Jump to content
BulForum.com

eMule


tankis

Recommended Posts

Еми хубава програмка,малко бавно но всичко е сигурно.Преди няколко дни брат ми свали някакви песни,които даже тук не са мислили да ги качват още.Изтеглете си я от www.data.bg!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Много по-близко е до торентите, отколкото до DC++

 

Освен това в eMule има всичко, макар и да пристига бавно, но ако търсите нещо което не е UBER-NEW, можете да го намерите там

 

Но става бавно .. много бавно

Link to comment
Share on other sites

Oф писна ми. С тия нови разпоредби само програми инсталирвам заради една тъпа мр3-ка. емуле, ДС++, Битторент.... Айде да идва вече новото поколение даунлоуд че да си избера поне единия начин на сваляне. :wacko: :)

Link to comment
Share on other sites

Адски правилно , много е бавнооооооооо , tankis ти откри студената вода , но мерси за предложението все пак  :punk

Ами така е! бавно но сигурно колко софт съм дръпнал с него дето никъде другаде го няма.

Link to comment
Share on other sites

Oф писна ми. С тия нови разпоредби само програми инсталирвам заради една тъпа мр3-ка. емуле, ДС++, Битторент.... Айде да идва вече новото поколение даунлоуд че да си избера поне единия начин на сваляне. :wacko:  :)

Е неси само ти спокойно ... :tongue :(

Link to comment
Share on other sites

За бога, братя, помагайте! Мулето ми се осра нещо!

 

Проблема не е в кредитите ми или в това, че съм на опашката за някой файл. От вчера наобяд му стана нещо. Останалите потребители си свалят от мен на общо основание с 9к.

 

Когато аз трябва да свалям обаче, след като ми се освободи слот за някой файл, изписва Transferring, тръгва с 0 B/s, зацикля така за малко и пак изпадам в опашката. Проблема не е в това, че имам малко кредити, довчера работеше идеално. Представа си нямам какво му стана, просто вече дори да имам свободен слот за файловете, които искам, не ще да отцепи и да тръгне да сваля.

 

Help?

Link to comment
Share on other sites

Aphex - problem FUCKING SOLVED!

 

Evrocom нещо са се ебавали с портовете. Тествах стандартните и даваше, че работят нормално. Но не :)

 

Смених порта си на друг и всичко тръгна нормално.

Смени си порта на нещо в диапазона 1024 - 2^16 и пробвай пак. Трябва да стане.

 

Евроком не стига, че махнаха warez, а сега и някакви опити да задушат p2p ли ще има? Не на мен тия, ако обичате! :D

Link to comment
Share on other sites

Пробваите на тези:

 

ТСР : 4762

UDP : 4772

 

При мен винаги работи наи-добре на тях

Link to comment
Share on other sites

Как мога да тествам кои портове са ми разрешени, щото наистина има промяна и са забранили някои потрове, които са дефолт за мулето??? :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Някой сваля ли с мулето??? Щото от 3 дена не мога да тегля нищо! Когато ми дойде реда да тегля от даден юзър, просто го прескача и никакъв даунлоуд. Само аплоудвам!При всички ли е така???

Link to comment
Share on other sites

Някой сваля ли с мулето??? Щото от 3 дена не мога да тегля нищо! Когато ми дойде реда да тегля от даден юзър, просто го прескача и никакъв даунлоуд. Само аплоудвам!При всички ли е така???

 

Ами аз вчера го пуснах за малко и сваляше, макар че скоростта беше странно ниска. Портът ми е 4661.

Link to comment
Share on other sites

Ами аз вчера го пуснах за малко и сваляше, макар че скоростта беше странно ниска. Портът ми е 4661.

 

При e-mule няма такова понятие "странно ниска" :D

Link to comment
Share on other sites

Просто не сваляйте по един файл, за да не се изнервяте от чакане.

Пускайте по 5-6 наведнъж, след час-два нещата потръгват и постоянно има поне три неща, които се свалят. Последната ми сесия е 7 часа - 450mb. Не мисля че е зле :D (PS - на Евроком 18 лв съм)

 

[Edit] И пак за да не съм голословен, ето как нещата се развиват съвсем добре с по-голямо Download queue:

http://img246.echo.cx/img246/7831/mule7gd.png [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

туко-що си инсталирах еМуле 0.45b и като я пусна постоянно Анти-вирусната(Norton Anti-virus 2005) ми изкарва съобщение да избера block/permit.. :angry1 избирам permit,но след 10 секунди пак ме пита абсолютно същото :angry1 ...Ако може да ми помогнете,ще съм много благодарен :)

 

ЕДИТ:Искам да попитам,анти-вирусната влияе ли върху Мулето ?

Link to comment
Share on other sites

mi i az do skoro polzvah Razorback 2 ,no ot skoro se polo4ava taka ,4e kato pusna nqkakuv search v tozi server i samo mi sedi prazen toq list ,kudeto se poqvqvat namerenite raboti. v ostanalite serveri mi namira vsi4ko ,koeto pusna za search ,samo v Razorback 2 ni6to ne mi otkriva

tva ot kakvo moje da e?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...