Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

Вече е задържан. Абитуриент от Стамболийски... Дрисльо.

Едно не разбирам, с кой акъл родителите купуват по-мощни коли от 60 коня на 18 годишните лекенца?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Абе брат, той и с 50 коня кола може да убие жената. Въпросът е колко точно тъп, некадърен, пиян и/или надрусан трябва да си, че да прегазиш човек там и то не в трафик, а в спокойните часове на нощта. И тия лайномети пак са се изакали подобаващо като с на Жоро Визиото "филмите"...ТУК по-кротко е описано

Link to comment
Share on other sites

Също ще добавя трябва да има МНОГО основателна причина или момъка да е ДОКАЗАНО личностно зрял та да разполага с кола-още повече сносна като джип.18 години-не мисля...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък ще бъда още по-краен... :) Продължават да се рекламират и превъзнасят малоумни филми от рода на "Бързи и яростни", че и български аналози даже им правят (нямам предвид великата холивудска продукция на Жоро Визиото). Тук сме все по-улегнали хора, които могат да преценят кое е тъпо и кое стойностно, но не забравяйте, че малките растат и голяма част от тях са израснали в малко по-различна среда, която е поизкривила възприятията им за живота и преценката им за нещата изобщо и една част от тях даже не прави разлика между компютърна игра, филм и реалност...докато реалността не ги зашлеви здраво някой ден. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ей го убавеца. Типичен 19 годишен мухльо, който се изживява като Вин Дизел.

 

"Младежът е навършил 18 години през януари." - абсолютен малшанс...за него...(някъде пишат 19, още не са се уточнили помежду си явно...)

 

П.П. Това фейса е голяма работа...никога не е късно да станеш за резил...лесно е да се направиш на бабаит и да показваш средни пръсти, но като убиеш някой...бягаш, защото много си се уплашил. ;)

 

П.П.П. Още когато току що беше създаден фейса, първата ми мисъл беше "Тая глупост пък за какво са я направили...според мен ще просъществува най-много 2-3 години..." - явно съм бил в дълбока заблуда относно познанията ми за широката маса и начинът им на възприемане на нещата от живота, вкл. и това за какво може да служи една такава социална мрежа...ама това е малката разлика между мен и Mark Zuckerberg - само в една едничка думичка...далновидност. :)

Link to comment
Share on other sites

Вече е задържан. Абитуриент от Стамболийски... Дрисльо.

Едно не разбирам, с кой акъл родителите купуват по-мощни коли от 60 коня на 18 годишните лекенца?

 

Човече, защо я четеш тая малоумна тийнейджърска медия? Аз съм ги блокирал от всякъде и дори избягвам да им кликам линковете. Няма такава жалка история.

А колата сигурно не е била негова, а на родителите му.

 

П.П.П. Още когато току що беше създаден фейса, първата ми мисъл беше "Тая глупост пък за какво са я направили...според мен ще просъществува най-много 2-3 години..." - явно съм бил в дълбока заблуда относно познанията ми за широката маса и начинът им на възприемане на нещата от живота, вкл. и това за какво може да служи една такава социална мрежа...ама това е малката разлика между мен и Mark Zuckerberg - само в една едничка думичка...далновидност. :)

 

Монетизиране на комплексите на хората. Гениално, въпреки и да не е била такава идеята първоначално.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Абе брат, той и с 50 коня кола може да убие жената. Въпросът е колко точно тъп, некадърен, пиян и/или надрусан трябва да си, че да прегазиш човек там и то не в трафик, а в спокойните часове на нощта. И тия лайномети пак са се изакали подобаващо като с на Жоро Визиото "филмите"...ТУК по-кротко е описано

 

Има нещо вярно в думите ти, но... Дали ще тръгне да се прави на мегагъзар с една Корса или Поло, което по-лесно ще буташ, отколкото да накараш да върви?!

Link to comment
Share on other sites

Лъки, няма как да се осъществи законно това...поне не и с наш'те законодатели. Още си спомням мега-гениалната идея на някои депутати, новите шофьори да нямат право да карат коли над 1600 кубика, при положение, че днес повечето фирми вадят 100+ коня само с 1000 кубика и 3 цилиндъра + едно малко турбо. Вместо да го обвържат с конските сили или с каквото и да е друго, бяха го обвързали с кубиците, което може и да е било рационално предложение, но за производствената линия отпреди 30 и повече години. ;)

Отделно, че Виден е прав, че ако си идиот - и с 50 коня пак може да изтрепеш бая народ, но теоретично би било по-безопасно предвид това, което ти казваш, че надали ще тръгне да се прави на голям състезател с някоя малка количка. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами скъпо е...нов е 50 бона, за мен това са безумно много пари...

Приятел си купи миналото лято модел 2006-та за 16 хиляди. И това са си много пари...

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Би ли посочил автомобил, който според теб е на разумна цена като нов?

всички американски мускули.

 

Доходите обаче са ни смешни. Пари за семки :(

Link to comment
Share on other sites

Малко допълнение - родителите на тоя са били в Гърция, а в момента на случката до него е била приятелката му. Освен това определено е имал намерение да се укрие за постоянно, защото бил търсил сервиз да му оправят счупеното огледало, но нали сега са почивни дни и не успял да открие работещ.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък ще бъда още по-краен... :) Продължават да се рекламират и превъзнасят малоумни филми от рода на "Бързи и яростни", че и български аналози даже им правят (нямам предвид великата холивудска продукция на Жоро Визиото). Тук сме все по-улегнали хора, които могат да преценят кое е тъпо и кое стойностно, но не забравяйте, че малките растат и голяма част от тях са израснали в малко по-различна среда, която е поизкривила възприятията им за живота и преценката им за нещата изобщо и една част от тях даже не прави разлика между компютърна игра, филм и реалност...докато реалността не ги зашлеви здраво някой ден. ;)

И да допълня, че вчера в голямата зала на Бързи и яростни 8 беше пълно и, въпреки огромния надпис 12+, зад мен имаше дете на около 8 год и много се кефеше на боевете. Така че в голяма степен катастрофите днес са отговорност на родителите.

Link to comment
Share on other sites

И аз им се чудя на някои - с кой акъл ще заминеш в Гърция (и двамата) и ще оставиш джипката с ключовете на 18-годишен хлапак пълен с хормони и желание за самодоказване, който даже няма и стаж като шофьор. Има доста примери на тийнейджъри, които са се саморазмазвали в някое дърво, но какво е била виновна жената, която се е прибирала от работа и чинно си е минавала по пешеходната пътека? Сега най-много да я изкарат, че сама е скочила под джипа в последния момент, а оня просто не е могъл да спре, но пък иначе е супер готин пич, който и мравка не би настъпил...и т.н., и т.н. - все познати ситуации, които сме ги виждали неведнъж.

Link to comment
Share on other sites

Аз чукнах 40 и още върша глупости и не смятам да спирам. Ама на осветено място да пометеш пешеходец се искат специални скилове - аз и на кило Джак не го мога тва.... 

Link to comment
Share on other sites

По-хубаво си изтрий последното, дето го написа, че е велика глупост. Ти пешеходец можеш да чукнеш и с 15км/час и за беля така да си удари главата, че да остане на място. А на кило Джак още повече вечер много неща можеш да направиш...

Link to comment
Share on other sites

По-хубаво си изтрий последното, дето го написа, че е велика глупост. Ти пешеходец можеш да чукнеш и с 15км/час и за беля така да си удари главата, че да остане на място. А на кило Джак още повече вечер много неща можеш да направиш...

 

Нещо не си в час ли, та пишеш небивалици? Или грам не разбра какво казах?

Link to comment
Share on other sites

И аз им се чудя на някои - с кой акъл ще заминеш в Гърция (и двамата) и ще оставиш джипката с ключовете на 18-годишен хлапак пълен с хормони и желание за самодоказване, който даже няма и стаж като шофьор. Има доста примери на тийнейджъри, които са се саморазмазвали в някое дърво, но какво е била виновна жената, която се е прибирала от работа и чинно си е минавала по пешеходната пътека? Сега най-много да я изкарат, че сама е скочила под джипа в последния момент, а оня просто не е могъл да спре, но пък иначе е супер готин пич, който и мравка не би настъпил...и т.н., и т.н. - все познати ситуации, които сме ги виждали неведнъж.

Там поне може да биете и наксзвсте децата. Тука като му вземеш телефона и застава насреща и ти казва, че ще се оплаче на ущилищния психолог, а за бой... Направо ти го взимат. Та тука са завършени лекета.

Малко е боя, малко са наказанията.

Link to comment
Share on other sites

Стефче, тука също почнаха да ги учат на глупости. Хлапетиите на комшиите заявили на баба си, че ще се оплачат на "закрила на детето". Туш и шах с пешка. Жената в чудо се видя...  

Link to comment
Share on other sites

А като обърна ръката и му зашия една и му дам една по-голяма мотика. Да е жив и здрав баща ми и майка ми също, че са ме били като е трябвало. Няма да забравя едно изречение: пуши колкото искаш, но ако те набарам с наркотици ще те пречукам.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...