Jump to content
BulForum.com

Домашни любимци


QUEST

Recommended Posts

Ne kajete mi seriozno 4e tozi kotarak ve4e go gledam ot 2001-2002 g. i neznam kva poroda e.

 

Awe ei fastand she ti kaja az uli4na kotka nemi obijdai jivotin4eto shtoto ako te znam koi si she te razcepa ot boi zaklevam se :excl: toq kotarak e po 4ist ot tebe we ****** :angry1 :angry1

Uli4na bila ti si uli4en neshtasnik !!!

 

MOD EDIT: Първи 20%. Още едно подобно изказване и ще получиш продължителна отпуска. В този Форум има Правила, които се спазват от всички и които явно не си чел. Запознай се с тях внимателно.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Не знам пич, и така като гледам в тоя форум , май всички са профани и никой няма да може да ти отговори , така че я по добре питай в някой специализиран!!!

бтв на руски имаше едно заведение , кадето 100% ще ти погнат, ама нз къде го изместиха, в сф е на 4-ти километър, ако ти е удобно де :Д

Link to comment
Share on other sites

Zabravih da kaja 4e kotaraka e myjki

 

наистина ли е мъжки котарака?! Сигурен ли си?! Че аз веднъж имах един женски котарак... човек никога не може да е сигурен...

 

сега сериозно - щом с го харесваш и обичаш, какво значение има породата? ако не е породист по-малко ли ще ти е мил?

Link to comment
Share on other sites

В един зоомагазин до Верди подаряват малко женско котенце, голям сладур е на черно бели петна. Улично е, но е на едва няколко месеца, още в едната ръка се побира и е много игриво, ако някой го иска - да пише и ще му кажа къде да го види. Аз бих го взел, но моята принцеса други котета не пуска.

Нещо такова, но по-малко http://fc00.deviantart.com/fs31/f/2008/196..._by_tryonQc.jpg

или http://www.nexgenpcb.com/eb/images/black_white_kitten_01.jpg

http://photos.jpgmag.com/139686_10855_1c4ee62e19_p.jpg

Link to comment
Share on other sites

Само да вметна, че ако се побира на едната ти ръка е далеч от няколко месеца. По-скоро на около месец и половина, максимум два.

 

Ne kajete mi seriozno 4e tozi kotarak ve4e go gledam ot 2001-2002 g. i neznam kva poroda e.

 

Awe ei fastand she ti kaja az uli4na kotka nemi obijdai jivotin4eto shtoto ako te znam koi si she te razcepa ot boi zaklevam se :excl: toq kotarak e po 4ist ot tebe we ****** :angry1 :angry1

Uli4na bila ti si uli4en neshtasnik !!!

 

Ами улична подобрена е, каква да е. Има някакви ангорски жилки, ама определено не е чистокръвен. Моя уличен побойник в паспорта е писан "европейска". Както ми обясниха в клиниката, така пишели всички "улични".

 

И малко по-леко с езика. Това да не ти е тъпата компания, с коят си пиете бирите?! Все бой раздавате, все бити ходите... :D

 

P.S. Добре де, самомодерирах се...

Link to comment
Share on other sites

Abe nemoje da nqma poroda kak taka :angry1 :angry1 ?!?

 

С риск да се повторя.

 

Кучетата по улицата каква порода са?

 

За бездомните кучета говоря.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

На Коледа си взех 5 скаларии . СЛед това ми подариха 2 двойно по - големи скаларии , обаче си живяха без проблем. ПРеди 2 седмици едната от големите скаларии умря и аз реших да си купя същата . След като купих новата , всеки ден почна да ми изчезва по 1 скалария , а другите риби които са в аквариума ( неони и розови даниота) си стоят същия брой. От какво може да се дължи това - от някаква болест или просто може да си ги хапва тази новата скалария. И ако е от болест , ще може ли да ми кажете какви мерки да взема , защото не съм много запознат с болестите... Мерси Предварително.:

 

 

едит : Извинявам се ,че обърках темите . Трябваше да пиша в специалната за риби,ама нещо се обърках . Ако може поста ми да бъде приместен там , ще съм много благодарен.

Link to comment
Share on other sites

Не знам колко са големи "изчезващите" скаларии, но няма според мен да не откриеш следи от трупове ако са били убити и оглозгани. Виж да не изскачат, гонени от новата голяма. Между другото сред големи скаларии тия неони и даниота са като чипс по принцип.

Link to comment
Share on other sites

Днеска 15 минути съм търсил и нищо не намерих... Иначе при мене само в началото скалариите (само големите) гонеха неоните и даниотата , и след това се "сприятелиха " . Въпроса ми е: Ако това е някаква болест , какво трябва да направя ?

 

edit :img1820orz.jpg Тука се вижда разликата.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...