Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Както и преди съм казвал, щатите след рижавия психопат, никога вече няма да са същите!

Както и преди съм казва, Тромпета е просто поредната маша, в ръцете на хората, които са го сложили! Просто явно с неговия популистки образ, решиха да покажат наглостта си до краен предел!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тука не позна. Именно понеже тоя дебил е много мощен и изключително трудно контролируем от когото и да било е ужасяващо опасен. Тоя тъпак в момента разиграва света като в скапаното му реалити шоу... Това е като малоумниците от брадъра да ти управляват, но тук става въпрос за целия свят... 

Link to comment
Share on other sites

Тука не позна. Именно понеже тоя дебил е много мощен и изключително трудно контролируем от когото и да било е ужасяващо опасен. Тоя тъпак в момента разиграва света като в скапаното му реалити шоу... Това е като малоумниците от брадъра да ти управляват, но тук става въпрос за целия свят... 

Ти наистина ли си мислиш, че някой ще остави този малоумник да контролира еднолично и самосиндикално най-голямата икономика и най-скъпата армия в света?? Наистина?? Не те мислех за толкова наивен! Това не е България и Боко Тиквата...

 

 

ЕП гласува да отнеме гласа на Унгария заради Орбан

Link to comment
Share on other sites

Ти наистина ли си мислиш, че някой ще остави този малоумник да контролира еднолично и самосиндикално най-голямата икономика и най-скъпата армия в света?? Наистина?? Не те мислех за толкова наивен! Това не е България и Боко Тиквата...

 

О, вЕрвай ми, достатъчно тъпи са и го направиха! Представи си само тез дебилчета - цЕлата рода с най-високо ниво достъп до секретна информация и би требвАло да ти настръхне косата. Разбира се, че няма никой самосиндикално независим на тоя свят, но тука работата е страховито опасна. Не за друго, а откровен ДЕБИЛ има администраторски права... 

 

================================

 

Ето какво е ЗАВЪРШЕН, СВЪРШЕН, ТОТАЛЕН ТЪПАК   :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

О, вЕрвай ми, достатъчно тъпи са и го направиха! Представи си само тез дебилчета - цЕлата рода с най-високо ниво достъп до секретна информация и би требвАло да ти настръхне косата. Разбира се, че няма никой самосиндикално независим на тоя свят, но тука работата е страховито опасна. Не за друго, а откровен ДЕБИЛ има администраторски права... 

 

================================

 

Ето какво е ЗАВЪРШЕН, СВЪРШЕН, ТОТАЛЕН ТЪПАК   :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:

Така казано съм по-съгласен, но пак ти казвам просто това е грозното лице на корпоративните интереси на САЩ под популистката маска!

 

Увеличават заплатите на чиновниците с 10%, което ще струва на бюджета 1 милиард - уникален пример как се затрива икономиката на България!

 

ЕП прие спорния закон за авторските права - яко цензура отвсякъде...

Link to comment
Share on other sites

Така казано съм по-съгласен, но пак ти казвам просто това е грозното лице на корпоративните интереси на САЩ под популистката маска!

 

Светът не е България, не е и Европа. Светът има ограничена поносимост спрямо свинщините на зад океанската империя, най-малкото заради разнообразието на култури и заради вече осезателно очертаващият се много полюсен модел във всяко едно отношение. В момента онзи психопат (за добро на света и за зло на собствената си сбирщина, наречена нация) се явява катализатор. А нито Баба Шмъркел, нито Макарон, нито пък онова английско недоразумение ще са вечно на постовете си. Даже много скоро ще са една глава от световната история, оставяща кофти вкус в устата...

При всички случаи следващите двадесетина години се очертават доста интересни.

Link to comment
Share on other sites

Светът не е България, не е и Европа. Светът има ограничена поносимост спрямо свинщините на зад океанската империя, най-малкото заради разнообразието на култури и заради вече осезателно очертаващият се много полюсен модел във всяко едно отношение. В момента онзи психопат (за добро на света и за зло на собствената си сбирщина, наречена нация) се явява катализатор. А нито Баба Шмъркел, нито Макарон, нито пък онова английско недоразумение ще са вечно на постовете си. Даже много скоро ще са една глава от световната история, оставяща кофти вкус в устата...

При всички случаи следващите двадесетина години се очертават доста интересни.

Освен Европа, само Русия, Китай и Индия имат достатъчно икономическа мощ, за да надигнат глас. Иначе съм съгласен, очертават се интересни години, но влизайки все повече в търговски и валутни войни, нещата хич не отиват на добре... Исторически погледнато винаги свършват по един и същи начин, който в нашето свъремие ще е пагубен!

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Ако оставим Русия на страна, като слаба икономика и страна развиваща само и единствено отбранителна стратегия и въоръжение. Останалите две са достатъчни да обърнат света с главата на долу, стига да решат да работят в синхрон. А това е неизбежно според мен. Имат достатъчно паплач дето да потребява, както и достатъчно ресурси, дето да бъдат потребявани.

Ще се повторя, ама интересно бъдеще ни предстои.

Link to comment
Share on other sites

Добре си изключител путлерландия от големите икономики. Индия и Китай обаче като покупателна способност на отделният човек са зле. Като ги гледаш като цяло страна, са наистина доста големи. Разделено обаче на глава от населението не е така. Европа + САЩ не са също никак малко като население. Бай тръмп все пак няма да е вечно на поста си. Не знам дали ще изкара мандата си даже. От друга страна то вече половината му изтече. Не виждам и как Индия и Китай ще привлеат талантливи хора от останалата част на света.

Link to comment
Share on other sites

Добре си изключител путлерландия от големите икономики. Индия и Китай обаче като покупателна способност на отделният човек са зле. Като ги гледаш като цяло страна, са наистина доста големи. Разделено обаче на глава от населението не е така. Европа + САЩ не са също никак малко като население. Бай тръмп все пак няма да е вечно на поста си. Не знам дали ще изкара мандата си даже. От друга страна то вече половината му изтече. Не виждам и как Индия и Китай ще привлеат талантливи хора от останалата част на света.

Иване, Индия и Китай правят заедно малко повече от половината човечество! Нали се сещаш, че и двете държави никак не ги ебе мнението на работодателите ти, а това хич не е за пренебрегване!

Или трябва да ти го нарисувам с цветни картинки, придружени със стрелки и бележки под линията?

Следващите поне поне 6-7 наследници на Рижавия психопат ще трябва да изриват лайната му или в противен случай светът ще иде на пичка си майчина и ще се сбъдне най-голямата ми мечта. Щото америка... натовските пудели от този момент, скоро ще отидат в канализацията, дори без да са пуснали водата след тях. Рижавият примат може да е и изключително малоумно бичме, но не мога да му отрека, че успя да събуди национализма в по-голямата част от света!

 

П.п. А това мен лично адски ме кефи, мамка му!

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Имаш тотално грешна представа какво представлява НАТО. Ама тотално грешна. Прочети малко. Много пъти и тук съм го казвал. Много хора бъркат отделните държави със самата организация. Погледни също и колко пъти до момента са имали намеса. Под намеса пак хората имат тотално грешка представа какво представлява. Организацията координира действията на отделните държави. Това е реално което извършва.

Link to comment
Share on other sites

Увеличават заплатите на чиновниците с 10%, което ще струва на бюджета 1 милиард - уникален пример как се затрива икономиката на България!

 

О, да - поредната уродлива простотия! Вместо да ги съкратят с 2/3 тия клатикурци, че харчат пари по тях - на това му се вика стремглаво хвърчане в дерето с главата надолу. Сега следва да видим какъв вид ново скубане или завличане с дългове ще се предпиеме да се събират тия пари. А те се раздават, защото точно тия тъпани и рапони са избирателите на властта. 

 

============================================

 

Иване, много добре знаем какво представлява НАТО - командвана изцяло от американците маша, чрез която се въвличат в огъня на  създадените от тях конфликти редица други държави.  

Link to comment
Share on other sites

В очевидна обстановка "никой не мое 'ни барне" няма нищо учудващо в наглостта и безочието. Съвсем съвсем на светло се прехвърлят бизнеси, разплащат се сметки и прочее. А който забрави да си плати знаете какво става...  

Link to comment
Share on other sites

Нещата и взаимовръзките в конкретния случай са напълно ясни и повторими - министър->бивш министър->деца->(Пеевски)->препродажба->Доган...и т.н.

 

П.П. Пеевски е в скоби, понеже обикновено винаги присъства (явно или косвено) и винаги излиза сух от всяка сделка или проверка.

Link to comment
Share on other sites

 

Що се вълнувате момчета? Не разбрахте ли основния постулат за нашата територия? До 1990 г живеехме в Партия-държава, сега живеем в Мафия-държава!

 

Най-тъжното е, че всичко се знае, всички говорят за това и въпреки всичко никой нищо не прави.

Link to comment
Share on other sites

Четирима млади футболисти загинаха при катастрофа между тир и автомобил. Инцидентът е станал по пътя Плевен-Русе в района на свищовското село Горна Студена.

 

При инцидента, станал тази нощ, са загинали на място трима младежи на възраст между 18 и 20 години, съобщава МВР. Четвъртият е издъхнал по пътя към болницата.

 

По първоначална информация причина за катастрофата е неспазване на знак "Стоп" от водача на лекия автомобил.

 

По-късно се разбра, че жертвите са четирима от най-добрите футболисти на ОФК "Павликени". Няма ги вече Димитър Кушев, Георги Вълчев - Машинката, Генчо Стефанов и Ивелин Иванов.

 

Според непотвърдена информация колата е била шофирана от Ивелин Ивов, който е юноша на "Етър" и дойде в Павликени от Българене, съобщава sport-vt.com.
 

Колата е изместена на около 50 метра след първоначалния удар. Смачканият автомобил се е наложило да бъде разрязан от пристигналите на място пожарникари.

 

"Павликени" игра вчера мач за Купата на Аматьорската футболна лига в Козловец срещу местния "Земеделец-93" и спечели с 3:1. Единият от головете вкарал именно Ивелин Иванов. Част от футболистите пътували за мача с колите си.
 

"Потресен съм, просто не мога да говоря. Димитър Кушев беше с контузия и му казах да не идва за мача, но той реши да подкрепи момчетата. Четиримата останаха в Козловец след мача с намерение да се приберат по-късно...", сподели потресеният треньор на "Павликени" Димитър Тодоров.

 

Димитър Кушев бе голмайстор на "Павликени" и играещ помощник треньор, Генчо Стефанов бе опитен вратар, Георги Вълчев - Машинката също е отлично познато име във футбола, а Ивелин Иванов бе най-младият от четиримата - едва на 19 години.

 

Източник: Dir.bg

Link to comment
Share on other sites

О, аз за това нямам нищо против и то няма нищо общо! И е единственият начин за промяна, различен от революция, в която ще има много жертви. 

Link to comment
Share on other sites

21 въпроса след финансовите идеи на управляващите

Кога ще се разбере, че премиерът не раздава негови пари? А наши. И е длъжен да ни дава отчет

Ами и аз ги питам тези напълно логични въпроси, но повечето хора, ако не им вдигнат винетката много не ги ебе...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...