвайте и в dc.ggbit.info Там има много потребители на ггбит и евроком и по-бързо ще дърпаме ... пък и винаги има около 200 човека в хъба.

Мда.. сега вече става ясно защо сме толкова малко... при положение че си влизате в dc.ggbit.info, не виждам смисъл от друг хъб... :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Използвам StrongDC++ и смятам ,че е доста по-добро от DC++. Само ще дам 1 бърз пример - когато с 1 име има 10 файла не ти излизат и 10-те юзера , а само 1,на които пише,4е в момента са го шейрнали 10 човека и ако някой няма слотове автоматично ви прехвърля към другите - А да трябва ли да споменавам , че и когато дърпате 1 такъв файл скоростта се увеличава колкото повече юзери имат шейрнат същия този файл. Малко сложно ,но като цяло това е най-голямото предимсво на StrongDC++

Дерзайте :)

Точно така :punk

Link to comment
Share on other sites

Също така при Strong DC може да се гледа филма още преди да бъде свален.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 4 years later...

Сори че тупам праха на такава стара тема но търся малко помощ за натройки ако някой все още ползва тази програма за споделяне. :bowdown:

Някъде ако трябва да се махат отметки на друго място да сложа (в настройките имам предвид)?

Активни хъбове в БГ,Руски и др.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...